Regeneracja i naprawa wtryskiwaczy - województwo małopolskie

Świadczymy naprawę i regenerację wtryskiwaczy common rail, piezoelektrycznych i pompowtryskiwaczy dla klientów z Małopolski i całego kraju. Nasze profesjonalne usługi gwarantują skuteczne przywrócenie parametrów wtrysków do wartości zbliżonych do fabrycznych. Dzięki temu będziecie mogli na długi czas zapomnieć o problemach z tym podezespolem. Wysokiej klasy sprzęt do regeneracji oraz doświadczenie pozwalają nam na zaoferowanie usługi na najwyższym poziomie.

Współpracujemy z solidną firmą kurierską, dlatego możemy obsługiwać klientów z całego kraju. Szybko i wygodnie odbierzemy od Ciebie wtryski do naprawy. A po regeneracji wyślemy je pod dowolny adres. Koszty transportu wynoszą ok 19 zł w obie strony. Na regenerację udzialmy gwarancji.

Jak przebiega proces regeneracji wtryskiwaczy?

Regeneracja wtryskiwaczy to ciąg działań mający na celu osiągniecie parametrów zbliżonych do fabrycznych. Podstawowymi działaniami są czyszczenie wtrysków oraz ewentualna wymiana uszkodzonych podzespołów na nowe. Przyjmując wtryskiwacze do naprawy sprawdzamy ich stan oraz identyfikujemy uszkodzone elementy. Po takich ogledzinach informujemy klienta o zakresie naprawy oraz jej kosztach. Po procesie regeneracji wykonujemy testy i załączamy do wtrysków.

Najważniejsze informacje o województwie małopolskim

Położenie i ludność małopolskiego

Województwo małopolskie to jedno z najmniejszych regionów w Polsce o powierzchni 15 tys. km². Jest to jednak region mocno zaludniony, mieszka tam 3,4 mln osób. Większe miasta w województwie lubelskim to: Limanowa, Skawina, Brzeszcze, Niepołomice,Krynica-Zdrój, Bukowno, Krzeszowice, Sucha Beskidzka. Małopolska to teren z licznymi parkami narodowymi: Babiogórski Park Narodowy, Gorczański Park Narodowy, Magurski Park Narodowy, Ojcowski Park Narodowy, Pieniński Park Narodowy, Tatrzański Park Narodowy oraz jedenastoma parkami krajobrazowymi: Park Krajobrazowy Beskidu Małego, Bielańsko-Tyniecki Park Krajobrazowy, Ciężkowicko-Rożnowski Park Krajobrazowy, Dłubniański Park Krajobrazowy, Park Krajobrazowy Dolinki Krakowskie, Park Krajobrazowy Orlich Gniazd, Park Krajobrazowy Pasma Brzanki, Popradzki Park Krajobrazowy, Rudniański Park Krajobrazowy, Tenczyński Park Krajobrazowy, Wiśnicko-Lipnicki Park Krajobrazowy. W Małopolsce znajduje się jedna w Polsce pustynia: Pustynia Błędowska.

Województwo małopolskie graniczy z województwem śląskim, województwem świętokrzyskim i województwem podkarpackim.

Atrakcje turystyczne w Małopolsce

Województwo małopolskie oferuje wiele zabytków i atrakcji turystycznych, które warto zobaczyć, m.in.: bazylika Matki Boskiej Bolesnej w Limanowej, Zamek Królewski w Niepołomicach.

Największe szlaki komunikacyjne w województwie małopolskim

Jedną z największych dróg przechodzących przez Małopolskę jest autostrada A4 ( Jędrzychowice – ZgorzelecBolesławiecLegnica – Prądy – KrapkowiceGliwiceRuda ŚląskaChorzówKatowice – Mysłowice – Jaworzno – ChrzanówTrzebiniaKraków – Wieliczka – Szarów – BochniaBrzeskoTarnówDębicaRzeszówŁańcutJarosław – Korczowa ). Długość tej autostrady to 672,75 km. Trasa wiedzie z zachodu na wschód przez południową Polskę. To jedna z najistotniejszych tras w naszym kraju.

Kolejną dużą drogą przechodzącą przez województwo małopolskie jest droga krajowa S7 ( Żukowo – GdańskElblągOstróda – Olsztynek – PłońskWarszawa – Janki – GrójecRadomKielceKrakówRabka-Zdrój – Chyżne ). Trasa ta to część międzynarodowej drogi E77 przebiegającej też przez Słowację do stolicy Węgier, Budapesztu. W Polsce łączy południową granicę kraju z Morzem Bałtyckim.

