Regeneracja i naprawa wtryskiwaczy - województwo podlaskie

Zajmujemy się regeneracją wtryskiwaczy common rail, piezoelektrycznych Bosch, Denso, Delphi i Siemens dla klientów z Podlasia i całego kraju. Dzięki naszej naprawie wtrysków będziecie mogli cieszyć się odpowiednimi osiągami auta przez długi czas. Doświadczenie oraz wysokiej klasy sprzęt używany podczas regeneracji wtryskiwaczy gwarantuje wykonanie usługi na najwyższym poziomie. Na zregenerowane wtryski dajemy gwarancję.

Dla osób, które nie mogą dostarczyć wtryskiwaczy do naszej siedziby, zapewniamy sprawny i tani transport w obie strony. Dzięki umowie z firmą kurierską udział klienta w całym procesie naprawy sprowadza się tylko do zamówienia - reszta jest po naszej stronie.

Na czym polega regeneracja wtryskiwaczy?

Przed naprawą wtrysków konieczna jest identyfikacja obszarów zanieczyszczonych i z uszkodzeniami. Taką identyfikację przeprowadza się wizualnie, za pomocą mikroskopu, jednak nie zawsze pozwoli to na 100% pewności. Dlatego przeprowadza się też tzw. próby przelewowe, określające miejsca rozszczelnień (poprzez sprawdzenie ilości paliwa powracającego do układu). Następnie zanieczyszczenia usuwane są poprzez umieszczenie elementów w myjce ultradźwiękowej. Podzespoły uszkodzone ulegają wymianie, na końcu przeprowadzana jest kalibracja.

Wstępne sprawdzenie stanu wtryskiwaczy możesz również przeprowadzić sam! Wystarczy zakupić zestaw cylindrów miarowych i adapterów, by móc przeprowadzić test przelewowy. W przypadku wykrycia nieszczelności, udaj się do fachowców. Tylko doświadczenie w regeneracji, oraz specjalistyczne wyposażenie punktu serwisowego, gwarantują skuteczność naprawy i możliwość bezproblemowego funkcjonowania wtryskiwaczy przez kolejne co najmniej 200tys. kilometrów!

Możesz też test szczelności wykonać sam, jeśli zakupisz zestaw cylindrów miarowych oraz odpowiednich przejściówek.

Jak wygląda regeneracja wtryskiwaczy?

Regeneracja wtryskiwaczy polega na doprowadzeniu parametrów wtrysków do wartości zbliżonej do fabrycznie nowych podzespołów. W tym celu każdy wtryskiwaczacz jest dokładnie czyszczony i analizowany jest jego stan oraz ewentualne uszkodzenia. O wynikach oględzin informujemy klienta. Szacujemy także koszty i zakres naprawy. Po udanej regeneracji otrzymują Państwo wydruki z testów.

Najważniejsze informacje o województwie podlaskim

Położenie i ludność podlaskiego

Podlaskie to region położony w północno-wschodniej części kraju. Województwo podlaskie ma ok 1,2 mln mieszkańców i powierzchnię 20 187,02 km². Leży w geograficznym środku Europy. Podlasie to krajna bardzo malownicza z licznymi chronionymi obszarami natury. Posiada na swoim terenie aż 4 parki narodowe: Białowieski Park Narodowy, Biebrzański Park Narodowy, Narwiański Park Narodowy, Wigierski Park Narodowy oraz 3 parki krajobrazowe: Suwalski Park Krajobrazowy, Park Krajobrazowy Puszczy Knyszyńskiej, Łomżyński Park Krajobrazowy Doliny Narwi. Przykładami miast na terenie województwa podlaskiego są: Hajnówka, Sokółka, Łapy, Siemiatycze, Wasilków, Kolno, Mońki, Wysokie Mazowieckie, Czarna Białostocka. Województwo podlaskie składa się z 14 powiatów oraz 3 miasta na prawach powiatu.

Województwo podlaskie graniczy z województwem mazowieckim, województwem lubelskim i warmińsko-mazurskim.

Atrakcje województwa podlaskiego

Podlasie to region o niskiej gęstości zaludnienia, jednak bardzo zróżnicowany kulturowo. Warto odwiedzić to województwo i zobaczyć miejsca świadczące o różnorodności tej krainy: cerkiew Świętych Braci Machabeuszy obok Hajnówki, cerkiew św. Aleksandra Newskiego w Sokółce, cerkiew Świętych Apostołów Piotra i Pawła w Siemiatyczach, kościół św. Anny w Kolnie, kościół Matki Boskiej Częstochowskiej i św. Kazimierza w Mońkach oraz kościół św. Jana Chrzciciela w Wysokiem Mazowieckiem.

