Regeneracja oraz naprawa wtryskiwaczy (wtrysków) Bełchatów

Kierowco z Bełchatowa i okolic! Zużycie wtryskiwaczy to naturalny proces eksploatacyjny w każdym samochodzie, dlatego jeśli zauważyłeś symptomy zużycia lub uszkodzenia w swoim, zgłoś się do nas. Oferujemy profesjonalną regenerację wtryskiwaczy common rail, piezoelektrycznych Bosch, Denso, Delphi i Siemens, dzięki której przywrócisz pełną sprawność auta. Sprawdź sam, jakie to proste!

Jak możesz skorzystać z regeneracji wtryskiwaczy w Bełchatowie?

W pięciu opisanych niżej krokach możesz przywrócić sprawność swojemu pojazdowi:

 • W pobliskim, dowolnym punkcie serwisowym skorzystaj z demontażu wtrysków
 • Zamów u nas usługę regeneracji wtryskiwaczy, a o więcej nie musisz się martwić!
 • Wyślemy kuriera, by odebrał zdemontowane wtryskiwacze z punktu serwisowego.
 • Najpierw sprawdzimy stan techniczny wtryskiwaczy by móc przygotować dla Ciebie wycenę.
 • Możesz ją zaakceptować - wtedy dokonamy regeneracji. Po ponownym sprawdzeniu i testach, wtryskiwacze z powrotem trafią do wskazanego przez Ciebie punktu warsztatowego.

Transport kurierem w obydwie strony kosztuje już od 19 zł! Nasza usługa regeneracji objęta jest gwarancją.

Regeneracja wtryskiwaczy Bełchatów

Czym jest regeneracja wtryskiwaczy?

Wstępem do regeneracji może być przeprowadzenie przez kierowcę uproszczonej próby przelewowej, która polega na podpięciu do wtryskiwaczy menzurek oraz adapterów. Następnie, przy włączonym silniku, obserwujemy, czy w którejś z menzurek nie gromadzi się wyraźnie większa ilość paliwa. W takiej sytuacji mówimy, że dany wtrysk „leje na przelew”. To wskazuje, że zbyt wiele paliwa trafia z niego z powrotem do układu. W efekcie pompa paliwowa nie jest w stanie zbudować odpowiednio dużego napięcia. Skutki tego możemy zaobserwować podczas przyspieszania. Z rury wydechowej może nagle zacząć wydobywać się biały dym, aut może stracić moc i szarpnąć.

Po stwierdzeniu problemów z wtryskiwaczami warto oddać je do regeneracji. W naszym serwisie zostaną one dokładnie oczyszczone (przy użyciu specjalnych myjek, czyszczenie mechaniczne w tym przypadku nie wchodzi w grę), a następne wykwalifikowany pracownik zajmie się identyfikacją elementów wymagających wymiany. Na koniec zregenerowane wtryskiwacze zostaną poddane testom i skalibrowane zgodnie z wymogami stawianymi przez producenta danego modelu.

Dlaczego warto oddać wtryski do regeneracji? Ogromne znaczenie mają tu względy finansowe. Naprawa tego podzespołu jest zdecydowanie tańsza niż zakup nowego.

Na czym polega regeneracja wtryskiwaczy?

Regeneracja wtryskiwaczy pozwala na zyskanie wtryskiwaczy o parametrach zbliżonych do nowych! Dzięki temu, stosunkowo niskim kosztem w porównaniu do wymiany tych elementów na nowe, możliwa będzie bezawaryjna jazda przez 200 lub więcej tys. kilometrów. Jak naprawiamy wtryskiwacze?

 • Sprawdzamy ich uszkodzenia oraz osiągane parametry
 • Rozkładamy je na części i czyścimy w myjce ultradźwiękowej
 • Sprawdzamy stopień uszkodzenia poszczególnych podzespołów
 • Te z nich, które uległy uszkodzeniu, bądź są nadmiernie wyeksploatowane, wymieniamy na nowe
 • Przeprowadzamy testy końcowe po regeneracji

Świadczymy usługi regeneracji wtryskiwaczy dla kierowców z Bełchatowa oraz gminach ościennych.

