Regeneracja, naprawa wtryskiwaczy Tomaszów Mazowiecki

Mieszkańcu Tomaszowa Mazowieckiego oraz pobliskich okolic – jeśli zauważyłeś w swoim aucie objawy niesprawnych wtryskiwaczy i obawiasz się ich drogiej wymiany, warto wiedzieć, że to nie jedyna opcja! Najlepszym rozwiązaniem jest w takim wypadku regeneracja wtryskiwaczy common rail, piezoelektrycznych Bosch, Denso, Delphi i Siemens, doprowadzająca do niemalże fabrycznych parametrów. Sprawdź, jak szybko, profesjonalnie i w atrakcyjnej cenie to zrobić!

Jak skorzystać z regeneracji wtryskiwaczy w Tomaszowie Mazowieckim?

 • Zleć demontaż wtrysków. Gdzie? W dowolnym, lokalnym punkcie – nie musisz do nas dojeżdżać.
 • Skontaktuj się z naszym przedstawicielem, np. przez telefon, by umówić się na regenerację wtryskiwaczy.
 • Firma kurierska wyśle kuriera, który odbierze z warsztatu, a potem przywiezie do nas przesyłkę.
 • Poddamy wtryskiwacze analizie, by sprawdzić potrzebny zakres naprawy. Wyślemy do Ciebie ofertę z przedstawionymi kosztami.
 • Jeśli zaakceptujesz ją, zregenerujemy wtryskiwacze i odeślemy je do wskazanego warsztatu.

Koszt usługi kurierskiej jest niewielki - wynosi od 19 zł w obie strony, a jaka to wygoda! Zregenerowane wtryskiwacze objęte są standardową gwarancją.

Regeneracja wtryskiwaczy Tomaszów Mazowiecki

Na czym polega regeneracja wtryskiwaczy?

Źle działające wtryskiwacze nie tylko mają negatywny wpływ na pracę układu paliwowego. W ekstremalnych przypadkach skutkiem ich awarii może być nawet konieczność wymiany całego silnika. Dlatego jeśli samochód daje nam jakiekolwiek sygnały, które mogą świadczyć o usterce tego podzespołu (większe spalanie, biały lub ciemny dym z rury wydechowej itd.), nie wolno ich lekceważyć.

Sposobem na pozbycie się problemów może być właśnie regeneracja wtryskiwaczy. Pozwala ona na uniknięcie większych awarii, jest także alternatywą dla wymiany wtryskiwaczy na nowe. Zabieg ten polega na dokładnym oczyszczeniu wtrysków, sprawdzeniu ich pod kątem zidentyfikowania części kwalifikujących się do wymiany, a następnie ponownym skalibrowaniu. Wtryskiwacze po naprawie pracują zgodnie z ustawieniami określonymi przez producenta.

Pomocne w określeniu stanu wtryskiwaczy może być wykonanie próby przelewowej. Jej wstępną, podstawową wersję można przeprowadzić samodzielnie. Potrzebny jest jedynie zestaw w postaci menzurek i adapterów (to wydatek rzędu kilkudziesięciu złotych). Wykonanie próby może na przykład odpowiedzieć na pytanie, czy któryś z wtryskiwaczy nie leje paliwa na przelew.

W jaki sposób w naszej firmie przeprowadzamy regenerację wtryskiwaczy?

Jeśli regeneracja wtryskiwaczy odpowiednio zostanie przeprowadzona, będą one działać jak nowe, dzięki czemu bez problemu przejedziesz kolejne 200 lub więcej tys. kilometrów – za znacznie niższą ceną niż nowe elementy! Jak naprawiamy wtryskiwacze?

 • Sprawdzamy parametry i szukamy ewentualnych uszkodzeń, by wiedzieć, w jakim stanie są Twoje wtryski
 • Rozkładamy je na części i każdą czyścimy osobno ultradźwiękami
 • Oceniamy elementy wadliwe, uszkodzone lub zużyte i te, których nie da się już wykorzystać, wymieniamy
 • Po regeneracji poddajemy wtryskiwacze testom końcowym

Świadczymy usługi regeneracji wtryskiwaczy dla kierowców z Tomaszowa Mazowieckiego oraz gminach ościennych.

