Regeneracja wtryskiwaczy (wtrysków) w Sieradzu

Mamy informację dla mieszkańców Sieradza – czy wiecie, że zużycie bądź uszkodzenie wtrysków nie musi oznaczać ich wymiany, sporych kosztów ani długiego czasu oczekiwania? W naszej firmie znajdziesz alternatywę dla wymiany - dużo bardziej opłacalne finansowo, fachowe, szybkie, skuteczne rozwiązanie: regenerację wtryskiwaczy common rail, piezoelektrycznych Bosch, Denso, Delphi i Siemens.

Jak poddać wtryskiwacze regeneracji w Sieradzu?

 • Zdemontuj wtryskiwacze. W tym celu możesz udać się do dowolnego punktu serwisowego, który się tego podejmie.
 • Zadzwoń do nas, by zamówić regenerację wtryskiwaczy.
 • Kurier przyjedzie pod wskazany przez Ciebie adres, by odebrać stamtąd zużyte wtryskiwacze i dowieźć je do naszej siedziby.
 • Nasi specjaliści sprawdzą ich działanie i stan, a następnie wyślą do Ciebie ofertę do akceptacji.
 • Jeśli zaakceptujesz nasze warunki, wykonamy dla Ciebie regenerację.
 • Skuteczność wskażą końcowe testy.

Zregenerowane wtryskiwacze podlegają gwarancji. Koszt kuriera w obie strony zaczyna się nawet od 19 zł.

Regeneracja wtryskiwaczy Sieradz

Co to jest regeneracja wtryskiwaczy?

Przed przystąpieniem do faktycznej naprawy, konieczne jest sprawdzenie parametrów wtryskiwania i znalezienie wadliwych oraz zanieczyszczonych elementów. Równie ważne jest usunięcie zanieczyszczeń wtryskiwaczy ultradźwiękami. Uszkodzone części, które nie są już zdatne do prawidłowego funkcjonowania wymieniamy na nowe. Po zmontowaniu wtryskiwaczy, sprawdzamy i dostosowujemy parametry ich pracy, by były gotowe do montażu do auta. Często okazuje się, że proces jest skomplikowany – wszystko zależy bowiem od stanu wtryskiwaczy.

Wizualne oględziny wtrysków pod mikroskopem pozwalają wstępnie ocenić, które części należy wymienić i jak przeprowadzić regenerację. Wykonuje się również próbę przelewową, sprawdzającą szczelność wtryskiwacza oraz miejsca nagromadzenia zanieczyszczeń, powstałych uszkodzeń i ewentualnych wycieków. Próba taka może być również wykonana we własnym garażu – wystarczy za kilkadziesiąt złotych zakupić menzurki oraz odpowiednie przejściówki.

Prawidłowa naprawa wtryskiwaczy, która pozwoli im pracować sprawnie przez nawet ponad 200tys. km, wymaga odpowiedniego poziomu wiedzy i doświadczenia pracowników, a także fachowego sprzętu dostępnego w warsztacie – przy takich naprawach, każdy przypadek może charakteryzować inny przebieg procesu.

Jak przebiega w naszej firmie regenerację wtryskiwaczy?

Profesjonalna regeneracja przywraca funkcjonowanie i parametry wtryskiwaczom jak fabrycznie nowym częściom. Zapewnia to bezawaryjną pracę wtryskiwaczy i silnika przez co najmniej 200 tys. kilometrów. Oto, jak naprawiamy u nas wtryskiwacze:

 • Oceniamy uszkodzenia i stan wtryskiwaczy
 • Po rozmontowaniu każdą część osobno w bezpieczny sposób czyścimy ultradźwiękami
 • Wymieniamy te elementy, które nie spełnią już swojej funkcji
 • Weryfikujemy uzyskane parametry końcowe poprzez testy

Świadczymy usługi regeneracji wtryskiwaczy dla kierowców ze Sieradza oraz gmin ościennych.

Kiedy powinieneś umówić się na regenerację wtryskiwaczy?

Zużyte, uszkodzone lub wadliwe wtryskiwacze objawiają się w następujący sposób:

 • mniejszą mocą silnika
 • kontrolką „check engine”
 • ciężkim odpalanie lub problemami z odpalaniem zimnego silnika
 • gaśnięciem silnika
 • większym spalaniem
 • czarny bądź białym dymem uchodzącym z rury wydechowej

Najważniejsze informacje o Sieradzu

Sieradz położony jest w zachodniej części województwa łódzkiego. Przez miasto przepływa rzeka Warta. Powierzchnia miasta wynosi 51,22 km2. Obszar ten zamieszkuje prawie 42 tys. osób. Samochody zarejestrowane na tym terenie maja tablice rejestracyjne z oznaczeniem ESI.

Historia miasta sięga XI wieku. Zarówno z tego okresu jak i późniejszych lat zachowało się wiele zabytków architektonicznych. Na Rynku podziwiać można zachowany do dziś średniowieczny układ urbanistyczny. XVII – wieczna narożna kamienica, „Dom Kata”, Klasztor i Kościół Dominikański, Bazylika kolegiacka pw. Wszystkich Świętych, Sieradzki Park Etnograficzny, Dworek Modrzewiowy, Dom Tkacza, Kościół Św. Ducha i wiele zabytkowych kamieniczek w centrum miasta.

Regeneracja wtryskiwaczy SieradzSzukasz sposobu na naprawę wtryskiwaczy? Zleć to profesjonalistom!

Wtryski w Twoim aucie nie pracują prawidłowo? Skorzystaj z regeneracji wtryskiwaczy Sieradz

Uszkodzone wtryskiwacze nie tylko powodują utrudniony rozruch silnika. Poruszanie się pojazdem z nieprawidłowo pracującymi wtryskami może prowadzić do poważnych uszkodzeń silnika i konieczności poniesienia wysokich kosztów jego naprawy.

Jeśli pragniesz w skuteczny i profesjonalny sposób przywrócić wtryskiwaczom parametry zbliżone do fabrycznych – skorzystaj z naszej oferty naprawy i regeneracji!

Masz problem z nieprawidłowo działającymi wtryskiwaczami? Zadzwoń!

Zamów profesjonalną regenerację wtryskiwaczy common rail, piezoelektrycznych Bosch, Denso, Delphi i Siemens.
Zapewniamy taniego kuriera w obie strony i udzielamy gwarancji na wykonaną naprawę! 737-310-284

mokced kontakt

Najczęstsze pytania

Dla klientów, którzy nie mają możliwości osobistego dostarczenia wtryskiwaczy do naszej siedziby, zapewniamy tani transport w obie strony.

Regenerację wykonujemy zwykle w ciągu 1-2 dni od dostarczenia do nas wtryskiwaczy.
Prawidłowo wykonana regeneracja przywraca stan wtrysków do stanu zbliżonego do fabrycznego. Jest to najkorzystniejsza metoda naprawy ( oprócz zakupu nowej części, ale tutaj koszt jest znacznie wyższy )