Innym dużym szlakiem transportowym przebiegającym przez Małopolskę jest droga krajowa nr 28 ( Zator – Wadowice – Rabka-Zdrój – Limanowa – Nowy Sącz – Gorlice – JasłoKrosnoSanok – Kuźmina – Bircza – Przemyśl – Medyka ). Droga krajowa 28 jest trasą klasy GP i przechodzi przez południową Polskę. Inną nazwą drogi nr 28 jest trasa karpacka. Długość drogi to 350 km, z czego 192 km znajduje się w Małopolsce.

Regeneracja wtryskiwaczy w województwie małopolskim

regeneracja wtryskiwaczy Limanowa

Limanowa - to miasto, które zostało założone w XIV wieku nad potokiem Sowlina blisko centralnej części województwa małopolskiego. W Limanowej mieszka blisko 15 tys. osób, a powierzchnia miasta wynosi prawie 19 km². Do zabytków w Limanowej można zaliczyć m.in.: kościół pw. Matki Bożej Bolesnej. Kod pocztowy miasta to KLI, a numery rejestracyjne pojazdów zaczynają się od liter KLI. Wykonujemy regenerację wtryskiwaczy w Limanowej.

Regeneracja wtryskiwaczy Limanowa

regeneracja wtryskiwaczy Skawina

Skawina - to miasto położone w dawnej ziemi krakowskiej obok rzeki Skawinka blisko centrum województwa małopolskiego. W Skawinie mieszka 24 tys. osób, a powierzchnia miasta wynosi 20,5 km². Do zabytków w Skawinie można zaliczyć renesansowy, piętrowy dwór-pałac zbudowany w latach 1540-1580 przez Pawła Korytkę. Kod pocztowy Skawiny to 32-050, a numery rejestracyjne pojazdów zaczynają się na litery KRA. Profesjonalna naprawa wtrysków w Skawinie.

Regeneracja wtryskiwaczy Skawina

regeneracja wtryskiwaczy Dąbrowa

Dąbrowa - została założona w 1442 roku nad rzeką Breń w dawnej ziemi sandomierskiej w północno-zachodniej części województwa małopolskiego. W Dąbrowie mieszka 11 867 osób, a powierzchnia wynosi 23,07 km². Do zabytków należą m.in.: kościół pw. Wszystkich Świętych, park pałacowy z XVII wieku oraz Dwór. Kod pocztowy miasta to 33-200, a numery rejestracyjne pojazdów zaczynają się literami KDA. Oferujemy naprawę i regenerację wtryskiwaczy w Dąbrowa.

Regeneracja wtryskiwaczy Dąbrowa

regeneracja wtryskiwaczy Brzeszcze

Brzeszcze - to miasto założone w XV wieku przez osadników flamandzkich w zachodniej części województwa małopolskiego. W Brzeszczu mieszka 11 192 osoby, a powierzchnia miasta wynosi 19,04 km². Do zabytków miasta Brzeszcze można zaliczyć kościół neobarokowy pw. św. Urbana z XIX wieku. Kod pocztowy miasta to 32-620, a numery rejestracyjne pojazdów rozpoczynają się od liter KOS. Zamów naprawę wtrysków w Brzeszcze.

Regeneracja wtryskiwaczy Brzeszcze

regeneracja wtryskiwaczy Niepołomice

Niepołomice - zostały założone w XIV wieku w powiecie wielickim w centralnej części województwa małopolskiego. W Niepołomicach mieszka 14 tys. osób, a powierzchnia miasta wynosi 27,4 km². Z zabytków warto zobaczyć m.in.: zamek królewski zbudowany w XIV wieku przez Kazimierza wielkiego oraz kościół pw. Dziesięciu Tysięcy Męczenników. Kod pocztowy Niepołomic to 32-005, a numery rejestracyjne pojazdów rozpoczynają się na litery KWI. Skorzystaj z regeneracji wtrysków w Niepołomicach.

Regeneracja wtryskiwaczy Niepołomice

regeneracja wtryskiwaczy Krynica-Zdrój

Krynica-Zdrój - powstała w 1547 roku w Beskidzie Sądeckim w południowej części województwa małopolskiego. W Krynicy Zdrój mieszka ponad 10 tys. osób na powierzchni blisko 40 km². Do zabytków w Krynicy Zdrój można zaliczyć m.in.: pijalnie “Słotwinkę” z 1806 roku, która jest najstarszym zabytkiem w tym mieście. Kod pocztowy Krynicy to 33-380, a numery rejestracyjne rozpoczynają się literami KNS.