Kiedy powinieneś wykonać naprawę i regenerację wtryskiwaczy?

Nieprawidłowa praca wtryskiwaczy świadcząca o ich uszkodzeniu lub zużyciu z pewnością zostanie szybko zauważona, ponieważ symptomy są znaczące i charakterystyczne:

 • możesz mieć do czynienia z tzw. „ciężkim odpalaniem”
 • zauważysz podwyższone spalanie
 • silnik nie będzie pracował tak efektywnie jak wcześniej
 • po rozgrzaniu silnik czasem może gasnąć
 • możesz mieć problemy z odpalaniem zimnego silnika
 • zapali się kontrolka „check engine”

Bełchatów - najważniejsze informacje

Bełchatów jest miastem powiatowym w województwie łódzkim, położonym nad rzeką Rakówką, na południe od miasta wojewódzkiego. Jego powierzchnia wynosi 34,64 km2, a zamieszkuje ją prawie 60000 osób. Kierunkowym nr telefonu jest liczba 44. Kod pocztowy 97-400. Tablice rejestracyjne tego regionu rozpoczynają się literami EBE.

Bełchatów jest nazywany energetyczną stolicą Polski ze względu na bliskie położenie od największego w Polsce zagłębia paliwowo – energetycznego (PGE Elektrownia Bełchatów S.A oraz PGE Kopalnia Węgla Brunatnego „Bełchatów” S.A). Miasto to ma bogato rozwinięta bazę noclegową a także gastronomiczną. Jest znane nie tylko ze względu na działalność PGE, ale także ze względu na działalność wielu klubów sportowych, z których najbardziej popularnym jest SRA Bełchatów, zajmujący się szkoleniem siatkarzy i pływaków.Do zabytków tego miasta zalicza się:

 • Kościół pw. Wszystkich Świętych w parafii Grocholice
 • Dwór Olszewskich
 • Kościół późnobarokowy parafialny pw. Narodzenia Najświętszej Marii Panny

Ciekawostką tego regionu jest patronat św. Jana Pawła II nad miastem Bełchatów nadany w 2012 roku.

Regeneracja wtryskiwaczy BełchatówSzukasz sposobu na naprawę wtryskiwaczy? Zleć to profesjonalistom!

Zobacz na blogu

Wtryski w Twoim aucie nie pracują prawidłowo? Skorzystaj z regeneracji wtryskiwaczy Bełchatów

Uszkodzone wtryskiwacze nie tylko powodują utrudniony rozruch silnika. Poruszanie się pojazdem z nieprawidłowo pracującymi wtryskami może prowadzić do poważnych uszkodzeń silnika i konieczności poniesienia wysokich kosztów jego naprawy.

Jeśli pragniesz w skuteczny i profesjonalny sposób przywrócić wtryskiwaczom parametry zbliżone do fabrycznych – skorzystaj z naszej oferty naprawy i regeneracji!

Masz problem z nieprawidłowo działającymi wtryskiwaczami? Zadzwoń!

Zamów profesjonalną regenerację wtryskiwaczy common rail, piezoelektrycznych Bosch, Denso, Delphi i Siemens.
Zapewniamy taniego kuriera w obie strony i udzielamy gwarancji na wykonaną naprawę! 737-310-284

mokced kontakt

Najczęstsze pytania

Dla klientów, którzy nie mają możliwości osobistego dostarczenia wtryskiwaczy do naszej siedziby, zapewniamy tani transport w obie strony.

Regenerację wykonujemy zwykle w ciągu 1-2 dni od dostarczenia do nas wtryskiwaczy.
Prawidłowo wykonana regeneracja przywraca stan wtrysków do stanu zbliżonego do fabrycznego. Jest to najkorzystniejsza metoda naprawy ( oprócz zakupu nowej części, ale tutaj koszt jest znacznie wyższy )