Kiedy powinieneś udać się na regenerację wtryskiwaczy?

Gdy wtryskiwacze w Twoim samochodzie spełniły już swoją rolę i są zużyte, samochód da Ci o tym niezwłocznie znać! Symptomy, jakie pokaże to:

 • kłopoty z odpalaniem silnika
 • gaśnięcie silnika po jego rozgrzaniu
 • dym unoszący się z wydechu
 • tzw. „ciężkie odpalanie” silnika
 • wzrost zużycia paliwa
 • świecąca kontrolka „check engine” na komputerze pokładowym, regularnie się pojawiająca

Tomaszów Mazowiecki - najważniejsze informacje

Tomaszów Mazowiecki jest miastem powiatowym oddalonym o 55km na południowy– wschód od stolicy swojego województwa. Swoim zasięgiem obejmuje niewiele ponad 41km 2 . Teren ten zamieszkuje ponad 61 tys. osób. Miasto swoje prawa uzyskało już w 1830roku. Mieszkańcy poruszają się pojazdami o początku tablic ETM. Kod pocztowy dla tegoterenu mieści się w przedziale 97-200 – 97-208.

Na terenie miasta i okolic znajdują się złoża rudy żelaza, odkryte już w XVIII wieku,a wydobywane do lat 60. XIX wieku w czterech kopalniach. Ponadto na terenie dzisiejszegomiasta wydobywano kamień wapienny. Tomaszów chlubił się szerokim wachlarzemprzemysłu. Do 1997 roku na jego terenie działała fabryka sztucznego jedwabiu, do roku 2007Zakłady Tkanin Wełnianych „Mazovia”, a do czasów obecnych funkcjonuje fabrykadywanów i zakłady przemysłu wełnianego. Dodatkowo miasto stanowi ośrodek dla przemysłuspożywczego, elektromaszynowego oraz logistyki i usług.

Regeneracja wtryskiwaczy Tomaszów MazowieckiSzukasz sposobu na naprawę wtryskiwaczy? Zleć to profesjonalistom!

Zobacz na blogu

Wtryski w Twoim aucie nie pracują prawidłowo? Skorzystaj z regeneracji wtryskiwaczy Tomaszów Mazowiecki

Uszkodzone wtryskiwacze nie tylko powodują utrudniony rozruch silnika. Poruszanie się pojazdem z nieprawidłowo pracującymi wtryskami może prowadzić do poważnych uszkodzeń silnika i konieczności poniesienia wysokich kosztów jego naprawy.

Jeśli pragniesz w skuteczny i profesjonalny sposób przywrócić wtryskiwaczom parametry zbliżone do fabrycznych – skorzystaj z naszej oferty naprawy i regeneracji!

Masz problem z nieprawidłowo działającymi wtryskiwaczami? Zadzwoń!

Zamów profesjonalną regenerację wtryskiwaczy common rail, piezoelektrycznych Bosch, Denso, Delphi i Siemens.
Zapewniamy taniego kuriera w obie strony i udzielamy gwarancji na wykonaną naprawę! 737-310-284

mokced kontakt

Najczęstsze pytania

Dla klientów, którzy nie mają możliwości osobistego dostarczenia wtryskiwaczy do naszej siedziby, zapewniamy tani transport w obie strony.

Regenerację wykonujemy zwykle w ciągu 1-2 dni od dostarczenia do nas wtryskiwaczy.
Prawidłowo wykonana regeneracja przywraca stan wtrysków do stanu zbliżonego do fabrycznego. Jest to najkorzystniejsza metoda naprawy ( oprócz zakupu nowej części, ale tutaj koszt jest znacznie wyższy )

Regeneracja wtryskiwaczy w innych miastach: