Regeneracja wtryskiwaczy (wtrysków) dla kierowców z Chrzanowa

Drodzy kierowcy z Chrzanowa i okolic! Jeśli w samochodzie zużyją lub uszkodzą się wtryskiwacze, zgłoś się do nas. Oferujemy naszym klientom profesjonalną naprawę i regenerację wtryskiwaczy common rail, piezoelektrycznych Bosch, Denso, Delphi i Siemens. Sprawdź sam czytając poniższy artykuł, jak łatwo możesz przywrócić auto do pełnej sprawności!

Jak skorzystać z naprawy i regeneracji wtryskiwaczy w Chrzanowie?

Aby przywrócić sprawność i efektywność swojemu silnikowi, skorzystaj z oferty regeneracji wtryskiwaczy. Jak to zrobić?

 • W dowolnym punkcie warsztatowym poproś o demontaż z układu wtryskiwaczy.
 • Zamów u nas usługę regeneracji wtryskiwaczy.
 • Kurier przyjedzie pod wskazany przez Ciebie adres, i przywiezie do nas zużyte elementy.
 • Przygotujemy wycenę, bazując na ocenie stanu wtryskiwaczy i parametrach, jakie osiągają.
 • Jeśli zaakceptujesz ofertę, przeprowadzimy profesjonalną naprawę wtryskiwaczy. Po ponownie wykonanych testach, wtryskiwacze kurierem pojadą kurierem pod wskazany adres.

Transport kurierem w obydwie strony kosztuje już od 19 zł! Nasza usługa regeneracji objęta jest gwarancją.

Regeneracja wtryskiwaczy Chrzanów

Na czym polega naprawa i regeneracja wtryskiwaczy?

Regeneracja wtryskiwaczy to proces kilkuetapowy, rozpoczynający się ich dokładnym oczyszczeniem. Kolejnym krokiem jest identyfikacja uszkodzonych elementów oraz ich wymiana. Następnie całość jest składana, po czym następuje kalibracja podzespołu, której celem jest przywrócenie mu ustawień fabrycznych.

Naprawa wtrysków wykonana w odpowiednim momencie może, po pierwsze, uchronić auto od większych awarii (z wypaleniem dziury w tłoku i koniecznością wymiany całego silnika włączenie). Po drugie – dzięki niej da się uniknąć konieczności zakupu zupełnie nowych części. Z reguły wydatek ten znacznie przewyższa koszt ich regeneracji.

Przed przystąpieniem do regeneracji wtryskiwaczy wiele na temat ich stanu może powiedzieć tzw. próba przelewowa. Pomaga ona np. w określeniu, który wtryskiwacz działa wadliwie, a także – jaki jego element jest najbardziej podejrzany. Jedną z najczęstszych usterek, jakie da się zidentyfikować podczas próby przelewowej jest defekt, o którym potocznie mówi się: „wtryskiwacz leje na przelew”. Dzieje się tak, gdy z powodu zużycia wtryskiwacza zbyt duża ilość paliwa wraca do układu. W rezultacie pompa nie jest w stanie nadać paliwu odpowiedniego ciśnienia. W praktyce może to powodować np., że auto będzie tracić moc, a nawet gasnąć.

Kolejnym często spotykanym rodzajem usterki w układzie paliwowym jest podawanie zbyt dużych lub zbyt małych dawek paliwa do komory silnika. W tym przypadku przyczyną może być np. uszkodzenie końcówek wtryskiwaczy.

Na czym polega regeneracja wtryskiwaczy?

Regeneracja wtryskiwaczy przeprowadzona przez naszych specjalistów pozwoli na odzyskanie parametrów zbliżonych do nowych części prosto z fabryki! Dzięki temu w atrakcyjnej cenie umożliwimy bezawaryjną jazdę i pracę silnika przez 200 lub więcej tys. kilometrów. Regenerację wykonujemy w następujący sposób:

 • Weryfikujemy wtryskiwacze – ich uszkodzenia oraz osiągane parametry
 • Rozkładamy je na części i osobno, w bezpieczny sposób czyścimy ultradźwiękami
 • Sprawdzamy stopień uszkodzenia podzespołów, a te zużyte bądź uszkodzone wymieniamy
 • Przeprowadzamy testy końcowe po regeneracji, które pokażą nam skuteczność regeneracji

Oferujemy usługi regeneracji wtryskiwaczy dla mieszkańców Chrzanowa oraz okolic.

Kiedy należy wykonać naprawę i regenerację wtryskiwaczy?

Poniższe symptomy wskazują na uszkodzone lub zużyte wtryski:

 • słabsza, mniej efektywna praca silnika
 • podwyższone spalanie
 • dym z wydechu
 • po rozgrzaniu silnik gaśnie
 • tzw. „ciężkie odpalanie”
 • świecąca kontrolka „check engine”

W przypadku, gdy obserwujesz powyższe objawy świadczące o nieprawidłowej pracy wtrysków występują w Twoim aucie, zaleca się skorzystać z diagnostyki i ewentualnej naprawy wtryskiwaczy.

Chrzanów - co warto wiedzieć o tym mieście?

Chrzanów - założony został nad rzeką Chechło na północnym-zachodzie województwa małopolskiego. Powierzchnia Chrzanowa wynosi 38,31 km², a w mieście mieszka 36 575 osób. Chrzanów między innymi ma umowę partnerską z miastem Harnes we Francji oraz Iwano-Frankiwsk na Ukrainie. Kod pocztowy Chrzanowa to 32-500, a numery rejestracyjne to KCH.

Regeneracja wtryskiwaczy ChrzanówSzukasz sposobu na naprawę wtryskiwaczy? Zleć to profesjonalistom!

Wtryski w Twoim aucie nie pracują prawidłowo? Skorzystaj z regeneracji wtryskiwaczy Chrzanów

Uszkodzone wtryskiwacze nie tylko powodują utrudniony rozruch silnika. Poruszanie się pojazdem z nieprawidłowo pracującymi wtryskami może prowadzić do poważnych uszkodzeń silnika i konieczności poniesienia wysokich kosztów jego naprawy.

Jeśli pragniesz w skuteczny i profesjonalny sposób przywrócić wtryskiwaczom parametry zbliżone do fabrycznych – skorzystaj z naszej oferty naprawy i regeneracji!

Masz problem z nieprawidłowo działającymi wtryskiwaczami? Zadzwoń!

Zamów profesjonalną regenerację wtryskiwaczy common rail, piezoelektrycznych Bosch, Denso, Delphi i Siemens.
Zapewniamy taniego kuriera w obie strony i udzielamy gwarancji na wykonaną naprawę! 737-310-284

mokced kontakt

Najczęstsze pytania

Dla klientów, którzy nie mają możliwości osobistego dostarczenia wtryskiwaczy do naszej siedziby, zapewniamy tani transport w obie strony.

Regenerację wykonujemy zwykle w ciągu 1-2 dni od dostarczenia do nas wtryskiwaczy.
Prawidłowo wykonana regeneracja przywraca stan wtrysków do stanu zbliżonego do fabrycznego. Jest to najkorzystniejsza metoda naprawy ( oprócz zakupu nowej części, ale tutaj koszt jest znacznie wyższy )

Regeneracja wtryskiwaczy w innych miastach: