Regeneracja - naprawa wtryskiwaczy Zduńska Wola

Klienci mieszkający w Zduńskej Woli mogą skorzystać z naszych usług naprawy i regeneracji wtryskiwaczy common rail, piezoelektrycznych Bosch, Denso, Delphi i Siemens, i nie muszą nigdzie dojeżdżać! Gdy zauważysz nieprawidłowe funkcjonowanie silnika sprawdź, czy nie jest to spowodowane uszkodzeniem bądź też zużyciem wtryskiwaczy! W takim wypadku warto poddać je regeneracji – tańszej, ale równie skutecznej opcji niż wymiana elementów na nowe. Zgłoś się do nas! Sprawdź poniżej, w jaki sposób pomożemy Ci wrócić do pełnej sprawności samochodu!

W jaki sposób zlecić regenerację wtryskiwaczy w Zduńskiej Woli?

 • W dowolnym punkcie serwisowym zleć zdemontowanie wtryskiwaczy.
 • Zadzwoń do nas i podaj jego adres, na który wyślemy kuriera po odbiór wtryskiwaczy do regeneracji.
 • Ocenimy stan wtryskiwaczy i przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę.
 • Jeśli zakres naprawy oraz koszty odpowiadają Ci, zregenerujemy wtryski. Następnie przekażemy je kurierowi, by odwiózł z powrotem do warsztatu w celu montażu.

Na zregenerowane przez nas podzespoły udzielamy gwarancji. Koszty kuriera w jedną i drugą stronę zaczynają się od zaledwie 19 zł.

Regeneracja wtryskiwaczy Zduńska Wola

Na czym opiera się regeneracja wtryskiwaczy?

Pierwszym etapem w regeneracji jest dokładne rozpoznanie problemów i problematycznych obszarów. Zawsze sprawdzamy części pod mikroskopem, a następnie wykonujemy na wtryskach tzw. test przelewu, wskazujący nam ewentualne miejsca rozszczelnień. Możesz uproszczoną wersję takiego testu wykonać sam, by sprawdzić wstępnie stan swoich wtryskiwaczy – jeśli zakupisz za ok. kilkadziesiąt złotych niewielki zestaw adapterów i cylindrów miarowych.

Po diagnozie czyścimy ultradźwiękami z zanieczyszczeń wszystkie elementy. Niesprawne części wymieniamy, a także przeprowadzamy testy i kalibrujemy pracę wtryskiwaczy.

Niestety często podczas regeneracji może dojść do uszkodzenia wtryskiwaczy, jeśli przeprowadzana jest nieumiejętnie. Dlatego też powierz ją sprawdzonemu punktowi regeneracji z doświadczeniem, który posiada ważne certyfikaty i odpowiedni sprzęt.

Jak naprawiamy i regenerujemy wtryskiwacze w naszej firmie?

Po regeneracji możesz przejechać z wtryskiwaczami bezawaryjnie kolejne co najmniej 200 tys. km. Za tę usługę zapłacisz dużo mniej niż za wymianę, zaś efekt będzie niemalże identyczny. Jak przeprowadzamy u nas naprawę?

 • Oceniamy parametry i stopień zużycia wtryskiwaczy
 • Rozmontowujemy wtryski na części elementarne
 • Każdą część osobno przeczyszczamy ultradźwiękami
 • Po analizie i sprawdzeniu części wymieniamy te, które nie nadają się do ponownego montażu
 • Montujemy ponownie w całość i wykonujemy testy sprawdzające uzyskane parametry

Świadczymy usługi regeneracji wtryskiwaczy dla kierowców ze Zduńskiej Woli oraz gmin ościennych.

Kiedy powinieneś zgłosić się na regenerację wtryskiwaczy?

Objawy zużycia wtrysków, które powinny skłonić do skorzystania z naszej oferty regeneracji wtryskiwaczy to m.in.:

 • dym z wydechu
 • świecąca kontrolka „check engine”
 • problemy z odpalaniem zimnego silnika
 • mniej efektywnie, mniej sprawnie działający silnik
 • gaśnięcie silnika
 • większe zużycie paliwa

Najważniejsze informacje o Zduńskiej Woli

Zduńska Wola jest miastem powiatowym w województwie łódzkim. Od stolicy województwa dzieli je ok. 50 km w kierunku południowo – zachodnim. Kod pocztowy miasta 98 – 220. Tablice rejestracyjne aut zarejestrowanych w tym mieście oznaczone są literami EZD. Powierzchnia Zduńskiej Woli wynosi 24,58 km2, a zamieszkuje ją ok. 41700 osób. Przez miasto przepływa rzeka Pichna.

Odwiedzając Zduńską Wolę warto wybrać się do Skansenu Lokomotyw i Urządzeń Technicznych, gdzie podziwiać można zabytkowy tabor kolejowy. Zwiedzić warto Muzeum Historii Miasta, dom narodzin Św. Maksymiliana Kolbe, Bazylikę Wniebowzięcia NMPi Sanktuarium Św. Maksymiliana, Kościół baptystyczny, domy tkackie. A po intensywnym zwiedzaniu odpocząć można w Parku Miejskim, na terenie którego rośnie najstarszew mieście drzewo liczące 6m w obwodzie.

Regeneracja wtryskiwaczy Zduńska WolaSzukasz sposobu na naprawę wtryskiwaczy? Zleć to profesjonalistom!

Wtryski w Twoim aucie nie pracują prawidłowo? Skorzystaj z regeneracji wtryskiwaczy Zduńska Wola

Uszkodzone wtryskiwacze nie tylko powodują utrudniony rozruch silnika. Poruszanie się pojazdem z nieprawidłowo pracującymi wtryskami może prowadzić do poważnych uszkodzeń silnika i konieczności poniesienia wysokich kosztów jego naprawy.

Jeśli pragniesz w skuteczny i profesjonalny sposób przywrócić wtryskiwaczom parametry zbliżone do fabrycznych – skorzystaj z naszej oferty naprawy i regeneracji!

Masz problem z nieprawidłowo działającymi wtryskiwaczami? Zadzwoń!

Zamów profesjonalną regenerację wtryskiwaczy common rail, piezoelektrycznych Bosch, Denso, Delphi i Siemens.
Zapewniamy taniego kuriera w obie strony i udzielamy gwarancji na wykonaną naprawę! 737-310-284

mokced kontakt

Najczęstsze pytania

Dla klientów, którzy nie mają możliwości osobistego dostarczenia wtryskiwaczy do naszej siedziby, zapewniamy tani transport w obie strony.

Regenerację wykonujemy zwykle w ciągu 1-2 dni od dostarczenia do nas wtryskiwaczy.
Prawidłowo wykonana regeneracja przywraca stan wtrysków do stanu zbliżonego do fabrycznego. Jest to najkorzystniejsza metoda naprawy ( oprócz zakupu nowej części, ale tutaj koszt jest znacznie wyższy )