Regeneracja, naprawa wtryskiwaczy (wtrysków) Poddębice

W przypadku zużycia lub uszkodzenia wtryskiwaczy w Twoim samochodzie, każdego kierowcę z Poddębic zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Znajdziecie w nich profesjonalną i efektywną regenerację wtryskiwaczy common rail, piezoelektrycznych Bosch, Denso, Delphi i Siemens w atrakcyjnej cenie. Sprawdź poniżej, jak to działa!

Jak skorzystać z regeneracji wtryskiwaczy w Poddębicach?

Aby zyskać pełną sprawność wtryskiwaczy, a tym samym silnika i samochodu, wystarczy postępować zgodnie z poniższymi krokami:

 • W punkcie serwisowym skorzystaj z demontażu wtrysków. Możesz wybrać ten, w którym zwykle naprawiasz samochód, lub dowolny inny – o wygodnej dla Ciebie lokalizacji.
 • Zadzwoń do nas i zamów usługę regeneracji wtryskiwaczy.
 • Po wtryskiwacze do serwisu wyślemy kuriera.
 • Po otrzymaniu przesyłki, sprawdzimy stan techniczny wtryskiwaczy, i wyślemy Ci spersonalizowaną ofertę i wycenę.
 • Po akceptacji oferty, dokonamy regeneracji. Następnie sprawdzimy jej skuteczność, i odeślemy wtryskiwacze o parametrach jak fabryczne do warsztatu na montaż.

Transport w obydwie strony kosztuje już od 19 zł! Dzięki temu nie musisz tracić czasu i przyjeżdżać do nas. Nasza usługa regeneracji objęta jest gwarancją.

Regeneracja wtryskiwaczy Poddębice

Regeneracja wtryskiwaczy - co to jest?

Regeneracja wtryskiwaczy opiera się na kilku krokach. Mimo to, każdy proces regeneracji może mieć inny przebieg, w zależności od parametrów otrzymanych części. Dlatego też warto regenerację przeprowadzać w punkcie serwisowym z doświadczeniem i odpowiednim sprzętem oraz certyfikatami. Dzięki temu w wyniku regeneracji możemy osiągnąć parametry wtryskiwaczy określone przez producenta.

Na początku wszystkie elementy podlegają weryfikacji, by można było określić części niezdolne do dalszego, prawidłowego funkcjonowania. Przydaje się również wykonanie testu przelewu, w celu sprawdzenia ilości paliwa powracającego do układu, a także weryfikowany jest stan końcówki. Kolejny etap to czyszczenie elementów ultradźwiękami, by pozbyć się zanieczyszczeń wpływających na ich niewłaściwą pracę. Następnie uszkodzone części podlegają wymianie. Po złożeniu wtryskiwaczy, należy odpowiednio skalibrować parametry jego pracy.

Jak naprawiamy wtryskiwacze w naszej firmie?

Skuteczna naprawa sprawi, że wtryskiwacze zyskają osiągi w zasadzie jak fabrycznie nowe! Dzięki temu będą pracować sprawnie przez 200 lub więcej tys. kilometrów. U nas przeprowadzamy naprawę w następujący sposób:

 • Bierzemy wtryskiwacze na warsztat! Sprawdzamy ich uszkodzenia i parametry
 • Rozmontowujemy je i przeczyszczamy, by zyskać najlepszy wgląd
 • Podzespoły, które ocenimy jako zużyte lub uszkodzone wymieniamy na nowe
 • Weryfikujemy skuteczność naszej regeneracji. W tym celu przeprowadzamy końcowe testy, sprawdzające osiągi wtryskiwaczy po regeneracji

Świadczymy usługi regeneracji wtryskiwaczy dla kierowców z Poddębic oraz gmin ościennych.

Kiedy kierowca powinien dokonać naprawy wtryskiwaczy?

Nieprawidłowa praca wtryskiwaczy: skąd wiedzieć, że jest konieczna?

 • zauważyłeś zmniejszoną moc silnika
 • masz do czynienia z „ciężkim odpalaniem”
 • po rozgrzaniu silnik gaśnie
 • mniej dynamicznie pracujący silnik
 • auto spala więcej paliwa
 • możesz mieć problemy z odpalaniem pojazdu
 • pali się lampka „check engine”

Najważniejsze informacje o Poddębicach

Poddębice są miastem w województwie łódzkim leżącym w jego północno – zachodniej części. Liczą sobie prawie 7400 mieszkańców osiedlonych na powierzchni miasta wynoszącej niespełna 6 km2. Tablice rejestracyjne oznaczane są literami EPD.

Zabytkiem tego regionu jest przede wszystkim piękny Pałac, w którego wnętrzu można poznać historię miasta. Wartym uwagi jest także Kościół pw. Św. Katarzyny Męczennicy oraz Kościół ewangelicko – augsburski, który obecnie pełni funkcję pijalni wody termalnej. Ciekawa atrakcją są także baseny termalne oraz Ogród Zmysłów.

Regeneracja wtryskiwaczy PoddębiceSzukasz sposobu na naprawę wtryskiwaczy? Zleć to profesjonalistom!

Wtryski w Twoim aucie nie pracują prawidłowo? Skorzystaj z regeneracji wtryskiwaczy Poddębice

Uszkodzone wtryskiwacze nie tylko powodują utrudniony rozruch silnika. Poruszanie się pojazdem z nieprawidłowo pracującymi wtryskami może prowadzić do poważnych uszkodzeń silnika i konieczności poniesienia wysokich kosztów jego naprawy.

Jeśli pragniesz w skuteczny i profesjonalny sposób przywrócić wtryskiwaczom parametry zbliżone do fabrycznych – skorzystaj z naszej oferty naprawy i regeneracji!

Masz problem z nieprawidłowo działającymi wtryskiwaczami? Zadzwoń!

Zamów profesjonalną regenerację wtryskiwaczy common rail, piezoelektrycznych Bosch, Denso, Delphi i Siemens.
Zapewniamy taniego kuriera w obie strony i udzielamy gwarancji na wykonaną naprawę! 737-310-284

mokced kontakt

Najczęstsze pytania

Dla klientów, którzy nie mają możliwości osobistego dostarczenia wtryskiwaczy do naszej siedziby, zapewniamy tani transport w obie strony.

Regenerację wykonujemy zwykle w ciągu 1-2 dni od dostarczenia do nas wtryskiwaczy.
Prawidłowo wykonana regeneracja przywraca stan wtrysków do stanu zbliżonego do fabrycznego. Jest to najkorzystniejsza metoda naprawy ( oprócz zakupu nowej części, ale tutaj koszt jest znacznie wyższy )