Skup wtryskiwaczy i pomp wtryskowych - nie wyrzucaj, wykorzystaj!

Prowadzimy skup wtryskiwaczy i pomp wtryskowych Common Rail, elektro i piezoelektrycznych takich firm jak Siemens, Bosch, Delphi i Denso.
Zakupiłeś nowe wtryskiwacze lub pompę wtryskową i nie wiesz gdzie sprzedać swoje stare? Wyślij je do nas - wtryski mogą być niesprawne oraz niesprawdzone. My je sprawdzimy, a następnie ocenimy zakres prac i koszty podzespołów niezbędnych do ich naprawy. Na tej podstawie zaproponujemy Ci cenę, za jaką możemy je odkupić.
Cena odkupu wtryskiwaczy i pomp wtryskowych jest zależna od ich stanu, modelu ( starsze modele są zwyczajnie tańsze i w sprzedaży i w skupie ) oraz popularności modelu pojazdu ( im bardziej popularny pojazd, tym cena skupu jest wyższa ).
Masz dodatkowe pytania? Zadzwoń 737-310-284

Skup / odkup wtryskiwaczy - krok po kroku

Jedną z naszych usług jest skup wtryskiwaczy i pomp wtryskowych. Jeśli posiadają Państwo niesprawne wtryski lub pozostałości po naprawie w autach prosimy o kontakt. Nie warto ich wyrzucać, być może są coś warte i dzięki naprawie zyskają drugie życie:) Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Jeżeli dojdziemy do porozumienia co do ceny odkupu, zyskują Państwo dodatkową gotówkę.

Jak wygląda sprzedaż wtryskiwaczy w prostych krokach?:

ustal termin odbioru wtryskiwacza


Krok I
Wyślij nam niesprawne wtryskiwacze. Możesz to zrobić w dowolny, wygodny dla Ciebie sposób. Możemy wysłać naszego kuriera, aby odebrał od Ciebie przesyłkę lub wysłać Ci gotową etykietę do paczkomatu. Zadzwoń do nas i dowiedź się więcej.

regeneracja wtryskiwacza


Krok II
Sprawdzenie i wycena wtryskiwaczy. Kiedy przesyłka do nas dotrze sprawdzimy, w jakim stopniu wtryskiwacze są uszkodzone i jakich nakładów wymagają. Na tej podstawie wycenimy i przedstawimy Ci naszą propozycję.

wysyłamy wtrysk do klienta


Krok III
Finalizacja sprzedaży. Jeśli dojdziemy do porozumienia co do ceny, niezwłocznie wyślemy umówioną kwotę na Twój rachunek bankowy.

Jak wysłać do nas wtryski do sprzedaży?

Możesz to zrobić samodzielnie na adres: Za Walcownią 2A, 25-817 Kielce lub skorzystać z naszego transportu.
Dla Państwa wygody oferujemy dwa sposoby odbioru: kurierem DPD lub paczkomatem Inpost.

Pamiętaj, aby do paczki wrzucić karteczkę z informacją "Na sprzedaż" oraz numer kontaktowy do siebie.

Aby zamówić naszego kuriera po odbiór wtryskiwaczy do sprzedaży kliknij TUTAJ

Aby zamówić etykietę do paczkomatu kliknij TUTAJ

Jakie wtryskiwacze skupujemy?

Nasz punkt skupu wtryskiwaczy elektromagnetycznych oraz piezoelektrycznych przyjmuje podzespoły firm takich jak Siemens oraz Bosch. Co istotne zlecone do wyceny niesprawne wtryskiwacze muszą jednak spełniać pewne warunki. Wtryski muszą być kompletne i posiadać czytelny numer OEM, nie mogą mieć też trwałych uszkodzeń mechanicznych, pękniętych korpusów oraz uszkodzonych gwintów wtrysku.

Kupujemy zarówno pojedyncze egzemplarze, jak i pakiety kilkuset sztuk.

Numery OEM umieszczone są zwykle na cewce. Poniżej znajdziesz kilka miejsc, gdzie umieszczone są oznaczenia modeli.

numer OEM wtryskiwacz elektromagnetyczny Bosch
numer OEM wtryskiwacz piezoelektryczny Bosch
numer OEM wtryskiwacz Siemens

Zalety skorzystania z odkupu wtryskiwaczy

Odkup wtryskiwaczy nigdy nie był tak prosty. Zalety naszego skupu wytrysków to przede wszystkim brak jakiegokolwiek ryzyka po stronie klienta. Nawet jeśli podzespoły nie zakwalifikują się do naprawy - nic nie płacisz. Jeżeli posiadasz zbędne, niesprawne wtryskiwacze - warto je sprzedać.

Największą zaletą dla Ciebie jako klienta jest dodatkowa kwota za sprzedaż wtrysków, dla nas jest to możliwość realizowania naszej misji, jaką jest naprawa wtryskiwaczy. Warto też nadmienić aspekt proekologiczny - nikt nie musi produkować nowych wtryskiwaczy - skoro ktoś inny przywraca drugie życie tym używanym...

skup wtryskiwaczy krok po kroku