Regeneracja i naprawa wtryskiwaczy (wtrysków) Zgierz

Mamy ofertę dla mieszkańców Zgierza, borykających się z niesprawnymi wtryskiwaczami, która będzie równie skuteczna, a dużo tańsza niż ich wymiana! Regeneracja wtryskiwaczy common rail, piezoelektrycznych Bosch, Denso, Delphi i Siemens to skuteczna metoda na przywrócenie sprawności silnika. Szczegóły naszej oferty sprawdzisz poniżej.

Jak możesz zregenerować wtryskiwacze w Zgierzu?

 • Odstaw swoje auto do mechanika w dogodnej lokalizacji. Tam poproś o demontaż zużytych wtryskiwaczy.
 • Wykonaj do nas jeden szybki telefon, by zamówić usługę naprawy i regeneracji wtryskiwaczy.
 • Wtryskiwacze przyjadą do nas kurierem.
 • Na podstawie ich parametrów i uszkodzeń, przedstawimy Ci ofertę z zakresem naprawy i kosztami.
 • Po jej akceptacji – wtryskiwacze o pełnej sprawności odeślemy kurierem na montaż.

Na zregenerowane wtryskiwacze udzielamy gwarancji. Koszty transportu kurierem, stanowiące o niesamowitej wygodzie korzystania z naszych usług, wynoszą już od 19 zł w obie strony!

Regeneracja wtryskiwaczy Zgierz

Co to jest regeneracja wtryskiwaczy?

Regeneracja zużytych wtryskiwaczy rozpoczyna się od sprawdzenia awarii i jej przyczyn. Pod mikroskopem jesteśmy w stanie określić stan wtrysków pod kątem zanieczyszczeń oraz uszkodzeń. Następnie, wykonując próbę przelewu, identyfikujemy nieszczelne miejsca, jak i stan dawkującej paliwo końcówki.

Masz również możliwość samodzielnego wstępnego sprawdzenia wtryskiwaczy: wystarczy wykonać próbę przelewu, wykorzystując prosty zestaw cylindrów miarowych i przejściówek – ich koszt zmieści się w kilkudziesięciu złotych.

Po znalezieniu obszarów wpływających na niewłaściwą pracę, wtryskiwacze są czyszczone ultradźwiękami, a podzespoły zużyte i uszkodzone wymieniamy. Następnie przystępujemy do testów i wykonujemy kalibrację.

Przebieg całego procesu regeneracji zależy od różnych czynników. Przede wszystkim od zastanych podczas diagnozy parametrów wtryskiwaczy, wad i uszkodzeń. Nie ryzykuj uszkodzenia części w trakcie procesu – do tego konieczna jest wiedza i doświadczenie punktu serwisowego. Sprawdź, czy posiada on fachowe wyposażenie do regeneracji i odpowiednie certyfikaty.

W jaki sposób regenerowane są wtryskiwacze w naszej firmie?

Szybko, skutecznie i w korzystnej cenie z nami przywrócisz wtryskiwaczom parametry jak fabryczne! Ciekawi Cię, jak przeprowadzamy taką naprawę...?

 • Po otrzymaniu części, sprawdzamy wtryskiwacze i ich parametry
 • Po rozłożeniu na części, czyścimy je z wykorzystaniem bezpiecznych ultradźwięków
 • Wszystkie elementy weryfikowane są pod kątem dalszej przydatności przez naszych specjalistów
 • Wymieniamy uszkodzone / zużyte części, których nie powinno się ponownie montować
 • Testujemy uzyskane po naprawie parametry

Przywrócone do sprawności wtryskiwacze będą dobrze funkcjonować przez kolejne 200 tys. km lub więcej. Świadczymy usługi regeneracji wtryskiwaczy dla kierowców z Zgierza oraz gmin ościennych.

Kiedy należy wykonać regenerację wtryskiwaczy?

Ich nieprawidłowa praca będzie skutkowała poniższymi zachowaniami samochodu:

 • zapalona kontrolka „check engine”
 • podwyższenie średniego spalania paliwa
 • gaśnięcie rozgrzanego silnika
 • spadek mocy silnika
 • ciężkie odpalanie lub brak rozruchu
 • czarny lub biały dym unoszący się z układu wydechowego

Po ich zaobserwowaniu, zalecamy jak najszybszą regenerację, by nie wpłynąć szkodliwie na funkcjonowanie silnika.

Zgierz - co warto o nim wiedzieć?

Zgierz położony jest w województwie łódzkim. Oddalone jest od miasta wojewódzkiego o ok. 13 km w kierunku północnym. Miasto swoje prawa otrzymało przed rokiem 1288 i jest jednym z najstarszych miast regionu. Swoją powierzchnią zajmuje obszar 42,33 km2. Zgierz liczy sobie prawie 56200 mieszkańców. Auta zarejestrowane w tym mieście charakteryzują się oznaczeniem literami EZG.

W Zgierzu warto zwiedzić neogotycki Kościół Św. Katarzyny Aleksandryjskiej, budynek Kolegium Nauczycielskiego, Park Kulturowy „Miasto Tkaczy”, Dworzec Kolejowy, Dom Pod Lwami, gdzie mieści się Muzeum Miasta, a także dawną fabrykę sukna, fabrykę włókiennicza i fabrykę bawełnianą.

Regeneracja wtryskiwaczy ZgierzSzukasz sposobu na naprawę wtryskiwaczy? Zleć to profesjonalistom!

Wtryski w Twoim aucie nie pracują prawidłowo? Skorzystaj z regeneracji wtryskiwaczy Zgierz

Uszkodzone wtryskiwacze nie tylko powodują utrudniony rozruch silnika. Poruszanie się pojazdem z nieprawidłowo pracującymi wtryskami może prowadzić do poważnych uszkodzeń silnika i konieczności poniesienia wysokich kosztów jego naprawy.

Jeśli pragniesz w skuteczny i profesjonalny sposób przywrócić wtryskiwaczom parametry zbliżone do fabrycznych – skorzystaj z naszej oferty naprawy i regeneracji!

Masz problem z nieprawidłowo działającymi wtryskiwaczami? Zadzwoń!

Zamów profesjonalną regenerację wtryskiwaczy common rail, piezoelektrycznych Bosch, Denso, Delphi i Siemens.
Zapewniamy taniego kuriera w obie strony i udzielamy gwarancji na wykonaną naprawę! 737-310-284

mokced kontakt

Najczęstsze pytania

Dla klientów, którzy nie mają możliwości osobistego dostarczenia wtryskiwaczy do naszej siedziby, zapewniamy tani transport w obie strony.

Regenerację wykonujemy zwykle w ciągu 1-2 dni od dostarczenia do nas wtryskiwaczy.
Prawidłowo wykonana regeneracja przywraca stan wtrysków do stanu zbliżonego do fabrycznego. Jest to najkorzystniejsza metoda naprawy ( oprócz zakupu nowej części, ale tutaj koszt jest znacznie wyższy )