Regeneracja i naprawa wtryskiwaczy - Łowicz i okolice

Mieszkańcy Łowicza – kierujemy do Was ofertę regeneracji wtryskiwaczy, w atrakcyjnej cenie, bez konieczności dojeżdżania. Objawy nieprawidłowej pracy wtryskiwaczy nie muszą bowiem oznaczać kosztownej wymiany. Równie skuteczna jest naprawa i regeneracja wtryskiwaczy common rail, piezoelektrycznych Bosch, Denso, Delphi i Siemens! Sprawdź, jak wykonać to u nas w wygodny sposób!

W jaki sposób zamówić regenerację wtryskiwaczy w Łowiczu?

 • Wybierz dowolnego lokalnego mechanika – tam, gdzie będzie Ci wygodnie, i poproś o demontaż zużytych wtryskiwaczy.
 • Zamów u nas naprawę i regenerację wtryskiwaczy, podając też adres mechanika.
 • Kurier wysłany przez nas przywiezie wtryskiwacze.
 • Przeanalizujemy ich stopień zużycia i uszkodzenia, oraz wycenimy naprawę i przedstawimy Ci jej zakres.
 • Jeśli zgodzisz się na przedstawione warunki, zabierzemy się do naprawy i wtryskiwacze zregenerowane do parametrów jak nowych, odeślemy z powrotem pod wskazany adres warsztatu.

Z profesjonalnie zregenerowanymi wtryskiwaczami przejedziesz nawet 200tys. kilometrów lub więcej bezawaryjnie! Udzielamy gwarancji na usługę regeneracji. Koszt kuriera zaczyna się już od 19zł w obie strony!

Regeneracja wtryskiwaczy Łowicz

Co to jest regeneracja wtryskiwaczy?

Regeneracja to w zasadzie kilka prostych etapów, które mogą jednak różnić się przebiegiem w zależności od stanu części: zidentyfikowanie przyczyn awarii, czyszczenie części ultradźwiękami, wymiana niesprawnych podzespołów oraz na koniec testy i dostosowanie parametrów.

Regeneracja w trakcie może okazać się bardziej skomplikowana, np. ze względu na ukryte wady czy inne trudności, dlatego wybierając punkt serwisowy, wybierz taki, który posiada profesjonalny sprzęt, atesty i certyfikaty, oraz doświadczonych i wykwalifikowanych pracowników.

W celu sprawdzenia przyczyn awarii wtrysków wykonujemy oględziny pod mikroskopem oraz test przelewowy, sprawdzający ilość paliwa powracającego do układu (zbyt duża oznacza nieszczelności). Odrobina wolnego czasu oraz posiadanie zestawu menzurek oraz przejściówek (cena to ok. kilkadziesiąt złotych) wystarczy, by wstępne sprawdzenie szczelności wykonać samodzielnie.

Naprawa wtryskiwaczy to ekologiczna, ale i bardziej opłacalna finansowo alternatywa dla wymiany części na nowe. Jednocześnie jest w stanie doprowadzić parametry wtryskiwaczy do stanu jak nowe! Aby naprawa była w pełni bezpieczna dla części i skuteczna, wybierz specjalistyczny punkt regeneracji, który posiada odpowiednie certyfikaty oraz doświadczenie w tym zakresie.

Jak nasi specjaliści naprawiają wtryskiwacze?

Odpowiednio przeprowadzona naprawa i regeneracja sprawi, że wtryskiwacze będą działać jak nowe. W naszej firmie odbywa się to następująco:

 • Wtryskiwacze są sprawdzane pod kątem stopnia zużycia oraz uszkodzenia
 • Po rozłożeniu na części, poszczególne elementy są myte z wykorzystaniem bezpiecznych ultradźwięków
 • Uszkodzone podzespoły które zostały poważnie uszkodzone lub zużyte wymieniamy
 • Po regeneracji testujemy zyskane osiągi

Świadczymy usługi regeneracji wtryskiwaczy dla kierowców z Łowicza oraz gmin ościennych.

Jakie objawy wykazują uszkodzone / zniszczone wtryskiwacze?

Wtryskiwacze, które kierowca powinien oddać już do regeneracji, wpływają na poniższe zmiany w funkcjonowaniu samochodu:

 • zimny silnik nie chce zaskoczyć
 • z wydechu unosi się dym
 • świeci się kontrolka „check engine”
 • silnik niekiedy gaśnie po odpaleniu
 • efektywność pracy silnika spadła
 • samochód spala więcej paliwa
 • silnik pracuje słabiej i mniej dynamicznie

Najważniejsze informacje o Łowiczu

Łowicz położony jest w północno – wschodniej części województwa łódzkiego. Przez miasto przepływa rzeka Bzura. Jego terytorium obejmuje 23,42 km2. Liczbę mieszkańców szacuje się prawie na 27900 osób. ELC to litery z tablic rejestracyjnych aut zarejestrowanych w tym mieście.

W Łowiczu rozpowszechniony jest przemysł spożywczy. Produkowane są tam przetwory mleczne, owocowe i warzywne.

Łowicz jest miastem o bardzo bogatej kulturze i tradycji. Zaliczyć do nich można regionalny strój, wycinanki oraz gwarę. Warto odwiedzić ten region, aby zapoznać się z tymi walorami odwiedzając chociażby Muzeum w Łowiczu. Warte obejrzenia są także Stary i Nowy Rynek, ruiny Zamku Prymasowskiego, Bazylika Katedralna, Kościół poewangelicki, Kościół pw. Najświętszego Sakramentu, Kościół Matki Bożej Łaskawej i Św. Wojciecha, Kościół Św. Leonarda oraz dawny Kościół i Klasztor Dominikanów, a także dawny Kościół i Klasztor Bernardynów.

Regeneracja wtryskiwaczy ŁowiczSzukasz sposobu na naprawę wtryskiwaczy? Zleć to profesjonalistom!

Wtryski w Twoim aucie nie pracują prawidłowo? Skorzystaj z regeneracji wtryskiwaczy Łowicz

Uszkodzone wtryskiwacze nie tylko powodują utrudniony rozruch silnika. Poruszanie się pojazdem z nieprawidłowo pracującymi wtryskami może prowadzić do poważnych uszkodzeń silnika i konieczności poniesienia wysokich kosztów jego naprawy.

Jeśli pragniesz w skuteczny i profesjonalny sposób przywrócić wtryskiwaczom parametry zbliżone do fabrycznych – skorzystaj z naszej oferty naprawy i regeneracji!

Masz problem z nieprawidłowo działającymi wtryskiwaczami? Zadzwoń!

Zamów profesjonalną regenerację wtryskiwaczy common rail, piezoelektrycznych Bosch, Denso, Delphi i Siemens.
Zapewniamy taniego kuriera w obie strony i udzielamy gwarancji na wykonaną naprawę! 737-310-284

mokced kontakt

Najczęstsze pytania

Dla klientów, którzy nie mają możliwości osobistego dostarczenia wtryskiwaczy do naszej siedziby, zapewniamy tani transport w obie strony.

Regenerację wykonujemy zwykle w ciągu 1-2 dni od dostarczenia do nas wtryskiwaczy.
Prawidłowo wykonana regeneracja przywraca stan wtrysków do stanu zbliżonego do fabrycznego. Jest to najkorzystniejsza metoda naprawy ( oprócz zakupu nowej części, ale tutaj koszt jest znacznie wyższy )