Regeneracja i naprawa wtryskiwaczy (wtrysków) Piotrków Trybunalski

Jeśli mieszkasz w Piotrkowie Trybunalskim lub jego okolicach, i zauważyłeś niepokojące zmiany w funkcjonowaniu Twojego samochodu i w pracy silnika, sprawdź, czy to nie uszkodzone wtryskiwacze! Przeczytaj poniżej o objawach i o tym, jak w atrakcyjne finansowo i skuteczny sposób możemy załatwić te problemy! To regeneracja wtryskiwaczy common rail, piezoelektrycznych Bosch, Denso, Delphi i Siemens, która pomoże Ci znów wrócić do pełnej sprawności pojazdu.

Jak skorzystać z regeneracji wtryskiwaczy w Piotrkowie Trybunalskim?

 • U swojego lokalnego, dowolnego mechanika oddaj auto w celu demontażu wtrysków.
 • Zadzwoń do nas, zamów regenerację wtryskiwaczy i podaj adres mechanika.
 • Pod podany adres my wyślemy kuriera, który odbierze paczkę i dostarczy do nas.
 • Po sprawdzeniu parametrów i stanu wtryskiwaczy sporządzimy dla Ciebie ofertę z zakresem prac i ich wyceną.
 • Jeśli zdecydujesz się przyjąć naszą ofertę, poddamy wtryskiwacze fachowej regeneracji i testom, a po testach odeślemy z powrotem do mechanika.

Pora już tylko na montaż, aby znów cieszyć się pełnymi osiągami auta! Na nasze usługi regeneracji udzielamy gwarancji. Koszt kuriera jest naprawdę znikomy i zaczyna się już od 19zł w obie strony!

Regeneracja wtryskiwaczy Piotrków Trybunalski

Na czym polega regeneracja wtryskiwaczy?

Regeneracja wtryskiwaczy pozwala na wydłużenie okresu ich użytkowania. Dzięki gruntownemu oczyszczeniu, a następie wymianie zużytych lub uszkodzonych elementów, używane wtryski mogą pracować równie efektywnie jak nowe. Na skuteczność całej procedury wpływa również jej ostatni etap, czyli testowanie i kalibracja.

Z punktu widzenia kierowcy możliwość regeneracji wtryskiwaczy jest bardzo pożądana ze względów ekonomicznych. Koszt zakupu nowych może bowiem wynieść nawet kilka tysięcy złotych.

Możliwość regeneracji używanych wtryskiwaczy uzależniona jest od kilku czynników. Jednym z nich jest niedopuszczenie do ich całkowitego zużycia i podjęcie odpowiednich kroków już w chwili, kiedy jakikolwiek element pracy układu paliwowego odbiega od normy. Warto też pamiętać o kontroli wtryskiwaczy w chwili, kiedy zbliżamy się do przejechania na jednym komplecie liczby kilometrów wskazanej przez producenta (najczęściej są to okolice 200 tys. km). Warto wtedy sprawdzić stan wtryskiwaczy wykonując np. próbę przelewową. W wariancie uproszczonym można przeprowadzić ją samodzielnie. Potrzebny jest do tego zestaw menzurek oraz adapterów. Przeprowadzając ten test można sprawdzić np., czy któryś z wtryskiwaczy nie leje na przelew, tzn., czy np. wskutek nieszczelności nie zwraca zbyt dużej ilości paliwa do układu.

W jaki sposób w naszej firmie przeprowadzana jest regenerację wtryskiwaczy?

Po skutecznie przeprowadzonej regeneracji jesteśmy w stanie przywrócić fabryczne parametry wtryskiwaczom, dzięki czemu bez problemu przejedziesz 200 lub więcej tys. kilometrów. Regenerację w naszej firmie przeprowadzamy w kilku etapach:

 • Przebadanie wtryskiwaczy pod kątem ewentualnych uszkodzeń i ocena ich parametrów
 • Rozłożenie wtryskiwaczy na części
 • Przeczyszczenie elementów ultradźwiękami
 • Ocena uszkodzonych elementów
 • Wymiana podzespołów, które są zużyte lub zepsute
 • Testy sprawdzające skuteczność regeneracji

Świadczymy usługi regeneracji wtryskiwaczy dla kierowców z Piotrkowa Trybunalskiego oraz gminach ościennych.

