Regeneracja wtryskiwaczy (wtrysków) Opoczno

Kierowcy mieszkający w Opocznie oraz okolicach – jeśli obawiacie się kosztownej wymiany wtryskiwaczy, ponieważ zauważyliście ich niesprawne funkcjonowanie, ich wymiana nie jest jedynym skutecznym rozwiązaniem. Równie skuteczna, a dużo mniej kosztowna jest regeneracja wtryskiwaczy common rail, piezoelektrycznych Bosch, Denso, Delphi i Siemens, która doprowadzi je do niemalże fabrycznych parametrów. Szczegóły naszej oferty znajdziesz poniżej.

Jak skorzystać z regeneracji wtryskiwaczy w Opocznie?

 • Zawieź samochód do swojego dotychczasowego mechanika o dogodnej lokalizacji i zleć mu demontaż wtrysków.
 • Zadzwoń do nas i zamów regenerację wtryskiwaczy.
 • Kurier wysłany przez nas zgłosi się do mechanika po wtryskiwacze, my zaś po ich otrzymaniu przebadamy je i zweryfikujemy ich stan. Wykonamy dla Ciebie indywidualnie opracowaną ofertę i wycenę.
 • Po akceptacji oferty przez Ciebie, zregenerujemy Twoje wtryskiwacze. Kurier zawiezie je do warsztatu na montaż.

Wtryskiwacze zyskają parametry jak fabryczne. Koszt usługi kurierskiej rozpoczyna się od 19 zł w obie strony. Nasi klienci wiedzą, że to naprawdę komfortowa usługa. Zregenerowane przez nas wtryskiwacze objęte są gwarancją.

Regeneracja wtryskiwaczy Opoczno

Na czym polega regeneracja wtryskiwaczy?

Przed rozpoczęciem procesu ważna jest fachowa diagnoza awarii. W tym celu najpierw poprzez oględziny pod mikroskopem weryfikujemy ogólny stan części, uszkodzenia oraz zanieczyszczenia, a następnie wykonując specjalne testy przelewowe sprawdzamy szczelność układu. Taki wstępny test przelewu każdy właściciel samochodu może też przeprowadzić samodzielnie, po zakupie za ok. kilkadziesiąt złotych zestawu cylindrów miarowych i adapterów.

Często to właśnie prawidłowe określenie problematycznych obszarów okazuje się być najtrudniejsze. Jeśli mamy już to za sobą, kolejnymi etapami są czyszczenie ultradźwiękami oraz wymiana na nowe części, które okazały się niesprawne. Końcowy etap to odpowiednie testy funkcjonalne i kalibracja parametrów.

Profesjonalnie zregenerowane wtryskiwacze mogą sprawnie funkcjonować przez 200 lub nawet więcej tysięcy kilometrów. Do tego wybierz sprawdzony punkt naprawy, posiadający wykwalifikowanych pracowników i wymagany sprzęt. Mamy bowiem do czynienia z częściami używanymi o różnym stanie początkowym, dlatego doświadczenie jest niezbędne!

Jak przeprowadzamy naprawę wtryskiwaczy?

Po regeneracji wtryskiwacze znów mogą pracować jak nowe! To zapewni Ci jazdę bez problemów przez kolejne 200 lub więcej tys. kilometrów. W znacznie niższej cenie niż wymiana wtryskiwaczy! My regenerację przeprowadzamy w kilku etapach:

 • Sprawdzamy osiągi wtryskiwaczy, oglądamy je także pod kątem uszkodzeń
 • Rozkładamy wtryskiwacze i czyścimy elementy składowe
 • Elementy niesprawne podlegają wymianie, a następnie montujemy wtryskiwacze w całość
 • Testujemy parametry wtryskiwaczy, zyskując tym samym sprawdzenie skuteczności przeprowadzonej naprawy

Świadczymy usługi regeneracji wtryskiwaczy dla kierowców z Opoczna oraz gmin ościennych.

Kto i kiedy powinien zgłosić się do nas na regenerację wtryskiwaczy?

Przy nadmiernej eksploatacji lub uszkodzeniu wtryskiwaczy, zauważysz tego symptomy:

 • czarny lub biały dym unoszący się z wydechu
 • tzw. „ciężkie odpalanie” silnika
 • wzrost zużycia paliwa
 • nierówna praca napędu
 • mniej efektywnie działający silnik
 • słabszy silnik
 • świecąca kontrolka „check engine”

Opoczno - najważniejsze informacje

Opoczno jest miastem położonym w województwie łódzkim. Od stolicy województwa oddalone jest prawie 90 km w kierunku południowo – wschodnim. Jego powierzchnię (26,99 km2) zamieszkuje ponad 21 tys. osób. Tablice rejestracyjne tego regionu charakteryzują się oznaczeniem literami EOP.

Za datę założenia miasta przyjmuje się rok budowy Kościoła Św. Magdaleny, czyli rok 1191. Prawa miejskie Opoczno nabyło w XIV wieku.

Będąc w Opocznie warto zobaczyć Zamek Kazimierzowski z 1874 roku, w którym obecnie swoją siedzibę ma Muzeum Regionalne; Kolegiatę Św. Bartłomieja z 1935 roku, XVIII – wieczny Zespół Dworski „Starostwo”, cmentarny Kościół Św. Marii Magdaleny również z XVIII wieku; a także budynki śródmieścia oraz mury obronne miasta.

Co najbardziej kojarzy się z Opocznem? Oczywiście płytki ceramiczne, różnie nazywane w zależności od rejonu Polski – glazura, czy też flizy.

Regeneracja wtryskiwaczy OpocznoSzukasz sposobu na naprawę wtryskiwaczy? Zleć to profesjonalistom!

Wtryski w Twoim aucie nie pracują prawidłowo? Skorzystaj z regeneracji wtryskiwaczy Opoczno

Uszkodzone wtryskiwacze nie tylko powodują utrudniony rozruch silnika. Poruszanie się pojazdem z nieprawidłowo pracującymi wtryskami może prowadzić do poważnych uszkodzeń silnika i konieczności poniesienia wysokich kosztów jego naprawy.

Jeśli pragniesz w skuteczny i profesjonalny sposób przywrócić wtryskiwaczom parametry zbliżone do fabrycznych – skorzystaj z naszej oferty naprawy i regeneracji!

Masz problem z nieprawidłowo działającymi wtryskiwaczami? Zadzwoń!

Zamów profesjonalną regenerację wtryskiwaczy common rail, piezoelektrycznych Bosch, Denso, Delphi i Siemens.
Zapewniamy taniego kuriera w obie strony i udzielamy gwarancji na wykonaną naprawę! 737-310-284

mokced kontakt

Najczęstsze pytania

Dla klientów, którzy nie mają możliwości osobistego dostarczenia wtryskiwaczy do naszej siedziby, zapewniamy tani transport w obie strony.

Regenerację wykonujemy zwykle w ciągu 1-2 dni od dostarczenia do nas wtryskiwaczy.
Prawidłowo wykonana regeneracja przywraca stan wtrysków do stanu zbliżonego do fabrycznego. Jest to najkorzystniejsza metoda naprawy ( oprócz zakupu nowej części, ale tutaj koszt jest znacznie wyższy )