Naprawa i regeneracja wtryskiwaczy - Kutno

Kierowco z Kutna - niepokojące objawy w funkcjonowaniu silnika w Twoim samochodzie takie jak jego jak gaśnięcie, kłopoty z odpalaniem, zmniejszona moc, może oznaczać. że masz do czynienia ze zużytymi wtryskami. Polecamy skorzystać ze skutecznej regeneracji wtryskiwaczy common rail, piezoelektrycznych i pompowtryskiwaczy w naszej firmie, która przywróci im pełną sprawność!

Jak z Kutna można skorzystać z regeneracji wtryskiwaczy?

 • Auto wystarczy odstawić dowolnie wybranego mechanika, z którego usług zazwyczaj korzystasz. O dowolnej lokalizacji! Tam zleć demontaż elementów.
 • Zadzwoń do naszych specjalistów i zamów usługę regeneracji wtryskiwaczy.
 • Kurier wysłany przez nas odbierze wtryski i dostarczy do nas. Po sprawdzeniu i ocenie ich parametrów, prześlemy Ci naszą ofertę z przewidywanymi kosztami.
 • Możesz ją przyjąć lub nie – jeśli się zdecydujesz, naprawimy Twoje wtryskiwacze, i trafią z powrotem do mechanika w celu montażu.

Na zregenerowane podzespoły udzielamy gwarancji. Koszt kuriera zaczyna się już od 19 zł w obie strony!

Regeneracja wtryskiwaczy Kutno

Jak przebiega naprawa i regeneracja wtrysków w naszej firmie?

Naprawa i regeneracja wtryskiwaczy sprawia, że wtryskiwacze znów działają sprawnie, o parametrach jak części fabryczne. Przejedziesz z nimi 200 lub więcej tysięcy kilometrów. Jak przeprowadzamy w naszej firmie regenerację?

 • Oceniamy otrzymane wtryskiwacze pod kątem ich sprawności
 • Rozkładamy elementy na części i czyścimy je, wykorzystując ultradźwięki
 • Elementy wadliwe, uszkodzone i zużyte identyfikujemy, a następnie naprawiamy bądź wymieniamy, jeśli nie da się ich już zamontować ponownie
 • Przeprowadzamy końcowe testy uzyskanych w wyniku regeneracji parametrów

Po regeneracji wtryskiwacze będą posiadać parametry prawie jak nowe! Przejedziesz bez awarii co najmniej 200 tys. km. Świadczymy usługi regeneracji wtryskiwaczy dla kierowców z Kutna oraz gmin ościennych.

Kiedy jest czas by wykonać regenerację wtryskiwaczy?

Zużyte wtryskiwacze poznasz po wymienionych niżej objawach:

 • ciężkie odpalanie silnika
 • pogorszone osiągi
 • kontrolka „check engine”
 • wyższe spalanie paliwa niż zazwyczaj
 • mniejsza moc
 • silnik często nie „zaskakuje” gdy jest zimny
 • czarny / biały dym wydobywający się z układu wydechowego

Najważniejsze informacje o Kutnie

Kutno usytuowane jest w północnej części województwa łódzkiego, w centralnej części Polski. Od geometrycznego środka naszego kraju dzieli je jedynie 21km. Dzięki tak dobrej lokalizacji w mieście funkcjonuje Kutnowski Park Agro – Przemysłowy, który skupia wielu polskich i zagranicznych inwestorów prowadzących działalność w zakresie przemysłu farmaceutycznego, spożywczego, maszynowego i metalowego oraz produkcji opakowań.

Miasto liczy sobie 33,59 km2 powierzchni. Obszar ten zamieszkuje niewiele ponad 43900 osób.

Będąc w Kutnie warto zwiedzić Stare Miasto i Ratusz. Ciekawe dla turystów będzie Dawne Getto, Dworek Modrzewiowy, Pałac Saski, Kościół pw. Św. Stanisława, Kościół Św. Wawrzyńca, Pałac Gierałły, a także budynki Koszar Wojskowych. A dla utrudzonych zwiedzaniem spokoju dostarczy odpoczynek w Parku Miejskim im. Wiosny Ludów.

Kutno nazywane jest „miastem róży” ze względu na hodowców tych kwiatów, którzy wystawiają swoje piękne okazy na odbywającym się cyklicznie „Święcie Róży”.

Regeneracja wtryskiwaczy KutnoSzukasz sposobu na naprawę wtryskiwaczy? Zleć to profesjonalistom!

Zobacz na blogu

Wtryski w Twoim aucie nie pracują prawidłowo? Skorzystaj z regeneracji wtryskiwaczy Kutno

Uszkodzone wtryskiwacze nie tylko powodują utrudniony rozruch silnika. Poruszanie się pojazdem z nieprawidłowo pracującymi wtryskami może prowadzić do poważnych uszkodzeń silnika i konieczności poniesienia wysokich kosztów jego naprawy.

Jeśli pragniesz w skuteczny i profesjonalny sposób przywrócić wtryskiwaczom parametry zbliżone do fabrycznych – skorzystaj z naszej oferty naprawy i regeneracji!

Masz problem z nieprawidłowo działającymi wtryskiwaczami? Zadzwoń!

Zamów profesjonalną regenerację wtryskiwaczy common rail, piezoelektrycznych lub pompowtryskiwaczy.
Zapewniamy taniego kuriera w obie strony i udzielamy gwarancji na wykonaną naprawę! 737-310-284

mokced kontakt

Najczęstsze pytania

Dla klientów, którzy nie mają możliwości osobistego dostarczenia wtryskiwaczy do naszej siedziby, zapewniamy tani transport w obie strony.

Regenerację wykonujemy zwykle w ciągu 1-2 dni od dostarczenia do nas wtryskiwaczy.
Prawidłowo wykonana regeneracja przywraca stan wtrysków do stanu zbliżonego do fabrycznego. Jest to najkorzystniejsza metoda naprawy ( oprócz zakupu nowej części, ale tutaj koszt jest znacznie wyższy )