Kiedy powinieneś wykonać regenerację wtryskiwaczy?

Sprawdź, jakie objawy świadczą o konieczności wymiany lub regeneracji wtrysków – przedstawiamy je w punktach poniżej:

 • problemy z odpalaniem silnika i jego gaśnięcie
 • wzrost zużycia paliwa
 • słabsze działanie silnika
 • zmniejszona efektywność pracy i dynamika pracy pojazdu
 • „ciężkie odpalanie” zimnego silnika
 • dym wydobywający się z wydechu
 • świecąca kontrolka „check engine” na komputerze pokładowym

Piotrków Trybunalski - najważniejsze informacje

Piotrków Trybunalski jest miastem województwa łódzkiego na prawach powiatu. Populacja ludności tego miasta wynosi ponad 72 tys. osób rozmieszczonych na powierzchni 67,24 km2. Jest to drugie, po stolicy województwa, najludniejsze miasto województwa łódzkiego. Piotrków jest oddalony od stolicy województwa o 53 km w kierunku południowo – wschodnim. Numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od liter EP. Kod pocztowy tego regionu to 97-300 do 97-312.

Pierwsze wzmianki osadnicze dla tego regionu wskazują osiedlenie się ludności słowiańskiej w VIII wieku. Prawa miejskie otrzymał pod koniec XIII wieku stając się częścią Królestwa.Piotrków Trybunalski chlubi się wieloma zabytkami. Należą do nich miedzy innymi:

 • Zamek Królewski
 • Zamek Bykowskich, Wielka i Mała Synagoga
 • Cerkiew prawosławna pw. Wszystkich Świętych
 • Bazylika Św. Jakuba Apostoła
 • Kościół Św. Franciszka Ksawerego

Godne zwiedzenia jest także Stare Miasto, Cmentarz Żydowski, jak również Cmentarz Prawosławny. Kto wybierze się do Piotrkowa w celach turystycznych nie może zapomnieć obejrzeć Wieży Wodnej – zabytku sztuki inżynierskiej oraz Manufaktury – budynku dawnej przędzelni.Miasto to wydaje się mało ciekawe? Nie dla twórców sztuki filmowej. W Piotrkowie nakręcono bardzo wiele scen znanych filmów takich jak np.: „Pan Tadeusz”, „Vabank”, „Psy”, czy „1920 Bitwa warszawska”.

Regeneracja wtryskiwaczy Piotrków TrybunalskiSzukasz sposobu na naprawę wtryskiwaczy? Zleć to profesjonalistom!

Zobacz na blogu

Wtryski w Twoim aucie nie pracują prawidłowo? Skorzystaj z regeneracji wtryskiwaczy Piotrków Trybunalski

Uszkodzone wtryskiwacze nie tylko powodują utrudniony rozruch silnika. Poruszanie się pojazdem z nieprawidłowo pracującymi wtryskami może prowadzić do poważnych uszkodzeń silnika i konieczności poniesienia wysokich kosztów jego naprawy.

Jeśli pragniesz w skuteczny i profesjonalny sposób przywrócić wtryskiwaczom parametry zbliżone do fabrycznych – skorzystaj z naszej oferty naprawy i regeneracji!

Masz problem z nieprawidłowo działającymi wtryskiwaczami? Zadzwoń!

Zamów profesjonalną regenerację wtryskiwaczy common rail, piezoelektrycznych lub Bosch, Denso, Delphi i Siemens.
Zapewniamy taniego kuriera w obie strony i udzielamy gwarancji na wykonaną naprawę! 737-310-284

mokced kontakt

Najczęstsze pytania

Dla klientów, którzy nie mają możliwości osobistego dostarczenia wtryskiwaczy do naszej siedziby, zapewniamy tani transport w obie strony.

Regenerację wykonujemy zwykle w ciągu 1-2 dni od dostarczenia do nas wtryskiwaczy.
Prawidłowo wykonana regeneracja przywraca stan wtrysków do stanu zbliżonego do fabrycznego. Jest to najkorzystniejsza metoda naprawy ( oprócz zakupu nowej części, ale tutaj koszt jest znacznie wyższy )