Ile trwa regeneracja wtryskiwaczy diesla - Bosch, Siemens, Delphi?

W tym wpisie dowiesz się jak długo trwa naprawa i regeneracja wtryskiwaczy diesla takich firm jak Bosch, Siemens, Delphi czy Denso

ile trwa regeneracja wtryskiwaczy diesla? Każdy kierowca, który zaobserwował w swoim aucie objawy uszkodzonych wtryskiwaczy zastanawia się ile będzie kosztowała ich naprawa i ile czasu potrwa ich naprawa. Postaramy się wyjaśnić, ile trwa regeneracja wtryskiwaczy i od czego zależny jest czas ich naprawy.

Posiadasz jakieś stare, niesprawne wtryski? Nie wyrzucaj!
Możemy je odkupić, naprawić i dać im drugie życie:)
Kliknij SKUP WTRYSKIWACZY i sprawdź na czym to polega.

Szukasz wtryskiwaczy gotowych do montażu?
Posiadamy setki wtryskiwaczy do sprzedaży - nowe, używane oraz regenerowane!
Zadzwoń - 737-310-284, aby sprawdzić dostępność i cenę!

Ile trwa regeneracja wtryskiwaczy diesla i od czego zależy?

Czas realizacji wtryskiwaczy to w większości przypadków 1-3 dni roboczych. Podstawowym czynnikiem wpływającym na czas naprawy wtryskiwaczy jest stopień ich zużycia i ilość elementów, jakie musimy wymienić. Jeżeli wymiany wymaga np. tylko rozpylacz to naprawa trwa 1 dzień roboczy. W przypadku, gdy czynności jakie należy wykonać to wymiana większej ilości podzespołów, wtedy czas ten może się wydłużyć.

Duży wpływ na to ile trwa naprawa wtrysków ma też fakt, czy części zamienne są dostępne od ręki, czy są na stanie serwisu. Jeżeli nie posiadamy ich na miejscu, należy je zamówić i to ma wpływ na czas realizacji. Dokładamy wszelkich starań, aby posiadać jak najwięcej podzespołów na miejscu w naszym serwisie. Nie zawsze jest to jednak możliwe.

Najszybszy czas regeneracji ma miejsce w przypadku, gdy posiadamy w naszym magazynie gotowe już naprawione wtryskiwacze. Możemy wtedy zaoferować je klientowi na wymianę. Klient wysyła nam swoje stare wtryskiwacze, a my wysyłamy mu gotowe, naprawione, przetestowane wtryski wraz z kompletem wydruków. Tutaj czas realizacji wynosi 0 dni - wysyłki dokonujemy praktycznie od ręki. Do kosztów wymiany doliczamy kaucję zwrotną, która jest zwracana w momencie, gdy klient przyśle do nas swoje stare wtryskiwacze.

Szukasz sposobu na naprawę wtryskiwaczy? Zleć to profesjonalistom!

Daniel Kamiński

Autor: Daniel Kamiński

Specjalista w MokCed Service

Specjalizuje się w regeneracji wtryskiwaczy Commn Rail takich firm jak Bosch, Denso, Delphi i Siemens. Odpowiada za cały proces diagnostyki i naprawy wtrysków. Prywatnie zapalony wędkarz, pasjonat gier planszowych i dobrego kina.