Regeneracja i naprawa wtryskiwaczy (wtrysków) Wieluń

Mieszkasz w Wieluniu lub w pobliżu? Od razu po zauważeniu symptomów zużytych wtryskiwaczy (wymienimy je poniżej w artykule), udaj się na regenerację! To atrakcyjny cenowo sposób na przywrócenie im parametrów jak fabrycznych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą naprawy i regeneracji wtryskiwaczy common rail, piezoelektrycznych Bosch, Denso, Delphi i Siemens.

Jak przeprowadzić regenerację wtryskiwaczy w Wieluniu?

 • Zdemontuj wtryskiwacze u mechanika w dogodnej dla Ciebie lokalizacji.
 • Telefonicznie zamów naprawę i regenerację wtrysków.
 • Kurier zamówiony przez nas przewiezie do nas wtryskiwacze.
 • Po sprawdzeniu technicznego stanu wtrysków, przygotujemy dla Ciebie ofertę.
 • Otrzymasz ją do akceptacji. Jeśli warunki będą dla Ciebie ok, wykonamy regenerację, i po naprawie wtryskiwacze pojadą kurierem do warsztatu.

Zregenerowane przez naszą firmę wtryski podlegają gwarancji. Koszt usługi kurierskiej w obie strony zaczyna się nawet od 19 zł. To się opłaca!

Regeneracja wtryskiwaczy Wieluń

Regeneracja wtryskiwaczy - na czym polega?

Regeneracja opiera się zawsze o kilka podstawowych kroków, które mogą w różny sposób przebiegać w zależności od stanu części i ich stopnia eksploatacji. Etapy te to zweryfikowanie przyczyn awarii, czyszczenie części ultradźwiękami, wymiana wadliwych podzespołów oraz końcowe testy i kalibracja.

Różne niespodziewane problemy mogą pojawić się już w trakcie procesu. Wybierz zatem punkt regeneracji, który posiada profesjonalny sprzęt, odpowiednie atesty i certyfikaty, oraz doświadczoną kadrę.

W zweryfikować przyczyny problemów z wtryskiwaczami wykonujemy oględziny pod mikroskopem oraz bardzo przydatny test przelewowy, który określa nam ilość paliwa powracającego do układu (zbyt duża oznacza nieszczelności). Jeśli masz chęci i trochę czasu, wykorzystując zestaw menzurek oraz przejściówek (cena to ok. kilkadziesiąt złotych) możesz również wstępne sprawdzenie szczelności wykonać samodzielnie, przed profesjonalną diagnozą.

Czy warto regenerować wtryskiwacze...? Po pierwsze, to dużo tańsza alternatywa, ale o jednakowej skuteczności jak wymiana części na nowe. Po drugie, to również opcja ekologiczna! Aby regeneracja była bezpieczna dla części i skuteczna, wybierz specjalistyczny punkt regeneracji. Taki powinien posiadać odpowiednie certyfikaty oraz doświadczenie w tym zakresie i niezbędne wyposażenie.

Jak naprawiamy wtryskiwacze?

 • Oceniamy stan wtryskiwaczy oraz obecność ewentualnych uszkodzeń
 • Rozkładamy wtryskiwacze na elementarne części, które następnie czyścimy ultradźwiękami
 • Każdą część sprawdzamy, i jeśli nie funkcjonuje już poprawie, wymieniamy
 • Poddajemy wtryskiwacze końcowym testom

Twoje wtryskiwacze po regeneracji u nas będą funkcjonować jak fabrycznie nowe elementy! Przejedziesz z nimi bezawaryjnie co najmniej 200 tys. kilometrów. Świadczymy usługi regeneracji wtryskiwaczy dla kierowców z Wielunia oraz gmin ościennych.

Kiedy należy wykonać regenerację wtryskiwaczy?

Nieprawidłowe funkcjonowanie zużytych lub uszkodzonych wtryskiwaczy rozpoznasz po następujących sygnałach:

 • świecącą kontrolką „check engine”
 • problemami przy rozruchu
 • gaśnięciem silnika po rozgrzaniu
 • zwiększonym spalaniu
 • tzw. ciężkim odpalaniu silnika
 • dymem ulatującym podczas jazdy z rury wydechowej
 • mniejszą efektywnością pracy silnika

Po ich zaobserwowaniu, zalecamy jak najszybszą regenerację, by nie wpłynąć szkodliwie na funkcjonowanie silnika.

Najważniejsze informacje o Wieluniu

Wieluń to miasto położone w południowo – zachodniej części województwa łódzkiego. Jego powierzchnia wynosi 16,9 km2. Miasto liczy sobie prawie 22300 mieszkańców. Kod pocztowy to 98-300. Samochody zarejestrowane w tym regionie mają tablice o literach EWI.

Miasto swoją historią sięga początków XIII wieku, kiedy to było grodem królewskim. W Muzeum Ziemi Wieluńskiej można zapoznać się z historią regionu, a dodatkowo podziwiać piękno architektoniczne budynku, w którym muzeum ma siedzibę. Warto odwiedzić Wieluń ze względu na wiele zabytków. Jednym z nich są pozostałości murów obronnych z Bramą Kaliską i Bramą Krakowską, która jest częścią obecnego Ratusza. Bazylika Kolegiacka Bożego Ciała, Kościół Św. Józefa, Kościół Ewangelicki, Kościół Św. Mikołaja – to piękne budynki sakralne. Godna zobaczenia jest także dawna Cerkiew – obecnie Wieluński Dom Kultury.

Wieluń został zbombardowany 1 września 1939 roku, przez co niektórzy uznają go za miejsce rozpoczęcia II wojny światowej.

Regeneracja wtryskiwaczy WieluńSzukasz sposobu na naprawę wtryskiwaczy? Zleć to profesjonalistom!

Wtryski w Twoim aucie nie pracują prawidłowo? Skorzystaj z regeneracji wtryskiwaczy Wieluń

Uszkodzone wtryskiwacze nie tylko powodują utrudniony rozruch silnika. Poruszanie się pojazdem z nieprawidłowo pracującymi wtryskami może prowadzić do poważnych uszkodzeń silnika i konieczności poniesienia wysokich kosztów jego naprawy.

Jeśli pragniesz w skuteczny i profesjonalny sposób przywrócić wtryskiwaczom parametry zbliżone do fabrycznych – skorzystaj z naszej oferty naprawy i regeneracji!

Masz problem z nieprawidłowo działającymi wtryskiwaczami? Zadzwoń!

Zamów profesjonalną regenerację wtryskiwaczy common rail, piezoelektrycznych Bosch, Denso, Delphi i Siemens.
Zapewniamy taniego kuriera w obie strony i udzielamy gwarancji na wykonaną naprawę! 737-310-284

mokced kontakt

Najczęstsze pytania

Dla klientów, którzy nie mają możliwości osobistego dostarczenia wtryskiwaczy do naszej siedziby, zapewniamy tani transport w obie strony.

Regenerację wykonujemy zwykle w ciągu 1-2 dni od dostarczenia do nas wtryskiwaczy.
Prawidłowo wykonana regeneracja przywraca stan wtrysków do stanu zbliżonego do fabrycznego. Jest to najkorzystniejsza metoda naprawy ( oprócz zakupu nowej części, ale tutaj koszt jest znacznie wyższy )