Regeneracja i naprawa wtryskiwaczy (wtrysków) Olkusz

Kierowcy z Olkusza lub okolic, z niepokojącymi zmianami w sprawności i funkcjonowaniu swojego auta, powinni sprawdzić, czy nie mają do czynienia z uszkodzonymi wtryskiwaczami! Jeśli tak, polecamy oddać je do regeneracji, gdyż jest to szybka, skuteczna i niedroga metoda na przywrócenie im sprawności. Przeczytaj poniżej jak możesz zamówić regenerację wtryskiwaczy common rail, piezoelektrycznych Bosch, Denso, Delphi i Siemens!

Jak możesz skorzystać z naprawy wtryskiwaczy z Olkusza?

Aby przywrócić sprawność i efektywność swojemu silnikowi, skorzystaj z oferty regeneracji wtryskiwaczy. Jak to zrobić?

 • Samochód odstaw do lokalnego, dowolnego mechanika i tam zdemontuj wtryskiwacze.
 • Zamów u nas regenerację wtryskiwaczy, np. przez telefon, i podaj adres, pod który możemy się zgłosić po wtryski.
 • Wysłana przez nas firma transportowa odbierze wtryskiwacze.
 • Przygotujemy dla Ciebie ofertę, bazując na osiąganych przez wtryskiwacze parametrach i stopniu ich zużycia bądź uszkodzenia.
 • Jak tylko uzyskamy Twoją akceptację, poddamy wtryskiwacze regeneracji. Na koniec wykonamy sprawdzające testy.

Zostaje już tylko lokalny montaż, aby znów cieszyć się pełnymi osiągami silnika! Na nasze usługi regeneracji udzielamy gwarancji. Koszt kuriera jest naprawdę znikomy i zaczyna się już od 19zł w obie strony!

Regeneracja wtryskiwaczy Olkusz

Co to jest regeneracja wtryskiwaczy?

Jedną z głównych przyczyn awarii wtryskiwaczy jest złej jakości paliwo. Podzespoły te ulegają również zużyciu w wyniku normalnej eksploatacji. W efekcie jest to jeden z częściej naprawianych elementów układu paliwowego, zwłaszcza w silnikach Diesla.

Wstępną informację na temat stanu stanu wtrysków może dać test przelewowy. W wersji uproszczonej można go wykonać samodzielnie. Należy jedynie wyposażyć się w zestaw menzurek oraz adapter (koszt zakupu to kilkadziesiąt złotych). Wynik testu pokaże nam, czy wtryski nie „leją na przelew” (tzn., czy nie powodują, że zbyt duża ilość paliwa trafia do układu paliwowego). Takie zjawisko może świadczyć o ich nieszczelności.

Nie jest to jednak jedyna usterka, jakiej często podlegają wtryskiwacze. Podczas próby przelewowej można także stwierdzić, że podają one zbyt dużą lub zbyt mają ilość paliwa do cylindra. To może być dla nas wskazówka, że uszkodzeniu uległa końcówka wtryskiwacza.

Jak już wspomnieliśmy, wstępny test przelewowy można przeprowadzić samodzielnie, jednak już ich regeneracja to proces, który wymaga odpowiedniego sprzętu i kompetencji. Rozpoczyna się on od precyzyjnego wyczyszczenie wtryskiwaczy (do czego potrzebne jest posiadanie myjki ultradźwiękowej). Kolejnym krokiem jest „namierzenie” uszkodzonych elementów i ich wymiana. Regeneracja kończy się kalibracją wtrysków. Wykonuje się ją ściśle według wskazań producenta.

W jaki sposób przeprowadzamy naprawę wtryskiwaczy?

Wykonaną przez nas naprawą jesteśmy w stanie przywrócić parametry jak nowe wtryskiwaczom. Pozwoli Ci to na przejechanie 200 lub więcej tys. kilometrów. Poniżej przedstawiamy w podpunktach, jak prowadzimy regenerację:

 • Sprawdzamy otrzymane wtryskiwacze pod kątem ewentualnych uszkodzeń oraz stopnia zużycia
 • Rozkładamy je na części i czyścimy w myjce ultradźwiękowej
 • Oceniamy uszkodzone części i wymieniamy te nienadające się do dalszej eksploatacji
 • Wykonujemy sprawdzenie parametrów uzyskanych przez regenerację, poprzez odpowiednie testy

Oferujemy usługi regeneracji wtryskiwaczy dla mieszkańców Olkusza oraz okolic.

Kiedy należy wykonać regenerację wtryskiwaczy i jakie są objawy ich zużycia?

Poniższe objawy świadczą o konieczności regeneracji wtrysków:

 • wzrost zużycia paliwa
 • problemy z odpalaniem silnika i jego gaśnięcie gdy jest rozgrzany
 • zmniejszona efektywność pracy i dynamika pracy pojazdu
 • „ciężkie odpalanie” zimnego silnika
 • słabiej, mniej efektywnie działający silnik
 • dym wydobywający się z wydechu
 • świecąca kontrolka „check engine”

W przypadku, gdy obserwujesz powyższe objawy świadczące o nieprawidłowej pracy wtrysków występują w Twoim aucie, zaleca się skorzystać z diagnostyki i ewentualnej naprawy wtryskiwaczy.

Co warto wiedzieć o Olkuszu?

Olkusz - to miasto położone nad rzeką Baba, w zachodnio-północnej części województwa małopolskiego. W Olkuszu mieszka 35 170 osób, a powierzchnia miasta wynosi 25,65 km². Do zabytków w Olkuszu warto zaliczyć m.in.: poliptyk olkuski z 1485 roku oraz bazylikę św. Andrzeja z XVII wieku. Kod pocztowy miasta to 32-300, a numery rejestracyjne to KOL.

Regeneracja wtryskiwaczy OlkuszSzukasz sposobu na naprawę wtryskiwaczy? Zleć to profesjonalistom!

Wtryski w Twoim aucie nie pracują prawidłowo? Skorzystaj z regeneracji wtryskiwaczy Olkusz

Uszkodzone wtryskiwacze nie tylko powodują utrudniony rozruch silnika. Poruszanie się pojazdem z nieprawidłowo pracującymi wtryskami może prowadzić do poważnych uszkodzeń silnika i konieczności poniesienia wysokich kosztów jego naprawy.

Jeśli pragniesz w skuteczny i profesjonalny sposób przywrócić wtryskiwaczom parametry zbliżone do fabrycznych – skorzystaj z naszej oferty naprawy i regeneracji!

Masz problem z nieprawidłowo działającymi wtryskiwaczami? Zadzwoń!

Zamów profesjonalną regenerację wtryskiwaczy common rail, piezoelektrycznych Bosch, Denso, Delphi i Siemens.
Zapewniamy taniego kuriera w obie strony i udzielamy gwarancji na wykonaną naprawę! 737-310-284

mokced kontakt

Najczęstsze pytania

Dla klientów, którzy nie mają możliwości osobistego dostarczenia wtryskiwaczy do naszej siedziby, zapewniamy tani transport w obie strony.

Regenerację wykonujemy zwykle w ciągu 1-2 dni od dostarczenia do nas wtryskiwaczy.
Prawidłowo wykonana regeneracja przywraca stan wtrysków do stanu zbliżonego do fabrycznego. Jest to najkorzystniejsza metoda naprawy ( oprócz zakupu nowej części, ale tutaj koszt jest znacznie wyższy )