Największe szlaki komunikacyjne w województwie podlaskim

Najważniejszą trasą przebiegającą przez województwo podlaskie jest droga ekspresowa S8 ( WrocławOleśnica – Syców – KępnoWieruszówWieluń – Złoczew – SieradzZduńska WolaŁaskPabianiceŁódźPiotrków TrybunalskiTomaszów MazowieckiRawa Mazowiecka – Nadarzyn – WarszawaWyszków – Trzcianka – Ostrów MazowieckaZambrów – Stare Jeżewo - Augustów - Suwałki ). Droga krajowa nr 8 to obecnie najdłuższa droga krajowa w Polsce ( długość to 849 km ). Prowadzi przez Polskę od granicy z Czechami w Kudowie-Zdroju do granicy z Litwą w Budzisku.

Innym ważnym szlakiem transportowym na Podlasiu jest droga krajowa nr 19 ( Kuźnica – Białystok – Siemiatycze – Międzyrzec Podlaski – Kock – LubartówLublinKraśnikJanów Lubelski – Nisko – Sokołów Małopolski – Rzeszów – Dukla – Barwinek )

Regeneracja wtryskiwaczy w województwie podlaskim

Regeneracja wtryskiwaczy Hajnówka

Hajnówka to miasto województwa podlaskiego o powierzchni 21,29 km2. Od stolicy województwa dzieli je odległość 61 km w kierunku południowo – wschodnim. Miasto liczy sobie ponad 20500 mieszkańców. Kod pocztowy: 17 – 200. Oznaczenia tablic rejestracyjnych pojazdów: BHA. Do zabytków Hajnówki należą: Kościół Św. Cyryla i Metodego; Kościół Podwyższenia Krzyża Św. i Św. Stanisława Biskupa i Męczennika; Sobór Św. Trójcy; Cerkiew Św. Braci Machabeuszy; Cerkiew Wszystkich Św.; Cerkiew Narodzenia Św. Jana Chrzciciela; budynek fabryki Suchej Destylacji Drewna, a także replika Stacyjki Kolei Leśnej.

Regeneracja wtryskiwaczy Hajnówka

Regeneracja wtryskiwaczy Sokółka

Sokółka jest miastem województwa podlaskiego, położonym u źródeł rzeki Sokołdy. Od przejścia granicznego z Białorusią dzieli ją zaledwie 16 km. Miasto ma powierzchnię 18,59 km2. Obszar ten zamieszkuje niewiele ponad 18 tys. osób. BSK to oznaczenia literowe tablic rejestracyjnych. Kod pocztowy: 16 – 100. Będąc w mieście dobrze jest zobaczyć Kolegiatę Św. Antoniego i Sanktuarium Cudu Eucharystycznego, Cerkiew Św. Aleksandra Newskiego, Kaplicę Św. Męczennicy Pawły, kapliczkę u zbiegu ul z 1906 roku oraz zabytkowy dom – dawniej plebanię prawosławną. Ciekawostką miasta jest to, iż właśnie w Sokółce i okolicach nagrano większość scen trylogii „U Pana Boga…”.

Regeneracja wtryskiwaczy Sokółka

Regeneracja wtryskiwaczy Łapy

Łapy to miasto województwa podlaskiego, położone nad rzeką Narew, oddalone od stolicy województwa o prawie 30 km w kierunku południowo – zachodnim. Powierzchnia miasta wynosi 12,14 km2 i podzielona jest na 10 dzielnic, które zamieszkuje ponad 15500 osób. Pojazdy zarejestrowane w tym regionie oznaczane są literami BIA na swoich tablicach. Do zabytków miasta zalicza się: Kościół Św. Piotra i Pawła, dom Etkunów, osiedle kolejarskie Łapy – Osse oraz osiedle kolejarskie Wygwizdowo.

Regeneracja wtryskiwaczy Łapy

Regeneracja wtryskiwaczy Siemiatycze

Siemiatycze położone są w południowej części województwa podlaskiego nad rzeką Kamianką. Miasto liczy ponad 14 tys. mieszkańców rozlokowanych na powierzchni miasta wynoszącej 36,25 km2. Od stolicy województwa Siemiatycze oddalone są o ponad 90 km. Kod pocztowy: 17 – 300. Oznaczenia literowe tablic rejestracyjnych: BSI. Odwiedzając miasto dobrze jest wybrać się do Cerkwi Św. Apostołów Piotra i Pawła, ruin zespołu zakładu kaflarskiego, zespołu klasztornego z Kościołem Wniebowzięcia NMP, a także Cerkwi Zmartwychwstania Chrystusa.

Regeneracja wtryskiwaczy Siemiatycze

Regeneracja wtryskiwaczy Wasilków

WasilkówWasilków położony jest w centralno – wschodniej części województwa podlaskiego nad rzeką Supraśl. Jego powierzchnia mierzy 28,15 km2. Miasto liczy niewiele ponad 11 tys. mieszkańców. Pojazdy zarejestrowane w tym regionie oznaczane są literami BIA, a kod pocztowy to 16 – 010. Ciekawym miejscem w mieście jest Podlaskie Muzeum Kultury Ludowej. Dodatkowo warto zobaczyć renesansowy układ przestrzenny miasta, Sanktuarium Matki Bożej Bolesnej, Kościół Przemieniania Pańskiego, a także Cerkiew Św. Apostołów Piotra i Pawła.

Regeneracja wtryskiwaczy Wasilków

Regeneracja wtryskiwaczy Kolno

Kolno to miasto w zachodniej części województwa podlaskiego o powierzchni 25 km2, położone nad rzeką Łabną. Od stolicy województwa oddalone jest o 101 km. Kod pocztowy miasta to 18 – 500. Pojazdy zarejestrowane w tym regionie oznaczane są na tablicach literami BKL. Miasto nie posiada połączeń kolejowych. Jedynymi środkami transportu w mieście jest komunikacja PKS oraz własne pojazdy. Zabytkami Kolna są: Kościół Św. Anny, układ urbanistyczny miasta i dawna synagoga – obecnie hotel oraz cmentarz żydowski.

Regeneracja wtryskiwaczy Kolno

Regeneracja wtryskiwaczy Mońki

Mońki to miasto województwa podlaskiego, położone na północny – zachód od stolicy województwa i oddalone od niej o prawie 43 km. Mońki liczą ponad 10 tys. mieszkańców rozlokowanych na powierzchni miasta wynoszącej 7,66 km2. Pojazdy zarejestrowane w tym regionie oznaczane są literami BMN. Atrakcjami turystycznymi i zabytkami w mieście są: Kościół Matki Boskiej Częstochowskiej i Św. Kazimierza, budynek dworca kolejowego oraz magazyn kolejowy.

Regeneracja wtryskiwaczy Mońki

Regeneracja wtryskiwaczy Wysokie Mazowieckie

Wysokie Mazowieckie położone jest w południowo – zachodniej części województwa podlaskiego nad rzeką Brok, która jest dopływem Bugu. Miasto mierzy 15,24 km2. Obszar ten zamieszkuje niespełna 10 tys. osób. Kod pocztowy: 18 – 200. BWM to litery z tablic rejestracyjnych pojazdów z tego obszaru. Miasto oddalone jest od stolicy województwa o 55 km. Wysokie Mazowieckie nie posiada na swoim terenie transportu kolejowego. Do obiektów zabytkowym zalicza się zespół kościoła Św. Jana Chrzciciela z kostnicą i bramą, Kościół Narodzenia NMP, który niegdyś był cerkwią oraz cmentarz żydowski.

Regeneracja wtryskiwaczy Wysokie Mazowieckie

Regeneracja wtryskiwaczy Czarna Białostocka

Czarna Białostocka jest miastem województwa podlaskiego o powierzchni 14,25 km2. Obszar ten podzielony jest na 10 osiedli. Liczba ludności wynosi ponad 9 tys. osób. Miasto oddalone jest od stolicy województwa o ok. 23 km. Oznaczenia tablic rejestracyjnych pojazdów: BIA. Kod pocztowy: 16 – 020. Będąc w mieście warto zobaczyć Cerkiew Niewiast Niosących Wonności, zalew Czapielówka, a także wybrac się na spacer po Puszczy Knyszyńskiej.

Regeneracja wtryskiwaczy Czarna Białostocka

Regeneracja wtryskiwaczy Choroszcz

Choroszcz położony jest w województwie podlaskim, na granicy Narwiańskiego Parku Narodowego, nad rzeką Horodnianką. Od stolicy województwa miasto dzieli odległość niespełna 15 km. Miasto liczy prawie 6 tys. mieszkańców rozlokowanych na powierzchni 16,79 km2. BIA to litery z tablic rejestracyjnych, a kod pocztowy to: 16 – 070. Do zabytków miasta zalicza się: Rynek wraz z otaczającymi go kamienicami, zespół pałacowy Branickich – obecnie Muzeum Wnętrz Pałacowych, zespół klasztorny Dominikanów, cerkiew Opieki Matki Bożej oraz zespół dawnej Fabryki Sukna i Kortów Augusta Moesa – obecnie budynki szpitala psychiatrycznego i Miejsko – Gminnego Domu Kultury.

Regeneracja wtryskiwaczy Choroszcz

Regeneracja wtryskiwaczy Dąbrowa Białostocka

Dąbrowa Białostocka położona jest we wschodniej części województwa podlaskiego, nad rzeką Kropioną – dopływ Biebrzy, w otulinie Biebrzańskiego Parku Narodowego. Powierzchnia miasta wynosi 22,64 km2, a liczba ludności ponad 5 tys. osób. Kod pocztowy: 16 – 200. Oznaczenia tablic rejestracyjnych: BSK. Odwiedzając miasto warto zobaczyć zabytkowy holenderski wiatrak z 1924 roku, kościół Św. Stanisława Biskupa i Męczennika, a także cerkiew Św. Apostoła i Ewangelisty Jana Teologa.

Regeneracja wtryskiwaczy Dąbrowa Białostocka

Regeneracja wtryskiwaczy Sejny

Sejny położone są w północnej części województwa podlaskiego, nad rzeką Marychą, która jest dopływem Czarnej Hańczy. Miasto mierzy 4,49 km2 i jest najmniejszym miastem powiatowym w naszym kraju. Obszar ten zamieszkuje ponad 5 tys. osób. Kod pocztowy: 16 – 500. Pojazdy zarejestrowane w mieście na tablicach maja oznaczenia BSE. Sejny mają kilka ciekawych miejsc oraz zabytków, do których zaliczają się: zespół klasztorny Dominikanów z Bazyliką Nawiedzenia NMP, kaplica Św. Agaty, Synagoga oraz Biała Synagoga, budynek poczty, Ratusz, a także Muzeum Ziemi Sejneńskiej.

Regeneracja wtryskiwaczy Sejny

Regeneracja wtryskiwaczy Ciechanowiec

Ciechanowiec to miasto położone w południowej części województwa podlaskiego, nad Nurcem, który jest dopływem Bugu. Jest to jedno z najstarszych miast Podlasia. Jego powierzchnia wynosi 19,53 km2. Miasto ma ponad 4500 mieszkańców. Pojazdy zarejestrowane w Ciechanowcu oznaczane są literami BWM, a kod pocztowy dla tego regionu to 18 – 230. Odwiedzając miasto warto zobaczyć Pałac w Ciechanowcu, gdzie znajduje się Muzeum Rolnictwa wraz ze skansenem i wystawa maszyn rolniczych; kościół Trójcy Przenajświętszej; cerkiew Wniebowstąpienia Pańskiego, a także ruiny starej synagogi i mykwy.

Regeneracja wtryskiwaczy Ciechanowiec

Regeneracja wtryskiwaczy Supraśl

Supraśl jest miastem województwa podlaskiego, oddalonym od stolicy województwa o 16 km, położonym nad rzeką Supraślą. Miasto otoczone jest Puszczą Knyszyńską, a ze względu na czystość powietrza oraz brak ośrodków przemysłowych otrzymało status uzdrowiska. Supraśl ma powierzchnie 6 km2. Liczba mieszkańców wynosi ponad 4500 osób. Kod pocztowy: 16 – 030. Oznaczenia literowe tablic rejestracyjnych: BIA. Przyjeżdżając do Supraśla należy odwiedzić Monaster Zwiastowania Przenajświętszej Bogurodzicy i Św. Apostoła Jana Teologa, pałac Buchholzów, Dom Ogrodnika, kościół Św. Trójcy oraz kaplicę Św. Jerzego Zwycięzcy. Warto zobaczyć także budynek Liceum Plastycznego, jak i odwiedzić Muzeum Ikon.

Regeneracja wtryskiwaczy Supraśl

Regeneracja wtryskiwaczy Brańsk

Brańsk to miasto w południowej części województwa podlaskiego. Położone jest nad rzeka Nurzec w odległości 59 km od stolicy województwa. Jego powierzchnia wynosi 32,43 km2. Obszar ten zamieszkuje prawie 4 tys. osób. Kod pocztowy: 17 – 120. Oznaczenia literowe tablic rejestracyjnych: BBI. Będąc w Brańsku warto zobaczyć układ przestrzenny miasta charakterystyczny dla epoki renesansu, kościół Wniebowzięcia NMP, dzwonnicę z 1863 roku, jak również zagrodę z XVIII wieku wraz z budynkami gospodarczymi.

Regeneracja wtryskiwaczy Brańsk

Regeneracja wtryskiwaczy w miastach:

Hajnówka, Sokółka, Łapy, Siemiatycze, Wasilków, Kolno, Mońki, Wysokie Mazowieckie, Czarna Białostocka, Choroszcz, Dąbrowa Białostocka, Sejny, Ciechanowiec, Supraśl, Brańsk