Naprawa i regeneracja wtryskiwaczy Pajęczno

Jeśli zauważyłeś niepokojące zmiany w działaniu silnika w swoim samochodzie, które mogą wskazywać na uszkodzenie wtrysków lub ich nadmierne zużycie, zapraszamy – skorzystaj z naszej usługi regeneracji wtryskiwaczy common rail, piezoelektrycznych Bosch, Denso, Delphi i Siemens, która pozwoli przywrócić im parametry jak fabryczne. Przeczytaj więcej i sprawdź, jak przywrócić Twoim wtryskiwaczom sprawność w Pajęcznie!

Jak zamówić regenerację wtryskiwacze w Pajęcznie?

 • W wybranym warsztacie blisko miejsca zamieszkania lub Twojej pracy zdemontuj wtryskiwacze.
 • Wykonaj jeden szybki telefon do nas, by zamówić naszą regenerację wtrysków.
 • Kurier odbierze wtryskiwacze i przywiezie do nas na regenerację.
 • Wyślemy Ci indywidualnie stworzoną ofertę, na podstawie naszej oceny stopnia zużycia i wymaganych napraw wtryskiwaczy.
 • Jak tylko przyjmiesz przedstawioną ofertę, naprawimy Twoje wtryski, a w pełni sprawne trafią kurierem na montaż do Twojego warsztatu.

Koszt usługi kurierskiej w obydwie strony wyniesie Cię od 19 zł. Zregenerowane wtryskiwacze objęte są gwarancją.

Regeneracja wtryskiwaczy Pajęczno

Co to jest regeneracja wtryskiwaczy?

Jak sprawić, by niesprawne wtryskiwacze znów zyskały osiągi określone przez producenta? Wcale nie trzeba ich wymieniać – wystarczy poddać regeneracji. Pierwszym krokiem takiego procesu jest prawidłowa identyfikacja zanieczyszczeń, nieszczelności i uszkodzeń. Następnie przeprowadza się gruntowne czyszczenie wszystkich części, a elementy wadliwe podlegają wymianie. Po tym procesie należy złożyć wtryskiwacze i wykonać sprawdzające testy. Choć cały proces regeneracji to teoretycznie kilka prostych kroków, w rzeczywistości wymaga fachowego sprzętu, oraz odpowiedniego poziomu wiedzy i doświadczenia pracującymi z wtryskiwaczami mechaników.

W jaki sposób sprawdzamy stan wtrysków i oceniamy wadliwe obszary...? Przede wszystkim sprawdzamy je wizualnie, wykorzystując mikroskop. Zazwyczaj wykonywany jest także test przelewu w celu sprawdzenia szczelności oraz zdiagnozowania stanu końcówki podającej paliwo. Taki test możesz przeprowadzić także samodzielnie, by określić wstępnie stan swoich wtryskiwaczy – wystarczy prosty zestaw menzurek i przejściówek.

Jak przeprowadzamy naprawę wtryskiwaczy?

Regenerację wtryskiwaczy wykonujemy, by przywrócić im osiągi fabryczne, a tym samym umożliwić w pełni sprawne funkcjonowanie silnika. Po takiej naprawie przejedziesz 200 lub więcej tys. kilometrów bez awarii! W naszej firmie regenerację wtrysków dzielimy zawsze na kilka etapów:

 • Sprawdzamy wtryskiwacze pod kątem ich osiągów oraz powstałych uszkodzeń
 • Rozkładamy wtryskiwacze i każdy element czyścimy ultradźwiękami
 • Każdy z elementów podlega identyfikacji i sprawdzeniu
 • Wymieniamy uszkodzone / zużyte elementy
 • Składamy wtryski i przeprowadzamy testy. Za ich pomocą oceniamy sprawność, jaką udało nam się uzyskać w wyniku regeneracji

Świadczymy usługi regeneracji wtryskiwaczy dla kierowców z Pajęczna oraz gmin ościennych.

Kiedy powinno się zregenerować wtryskiwacze?

Wymieniamy symptomy, oznaczające zużycie wtryskiwaczy. Należą do nich:

 • wydobywający się dym z wydechu – biały bądź czarny
 • wzrost zużycia paliwa
 • gaśnięcie silnika po rozgrzaniu
 • silnik niekiedy gaśnie po odpaleniu
 • kiepska efektywność działania silnika
 • świecąca kontrolka „check engine”
 • silnik pracuje słabiej i mniej dynamicznie

Najważniejsze informacje o Pajęczno

Pajęczno znajduje się w południowo – zachodniej części województwa łódzkiego. Swoim zasięgiem obejmuje 20,23 km2. Miasto liczy sobie ok. 6650 mieszkańców. Pojazdy tam zarejestrowane na tablicach maja litery EPJ. Miasto otoczone jest z trzech stron lasami, co jest jego zaletą docenianą przez mieszkańców.

W Pajęcznie rozwinięty jest przemysł spożywczy: zakłady mięsne i mleczarskie. Produkowane są tam również przetworzy owocowo – warzywne.

Do zabytków miasta zalicza się barokowe Sanktuarium Maryjne pw. Wniebowzięcia NMP i Św. Leonarda z obrazem Matki Boskiej z Dzieciątkiem oraz rynek miasta z pięknymi kamienicami.

Regeneracja wtryskiwaczy PajęcznoSzukasz sposobu na naprawę wtryskiwaczy? Zleć to profesjonalistom!

Wtryski w Twoim aucie nie pracują prawidłowo? Skorzystaj z regeneracji wtryskiwaczy Pajęczno

Uszkodzone wtryskiwacze nie tylko powodują utrudniony rozruch silnika. Poruszanie się pojazdem z nieprawidłowo pracującymi wtryskami może prowadzić do poważnych uszkodzeń silnika i konieczności poniesienia wysokich kosztów jego naprawy.

Jeśli pragniesz w skuteczny i profesjonalny sposób przywrócić wtryskiwaczom parametry zbliżone do fabrycznych – skorzystaj z naszej oferty naprawy i regeneracji!

Masz problem z nieprawidłowo działającymi wtryskiwaczami? Zadzwoń!

Zamów profesjonalną regenerację wtryskiwaczy common rail, piezoelektrycznych Bosch, Denso, Delphi i Siemens.
Zapewniamy taniego kuriera w obie strony i udzielamy gwarancji na wykonaną naprawę! 737-310-284

mokced kontakt

Najczęstsze pytania

Dla klientów, którzy nie mają możliwości osobistego dostarczenia wtryskiwaczy do naszej siedziby, zapewniamy tani transport w obie strony.

Regenerację wykonujemy zwykle w ciągu 1-2 dni od dostarczenia do nas wtryskiwaczy.
Prawidłowo wykonana regeneracja przywraca stan wtrysków do stanu zbliżonego do fabrycznego. Jest to najkorzystniejsza metoda naprawy ( oprócz zakupu nowej części, ale tutaj koszt jest znacznie wyższy )