Naprawa i regeneracja wtryskiwaczy Zakopane

Kierowco z Zakopanego! Zużyte bądź uszkodzone wtryskiwacze w Twoim aucie nie pozwalają Ci spać w nocy? Niesłusznie! Pora oddać się w ręce profesjonalistów i w atrakcyjnej cenie oddać wtryski do naprawy. Z naszą ofertą regeneracji wtryskiwaczy common rail, piezoelektrycznych Bosch, Denso, Delphi i Siemens - szybko, tanio i bezproblemowo uporasz się z niesprawnym autem.

Jak w Zakopanem zamówić regenerację wtryskiwaczy?

 • W dowolnie wybranym punkcie warsztatowym zdemontuj wtryskiwacze.
 • Zamów u nas usługę regeneracji wtryskiwaczy – wystarczy zadzwonić.
 • Kurier wysłany przez nas odbierze od mechanika przesyłkę.
 • Przeanalizujemy stan wtrysków i przygotujemy dla Ciebie indywidualną wycenę i ofertę.
 • Jeśli zaakceptujesz nasze warunki, zregenerujemy wtryskiwacze.

Do warsztatu na montaż przyjadą ponownie kurierem. Problem na długo zniknie – bezawaryjnie przejedziesz nawet 200 tys. kilometrów! Na na nasze usługi przysługuje standardowa gwarancja. Koszt kuriera zaczyna się już od 19zł w obie strony!

Regeneracja wtryskiwaczy Zakopane

Na czym polega regeneracja wtryskiwaczy?

Na regenerację wtryskiwaczy składa się zawsze kilka etapów, choć w trakcie mogą one różnić się przebiegiem. Pierwszy to diagnoza problemu. Wykonujemy ją w wyniku oględzin pod mikroskopem oraz tzw. próby przelewowej, która określa szczelność wtrysków oraz stan dawkującej paliwo końcówki.

Nie wszyscy wiedzą, że wstępną diagnozę mogą też przeprowadzić samodzielnie! Posiadając prosty zestaw cylindrów miarowych i przejściówek, możesz sam wykonać test przelewu. Koszt zestawu do nie powinien przekroczyć kilkudziesięciu złotych!

Po diagnozie, wtryskiwacze są czyszczone ultradźwiękami, by dokładnie usunąć zanieczyszczenia, często wpływające na niesprawną pracę wtrysków. Części które nie nadają się do dalszej eksploatacji podlegają wymianie.

Po tych zabiegach, by sprawdzić skuteczność naszych działań, przeprowadzamy testy oraz kalibrujemy parametry pracy wtrysków.

Przebieg regeneracji zależy w głównej mierze od początkowego stanu wtrysków, dlatego może różnić się w zależności od uszkodzeń, miejsc powstania problemu itp. Bardzo przydatne jest więc doświadczenie w tym zakresie oraz specjalistyczny sprzęt: by nie ryzykować, postaw zatem na sprawdzony warsztat!

Jak przeprowadzamy regenerację wtryskiwaczy?

Po skutecznej regeneracji wtryskiwacze mogą osiągnąć nawet fabryczne parametry. Pozwoli Ci to na przejechanie ponad 200tys kilometrów. Regenerację w naszej firmie przeprowadzamy następująco:

 • Sprawdzamy parametry i stopień uszkodzenia wtryskiwaczy
 • Rozkładamy je na części i każdą osobno dokładnie czyścimy w myjce ultradźwiękowej
 • Oceniamy i identyfikujemy zużyte elementy, oraz ich uszkodzenia
 • Jeśli nie nadają się do montażu, wymieniamy poszczególne podzespoły
 • Składamy wtryskiwacze i ponownie testujemy parametry

Świadczymy usługi regeneracji wtryskiwaczy dla mieszkańców Zakopanego oraz okolic.

Kiedy powinieneś wykonać regenerację wtryskiwaczy?

Kiedy występuje konieczność regeneracji wtryskiwaczy? Gdy sprawność silnika spadnie ze względu na ich nieprawidłowe funkcjonowanie. Objawi się to:

 • silnikiem pracującym zdecydowanie mniej efektywnie
 • większym spalaniem paliwa
 • kłopotami podczas próby rozruchu
 • czarnym lub białym dymem unoszącym się z wydechu
 • kontrolką „check engine” na komputerze pokładowym
 • niespodziewanym gaśnięciem rozgrzanego silnika

W przypadku, gdy obserwujesz powyższe objawy świadczące o nieprawidłowej pracy wtrysków występują w Twoim aucie, zaleca się skorzystać z diagnostyki i ewentualnej naprawy wtryskiwaczy.

Zakopane - co warto wiedzieć o mieście?

Zakopane - to miejscowość założona w 1578 roku, największa leżąca przy paśmie górskim Tatr na samym południu województwa małopolskiego. W Zakopanem mieszka 27 tys. osób, a powierzchnia miasta wynosi 84,26 km². Zakopane posiada współpracę z takimi miastami jak Bansko w Bułgarii, Bavel w Holandii oraz Poprad na Słowacji. Kod pocztowy miasta to 34-500, a numery rejestracyjne pojazdów to KTT.

Regeneracja wtryskiwaczy ZakopaneSzukasz sposobu na naprawę wtryskiwaczy? Zleć to profesjonalistom!

Wtryski w Twoim aucie nie pracują prawidłowo? Skorzystaj z regeneracji wtryskiwaczy Zakopane

Uszkodzone wtryskiwacze nie tylko powodują utrudniony rozruch silnika. Poruszanie się pojazdem z nieprawidłowo pracującymi wtryskami może prowadzić do poważnych uszkodzeń silnika i konieczności poniesienia wysokich kosztów jego naprawy.

Jeśli pragniesz w skuteczny i profesjonalny sposób przywrócić wtryskiwaczom parametry zbliżone do fabrycznych – skorzystaj z naszej oferty naprawy i regeneracji!

Masz problem z nieprawidłowo działającymi wtryskiwaczami? Zadzwoń!

Zamów profesjonalną regenerację wtryskiwaczy common rail, piezoelektrycznych Bosch, Denso, Delphi i Siemens.
Zapewniamy taniego kuriera w obie strony i udzielamy gwarancji na wykonaną naprawę! 737-310-284

mokced kontakt

Najczęstsze pytania

Dla klientów, którzy nie mają możliwości osobistego dostarczenia wtryskiwaczy do naszej siedziby, zapewniamy tani transport w obie strony.

Regenerację wykonujemy zwykle w ciągu 1-2 dni od dostarczenia do nas wtryskiwaczy.
Prawidłowo wykonana regeneracja przywraca stan wtrysków do stanu zbliżonego do fabrycznego. Jest to najkorzystniejsza metoda naprawy ( oprócz zakupu nowej części, ale tutaj koszt jest znacznie wyższy )

Regeneracja wtryskiwaczy w innych miastach: