Regeneracja oraz naprawa wtryskiwaczy Skierniewice

Mieszkańcy Skierniewic – zużycie bądź uszkodzenie wtrysków wcale nie musi dla Was oznaczać wielkich wydatków i wymiany wtrysków na nowe! W naszej firmie znajdziesz na to dużo bardziej opłacalne finansowo, fachowe, szybkie, skuteczne rozwiązanie: regenerację wtryskiwaczy common rail, piezoelektrycznych Bosch, Denso, Delphi i Siemens.

Jak wykonać z nami regenerację wtryskiwaczy w Skierniewicach?

 • Zdemontuj wtryskiwacze, oddając auto do warsztatu, w którym zwykle naprawiasz samochód, lub do jakiegokolwiek innego.
 • Zamów regenerację wtryskiwaczy i podaj adres warsztatu.
 • Kurier odbierze z podanego adresu Twoje zużyte wtryskiwacze i przywiezie do naszej siedziby.
 • Zweryfikujemy ich techniczne parametry i działanie, a następnie przedstawimy Ci kosztorys naprawy.
 • Jeśli zaakceptujesz go, wykonamy profesjonalną regenerację. Jej skuteczność zweryfikujemy testami. Odeślemy wtryski z powrotem do warsztatu, w celu montażu.

Zregenerowane wtryski podlegają gwarancji. Koszt usługi kurierskiej w obie strony, która wprowadza komfort korzystania z naszych usług, zaczyna się nawet od 19 zł.

Regeneracja wtryskiwaczy Skierniewice

Co to jest i na czym polega regeneracja wtryskiwaczy?

Naprawa wtrysków składa się z kilku etapów, a wstępem do jej przeprowadzenia może być zrobienie próby przelewowej. Jej podstawową wersję da się wykonać samodzielnie, nie trzeba do tego zaawansowanego sprzętu. Wystarczy zestaw menzurek i adapterów (to wydatek rzędu kilkudziesięciu złotych). Efekty próby mogą nam odpowiedzieć na pytanie, czy któryś z wtryskiwaczy nie leje na przelew.

Samą naprawę i regenerację wtryskiwaczy należy jednak zlecić specjalistycznemu serwisowi wyposażonemu w odpowiedni sprzęt oraz zatrudniającemu fachowców posiadających niezbędne know how. Proces ten tylko pozornie nie jest skomplikowany, w rzeczywistości wymaga wiedzy, staranności i precyzji.

Na czym wobec tego polega odnawianie wtrysków? Jego głównym etapem jest dokładne ich wyczyszczenie oraz ustalenie, które elementy wymagają wymiany. Cały proces kończy się testami i kalibracją podzespołu (chodzi o ustawienie jego parametrów zgodnie ze wskazaniami producenta).

Jak przeprowadzamy w naszej firmie regenerację wtryskiwaczy?

Profesjonalnie przeprowadzona regeneracja sprawia, że wtryskiwacze zyskują parametry niczym fabryczne! Sprawia to, że zapewniamy bezawaryjną pracę auta przez co najmniej 200 tys. kilometrów. Jak naprawiamy wtryskiwacze w naszej firmie?

 • Oglądamy, sprawdzamy, analizujemy! Oceniamy uszkodzenia i parametry otrzymanych wtryskiwaczy
 • Rozkładamy je na części i każdą z nich czyścimy ultradźwiękami
 • Wymieniamy elementy, których nie możemy już zamontować ponownie
 • Testujemy wtryskiwacze, sprawdzamy czy naprawa przyniosła oczekiwane rezultaty

Świadczymy usługi regeneracji wtryskiwaczy dla kierowców ze Skierniewic oraz gminach ościennych.

Kiedy warto zamówić regenerację wtryskiwaczy?

Zużyte, nadmiernie wyeksploatowane, uszkodzone lub wadliwe wtryskiwacze dają o sobie znać w postaci następujących objawów:

 • problemy z odpalaniem silnika i tzw „ciężkie odpalanie”
 • spadek mocy silnika
 • gaśnięcie silnika po rozgrzaniu
 • zapalona kontrolka „check engine”
 • podwyższone spalanie paliwa
 • czarny / biały dym z rury wydechowej

Najważniejsze informacje o Skierniewicach

Skierniewice są miastem położonym na północnym – wschodzie województwa łódzkiego. Zajmują swoją powierzchnią prawie 35 km2. Liczą sobie prawie 48 tys. mieszkańców. Auta z tego miasta rozpoznać można po tablicach rejestracyjnych o literach ES. Miasto znajduje się w otoczeniu zieleni, m. in. Bolimowskiego Parku Krajobrazowego, Lasu Zwierzynieckiego, co z pewnością jest atutem dla mieszkańców.

Na terenie miasta funkcjonuje Instytut Ogrodnictwa zajmujący się prowadzeniem badań naukowych i prac rozwojowych w obszarze warzywnictwa, sadownictwa, roślin ozdobnych i pszczelarstwa, gdzie do roku 2016 wytworzono ponad 200 odmian roślin.

W Skierniewicach podziwiać można kilka wieży ciśnień: przy parowozowni, kolejowa i przy głównej bramie Instytutu Warzywnictwa. Ponadto godne odwiedzenia są miejsca takie jak: rynek z Ratuszem XIX – wieczną zabudową, Plac Dworcowy powstały w 1845 roku, Pałac Prymasowski, Dworek Modrzewiowy, Dom Sejmikowy, Willa Kozłowskich, Kościół pw. Św. Jakuba Apostoła, Kościół pw. Św. Stanisława, Kościół Wniebowzięcia NMP.

Kto lubi imprezy okolicznościowe, festyny powinien wybrać się do Skierniewic w trzeci weekend września, kiedy to organizowane jest Skierniewickie Święto Kwiatów, Owoców i Warzyw.

Regeneracja wtryskiwaczy SkierniewiceSzukasz sposobu na naprawę wtryskiwaczy? Zleć to profesjonalistom!

Zobacz na blogu

Wtryski w Twoim aucie nie pracują prawidłowo? Skorzystaj z regeneracji wtryskiwaczy Skierniewice

Uszkodzone wtryskiwacze nie tylko powodują utrudniony rozruch silnika. Poruszanie się pojazdem z nieprawidłowo pracującymi wtryskami może prowadzić do poważnych uszkodzeń silnika i konieczności poniesienia wysokich kosztów jego naprawy.

Jeśli pragniesz w skuteczny i profesjonalny sposób przywrócić wtryskiwaczom parametry zbliżone do fabrycznych – skorzystaj z naszej oferty naprawy i regeneracji!

Masz problem z nieprawidłowo działającymi wtryskiwaczami? Zadzwoń!

Zamów profesjonalną regenerację wtryskiwaczy common rail, piezoelektrycznych Bosch, Denso, Delphi i Siemens.
Zapewniamy taniego kuriera w obie strony i udzielamy gwarancji na wykonaną naprawę! 737-310-284

mokced kontakt

Najczęstsze pytania

Dla klientów, którzy nie mają możliwości osobistego dostarczenia wtryskiwaczy do naszej siedziby, zapewniamy tani transport w obie strony.

Regenerację wykonujemy zwykle w ciągu 1-2 dni od dostarczenia do nas wtryskiwaczy.
Prawidłowo wykonana regeneracja przywraca stan wtrysków do stanu zbliżonego do fabrycznego. Jest to najkorzystniejsza metoda naprawy ( oprócz zakupu nowej części, ale tutaj koszt jest znacznie wyższy )