Regeneracja oraz naprawa wtrysków Łęczyca

Jeśli jesteś kierowcą z Łęczycy, a Twój pojazd wykazuje objawy nieprawidłowego działania wtryskiwaczy, wymaga regeneracji wtryskiwaczy common rail, piezoelektrycznych Bosch, Denso, Delphi i Siemens. W takim wypadku zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Poniżej znajdziesz szczegóły dotyczące tej usługi i dowiesz się, jak fachowo, skutecznie i w atrakcyjnej cenie możemy zaradzić Twoim problemom z samochodem!

Jak zamówić regenerację wtryskiwaczy w Łęczycy?

 • Najpierw zdemontuj wtryskiwacze w dowolnym warsztacie.
 • Następnie zadzwoń do nas i zamów usługę naprawy i regeneracji wtryskiwaczy.
 • Pod podany przez Ciebie adres wyślemy kuriera po odbiór wtryskiwaczy.
 • Sprawdzimy osiągane parametry i ewentualnie powstałe uszkodzenia. Zadzwonimy do Ciebie i przedstawimy Ci naszą ofertę oraz kosztorys.
 • Przy jej akceptacji, zregenerujemy wtryskiwacze.

Na zregenerowane przez nas podzespoły przysługuje gwarancja. Koszty transportu wynoszą od 19 zł w obie strony – kurier przewiezie wtryskiwacze z powrotem do warsztatu, na montaż.

Regeneracja wtryskiwaczy Łęczyca

Czym jest regeneracja wtryskiwaczy?

Kluczowa w skutecznej regeneracji wtryskiwaczy jest odpowiednia diagnoza. Przeprowadzamy ją mikroskopowo, a następnie określamy szczelność poprzez tzw. próbę przelewu. W kolejnych krokach naprawy wtrysków wszystkie elementy są czyszczone ultradźwiękami, a wyeksploatowane, uszkodzone i wadliwe części wymieniamy na nowe elementy. Na koniec weryfikujemy parametry i przeprowadzamy testy.

Jeśli chcesz sam, przed udaniem się do specjalistycznego punktu, wstępnie sprawdzić stan wtryskiwaczy, wykonaj uproszczony test przelewu. Jeśli wykryjesz nieszczelności, udaj się na regenerację do fachowego i sprawdzonego punktu, który posiadać będzie odpowiednie, ważne certyfikaty i sprzęt.

Jak przebiega regeneracja wtryskiwaczy?

Naprawa wtryskiwaczy to proces, który może przywrócić im parametry zbliżone do fabrycznie nowych części! W naszej firmie zapewniamy atrakcyjną cenę usługi, i zapewniamy po regeneracji bezproblemową pracę wtrysków przez co najmniej 200 tys. km. Zastanawiasz się, na czym polega regeneracja? Oto, jak przeprowadzamy ją u nas:

 • W pierwszym etapie sprawdzamy i analizujemy parametry i osiągi wtryskiwaczy
 • Rozmontowujemy je na części. By zyskać najlepszy ogląd sytuacji, każdy element jest dokładnie czyszczony, identyfikowany i sprawdzany pod kątem uszkodzeń i funkcjonowania
 • Elementy, które nie powinny zostać ponownie zamontowane, wymieniamy
 • Składamy wtryskiwacze w całość i sprawdzamy skuteczność wykonanej regeneracji, testując ponownie parametry osiągane przez wtryskiwacze

Świadczymy usługi regeneracji wtryskiwaczy dla kierowców z Łęczycy oraz gmin ościennych.

Kiedy kierowca powinien zgłosić się do nas na regenerację wtryskiwaczy?

Objawy, wskazujące na uszkodzenia wtryskiwaczy lub ich zużycie, to m.in.:

 • czarny / biały dym z wydechu podczas jazdy
 • zwiększenie średniego spalania
 • spadek mocy silnika, mniej dynamiczna jego praca
 • problemy z rozruchem silnika, zwłaszcza zimnego
 • świecąca kontrolka ‘check engine’
 • gasnący po rozgrzaniu silnik

Po ich zaobserwowaniu, zalecamy jak najszybszą regenerację, by nie wpłynąć szkodliwie na funkcjonowanie silnika.

Łęczyca - najważniejsze informacje

Łęczyca położona jest na północy województwa łódzkiego nad rzeką Bzurą. Od geometrycznego środka Polski dzieli ją zaledwie 20 km. Miasto liczy sobie prawie 14 tys. mieszkańców rozlokowanych na 8,95 km2, gdyż tyle wynosi jego powierzchnia. Kod pocztowy to 99 – 100. Litery tablic rejestracyjnych – ELE.

Miasto swoją historia sięga czasów średniowiecznych, kiedy to było grodem królewskim. Prawa miejskie otrzymało przed 1267 rokiem.

Główna atrakcją Łęczycy jest Zamek Królewski z XIV wieku, gdzie obecnie swoją siedzibę ma Muzeum Ziemi Łęczyckiej. Miłośnicy historii mogą odwiedzić zamek w każdy ostatni weekend sierpnia, kiedy to odbywa się turniej rycerski. Po zwiedzeniu zamku warto zobaczyć Zespół Klasztorny Bernardynów, Zespół Klasztorny Dominikanów, Kościół pw. Św. Andrzeja, Stare Miasto oraz Ratusz.

Regeneracja wtryskiwaczy ŁęczycaSzukasz sposobu na naprawę wtryskiwaczy? Zleć to profesjonalistom!

Wtryski w Twoim aucie nie pracują prawidłowo? Skorzystaj z regeneracji wtryskiwaczy Łęczyca

Uszkodzone wtryskiwacze nie tylko powodują utrudniony rozruch silnika. Poruszanie się pojazdem z nieprawidłowo pracującymi wtryskami może prowadzić do poważnych uszkodzeń silnika i konieczności poniesienia wysokich kosztów jego naprawy.

Jeśli pragniesz w skuteczny i profesjonalny sposób przywrócić wtryskiwaczom parametry zbliżone do fabrycznych – skorzystaj z naszej oferty naprawy i regeneracji!

Masz problem z nieprawidłowo działającymi wtryskiwaczami? Zadzwoń!

Zamów profesjonalną regenerację wtryskiwaczy common rail, piezoelektrycznych Bosch, Denso, Delphi i Siemens.
Zapewniamy taniego kuriera w obie strony i udzielamy gwarancji na wykonaną naprawę! 737-310-284

mokced kontakt

Najczęstsze pytania

Dla klientów, którzy nie mają możliwości osobistego dostarczenia wtryskiwaczy do naszej siedziby, zapewniamy tani transport w obie strony.

Regenerację wykonujemy zwykle w ciągu 1-2 dni od dostarczenia do nas wtryskiwaczy.
Prawidłowo wykonana regeneracja przywraca stan wtrysków do stanu zbliżonego do fabrycznego. Jest to najkorzystniejsza metoda naprawy ( oprócz zakupu nowej części, ale tutaj koszt jest znacznie wyższy )