Regeneracja wtryskiwaczy Krynica-Zdrój

regeneracja wtryskiwaczy Bukowno

Bukowno - powstało prawdopodobnie w XV wieku na granicy wyżyny krakowsko-częstochowskiej z śląską w północno-zachodniej części województwa małopolskiego. W Bukownie mieszka 10106 osób, a powierzchnia miasta wynosi 64,59 km². Kod pocztowy Bukowna to 32-332, a numery rejestracyjne pojazdów to KOL.

Regeneracja wtryskiwaczy Bukowno

regeneracja wtryskiwaczy Krzeszowice

Krzeszowice - zostały zbudowane w 1286 roku oraz znajdują się w południowej części wyżyny krakowsko-częstochowskiej w północnej części województwa małopolskiego. W Krzeszowicach mieszka 9975 osób, a jego powierzchnia wynosi 16,92 km². W Krzeszowicach warto zobaczyć takie zabytki jak pałac potockich, Łazienki Zofia oraz zbiornik wody siarczanej. Kod pocztowy Krzeszowic to 32-065, a tablice rejestracyjne pojazdów mają początek KRA.

Regeneracja wtryskiwaczy Krzeszowice

regeneracja wtryskiwaczy Sucha Beskidzka

Sucha Beskidzka - powstała w 1405 roku nad rzeką Stryszawka na wschodzie województwa małopolskiego. Na powierzchni ponad 27 km² mieszka 9088 osób. Z zabytków w Suchej Beskidzkiej warto odwiedzić m.in.: renesansowy zamek suski, barokowy park z XVIII wieku oraz drewnianą karczmę „Rzym” z tego samego okresu co park. Kod pocztowy miasta to 34-200, a numery rejestracyjne aut zaczynają się znakami KSU.

Regeneracja wtryskiwaczy Sucha Beskidzka

regeneracja wtryskiwaczy Chełmek

Chełmek - do XIX wieku był miejscowością rolniczą, leży na pokładach porfiru czyli magmowych skałach wulkanicznych w zachodniej części województwa małopolskiego. Powierzchnia Chełmka wynosi 8,27 km², a w mieście mieszka 9031 osób. Chełmek posiada umowę partnerską z niemieckim miastem Leinefelde-Worbis. Kod pocztowy Chełmka to 32-660, a numery rejestracyjne aut zaczynają się od liter KOS.

Regeneracja wtryskiwaczy Chełmek

regeneracja wtryskiwaczy Stary Sącz

Stary Sącz - został założony w 1257 roku w powiecie sądeckim w południowej części województwa małopolskiego. W mieście mieszka ponad 9 tys. osób na terenie 15 km². W Starym Sączu można zobaczyć m.in.: klasztor klarysek, most św. Kingi. Kod pocztowy Starego Sącza to 33-430, a numery rejestracyjne aut zaczynają się literami KNS.

Regeneracja wtryskiwaczy Stary Sącz

regeneracja wtryskiwaczy Wolbrom

Wolbrom - powstał w XIV wieku nad zalewem obok rzeki w północnej części województwa małopolskiego. Wolbrom liczy sobie 8561 osób, a powierzchnia wynosi 10,12 km². W mieście warto zobaczyć m.in.: kapliczkę Jezusa Frasobliwego, strażnice z końca XIX wieku oraz kościół św. Katarzyny. Kod pocztowy miasta Wolbrom to 32-400, a numery rejestracyjne aut zaczynają się na litery KOL.

Regeneracja wtryskiwaczy Wolbrom

regeneracja wtryskiwaczy Mszana Dolna

Mszana Dolna - została zbudowana w zlewisku rzeki Raba, w centralnej części województwa małopolskiego. Mszana Dolna powstała w okolicach 1365. Powierzchnia Mszany Dolnej wynosi ponad 27 km², na, której mieszka 7889 osób. Z zabytków Mszany dolnej warto odwiedzić m.in.:kościół pw. św. Michała Archanioła oraz park podworski. Kod pocztowy miasta to 34-730, a numery rejestracyjne aut rozpoczynają się znakami KLI.

Regeneracja wtryskiwaczy Mszana Dolna

regeneracja wtryskiwaczy Tuchów

Tuchów - został zbudowany w 1105 roku na wschodzie województwa małopolskiego. W Tuchowie mieszka 6549 osób, a jego powierzchnia wynosi 18 km². W Tuchowie warto zobaczyć takie zabytki jak barokowy kościół Nawiedzenia NMP z XVII wieku, oraz obraz MB Tucholskiej z XVI. Kod pocztowy miasta to 33-170, a numery rejestracyjne aut to KTA.

Regeneracja wtryskiwaczy Tuchów

regeneracja wtryskiwaczy Piwniczna-Zdrój

Piwniczna-Zdrój - została założona w 1348 roku nad rzeką Poprad przy granicy ze Słowacją na południu województwa małopolskiego. Powierzchnia miasta wynosi blisko 40 km² na której mieszka prawie 5860 osób. Do zabytków Piwnicznej-Zdrój warto zaliczyć m.in.: kościół pw. Narodzenia NMP z końca XIX wieku, w miejscu dawnej bazyliki z początku XVI wieku. Kod pocztowy miasta to 33-350, a numery rejestracyjne na jakich poruszają się auta zaczynają się od liter KNS.

Regeneracja wtryskiwaczy Piwniczna-Zdrój

regeneracja wtryskiwaczy Sułkowice

Sułkowice - miejscowość jest położona w obok rzeki Harbutówki, blisko centrum województwa małopolskiego. Sułkowice zostały założone w XII wieku. W mieście mieszka 6633 osoby, a teren miasta wynosi 16,5 km². Sułkowice posiadają międzynarodową współpracę z francuską miejscowością Ronchamp oraz włoską Cuveglio. Kod pocztowy Sułkowic to 32-440, a numery rejestracyjne to KMY.

Regeneracja wtryskiwaczy Sułkowice

regeneracja wtryskiwaczy Dobczyce

Dobczyce - znajdują się w centralnej części województwa małopolskiego blisko jeziora dobczyckiego. Wcześniej dobczyce były na terenie województwa krakowskiego. W Dobczycach mieszka 6427 osób, a powierzchnia miasta wynosi 12,97 km². Do zabytków Dobczyc można zaliczyć m.in. wzgórze zamkowe z XV wieku na którym wychowywał się święty Kazimierz. Kod pocztowy Dobczyc to 32-410, a numery rejestracyjne samochodów zaczynają się literami KMY.

Regeneracja wtryskiwaczy Dobczyce

regeneracja wtryskiwaczy Proszowice

Proszowice - powstały w XII w. w północnej części województwa małopolskiego. Miasto ma 7,21 km², a liczba mieszkańców przekracza 6,5 tys. osób. W Proszowicach warto odwiedzić takie zabytki jak kaplica pw. św. Trójcy, figurę oraz kaplicę JEzusa Frasobliwego oraz kościół pw. Wniebowzięcia NMP i św. Jana Chrzciciela. Kod pocztowy Proszowic to 32-100, a numery rejestracyjne samochodów zaczynają od liter KPR.

Regeneracja wtryskiwaczy Proszowice

regeneracja wtryskiwaczy Grybów

Grybów - został zbudowany na południowo-wschodniej części województwa małopolskiego w 1340 roku. Według danych GUS w Grybowie mieszka 6261 osób, a powierzchnia miasta wynosi km². Do zabytków można zaliczyć Dwór Hoschów, neogotycką bazylikę pw. św. Katarzyny oraz neogotycki ratusz z początku XX wieku. Kod pocztowy Grybowa to 33-330, a numery rejestracyjne samochodów zaczynają się na litery KNS.

Regeneracja wtryskiwaczy Grybów

regeneracja wtryskiwaczy Maków Podhalański

Maków Podhalański - został zbudowany obok Pasma Koskowej Góry na zachodniej części województwa małopolskiego w XIV wieku. W Makowie Podhalańskim mieszka 5829 osób, a powierzchnia miasta wynosi 20,12 km². Do zabytków Makowa można zaliczyć m.in.: pozostałości huty “Maurycy”, murowany dom z końcówki XIX wieku oraz Sanktuarium MB Królowej Rodzin. Kod pocztowy Makowa Podhalańskiego to 34-220, a numery rejestracyjne samochodów to KSU.

Regeneracja wtryskiwaczy Maków Podhalański

regeneracja wtryskiwaczy Szczawnica

Szczawnica - została zbudowana przed XIV wiekiem w dolinie potoku Grajcarka, który jest dopływem Dunajca, leży w południowej części województwa małopolskiego obok granicy polski ze słowacją. Na powierzchni ponad 30 km² znajduje się blisko 6 tys. osób. Do zabytków w Szczawnicy można zaliczyć m.in.: Dwór Szalayów, kaplice zdrojową oraz Dworek gościnny. Kod pocztowy miasta Szczawnica to 34-460, a numery rejestracyjne samochodów rozpoczynają się literami KNT.

Regeneracja wtryskiwaczy Szczawnica

Regeneracja wtryskiwaczy w miastach:

Limanowa, Skawina, Brzeszcze, Niepołomice,Krynica-Zdrój, Bukowno, Krzeszowice, Sucha Beskidzka, Chełmek, Stary Sącz, Wolbrom, Mszana Dolna, Tuchów