Skup wtryskiwaczy - nie wyrzucaj, wykorzystaj!

Prowadzimy skup wtryskiwaczy Common Rail, elektro i piezoelektrycznych takich firm jak Denso, Delphi, Siemens oraz Bosch. Wyślij do nas niesprawne, niesprawdzone wtryski. My je sprawdzimy i zaproponujemy cenę, za jaką możemy je odkupić.

Skup / odkup wtryskiwaczy - krok po kroku

Jedną z naszych usług jest skup wtryskiwaczy. Jeśli posiadają Państwo niesprawne wtryski lub pozostałości po naprawie w autach prosimy o kontakt. Nie warto ich wyrzucać, być może są coś warte i dzięki naprawie zyskają drugie życie:) Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Jeżeli dojdziemy do porozumienia co do ceny odkupu, zyskują Państwo dodatkową gotówkę. W przypadku, gdy sprzedaż nie dojdzie do skutku - wyślemy je do Państwa z powrotem zupełnie za darmo.

Jak wygląda sprzedaż wtryskiwaczy w prostych krokach?:

ustal termin odbioru wtryskiwacza


Krok I
Wyślij nam niesprawne wtryskiwacze. Możesz to zrobić w dowolny, wygodny dla Ciebie sposób. Możemy także wysłać naszego kuriera, aby odebrał od Ciebie przesyłkę. Zadzwoń do nas i dowiedź się więcej.

regeneracja wtryskiwacza


Krok II
Sprawdzenie i wycena wtryskiwaczy. Kiedy przesyłka do nas dotrze sprawdzimy, w jakim stopniu wtryskiwacze są uszkodzone i jakich nakładów wymagają. Na tej podstawie wycenimy i przedstawimy Ci naszą propozycję.

wysyłamy wtrysk do klienta


Krok III
Finalizacja sprzedaży. Jeśli dojdziemy do porozumienia co do ceny, niezwłocznie wyślemy umówioną kwotę na Twój rachunek bankowy.

Jakie wtryskiwacze skupujemy?

Nasz punkt skupu wtryskiwaczy przyjmuje podzespoły firm takich jak Denso, Delphi, Siemens oraz Bosch. Co istotne zlecone do wyceny niesprawne wtryskiwacze muszą jednak spełniać pewne warunki. Wtryski muszą być kompletne i posiadać czytelny numer OEM, nie mogą mieć też trwałych uszkodzeń mechanicznych, pękniętych korpusów oraz uszkodzonych gwintów wtrysku.

Kupujemy zarówno pojedyncze egzemplarze, jak i pakiety kilkuset sztuk.

Zalety skorzystania z odkupu wtryskiwaczy

Odkup wtryskiwaczy nigdy nie był tak prosty. Zalety naszego skupu wytrysków to przede wszystkim brak jakiegokolwiek ryzyka po stronie klienta. Nawet jeśli podzespoły nie zakwalifikują się do naprawy - nic nie płacisz. Jeżeli posiadasz zbędne, niesprawne wtryskiwacze - warto je sprzedać.