Naprawa i regeneracja wtryskiwaczy Pabianice

Kierowco z Pabianic i z okolic! Zużyte lub wadliwe, uszkodzone wtryskiwacze w samochodzie to nie żarty - jeśli nie wiesz, co zrobić, pora oddać się w ręce profesjonalistów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, i jeśli jeszcze nie wiesz, jak szybka i niedroga może być usługa regeneracji wtryskiwaczy common rail, piezoelektrycznych Bosch, Denso, Delphi i Siemens doprowadzająca je do parametrów niemalże fabrycznych, koniecznie zapoznaj się ze szczegółami poniżej.

Jak możesz skorzystać z regeneracji wtryskiwaczy w Pabianicach?

 • W wybranym punkcie warsztatowym blisko Twojego domu zdemontuj z samochodu wtryskiwacze. Nigdzie nie musisz dojeżdżać!
 • Zamów u nas regenerację wtryskiwaczy – zadzwoń do nas lub napisz.
 • Kurier, którego zamówimy na adres warsztatu, odbierze od mechanika przesyłkę.
 • Po jej otrzymaniu sprawdzimy stan i parametry wtrysków i przygotujemy dla Ciebie ofertę wraz z kosztami.
 • Jeśli zaakceptujesz warunki, zregenerujemy wtryskiwacze i odeślemy kurierem z powrotem.

Na na nasze usługi udzielana jest gwarancja. Koszt kuriera rozpoczyna się już od 19zł w obie strony!

Regeneracja wtryskiwaczy Pabianice

Na czym polega regeneracja wtryskiwaczy?

O potrzebie regeneracji wtryskiwaczy mogą świadczyć takie problemy z układem paliwowym w aucie jak np. zwiększone spalanie. Przed oddaniem wtrysków do profesjonalnego serwisu można samodzielnie zrobić wstępny test przelewowy. Wystarczy mieć prosty zestaw menzurek i adapterów. Podłączając je do wtryskiwaczy i odpalając silnik możemy sprawdzić, czy któryś z wtryskiwaczy nie „leje na przelew”, tzn. czy nie podaje zbyt dużych ilości paliwa z powrotem do układu paliwowego.

Wyniki takiej próby będą też wskazówką dla serwisu, któremu zlecimy profesjonalną regenerację. Zabieg ten polega na dokładnym oczyszczeniu wtryskiwaczy (używa się do tego specjalnej myjki, ponieważ czyszczenie mechaniczne mogłoby spowodować uszkodzenie precyzyjnych elementów, z których składa się ta część auta). Kolejnym krokiem jest identyfikacja elementów wymagających wymiany. Po ponownym złożeniu wtryskiwacze są testowane i ustawiane (według parametrów ściśle określonych przez producenta).

W jaki sposób nasi specjaliści wykonują regenerację?

Po skutecznej regeneracji wtryskiwacze zyskują zbliżone do nowych parametry, i z tego względu pozwalają na przejechanie ponad 200tys kilometrów. Jakie etapy przechodzimy podczas regeneracji wtrysków?

 • Sprawdzamy parametry i uszkodzenia wtryskiwaczy
 • Rozkładamy je i czyścimy, by mieć dobry ogląd sytuacji
 • Oceniamy i identyfikujemy elementy zepsute
 • Oceniamy i identyfikujemy elementy zepsute
 • Przeprowadzamy końcowe testy

Świadczymy usługi regeneracji wtryskiwaczy dla kierowców z Pabianic oraz gminach ościennych.

Skąd wiedzieć, że potrzebna jest regeneracja wtryskiwaczy?

O konieczności regeneracji wtrysków poinformuje Cię samochód! Zacznie sygnalizować to spadkiem sprawności i poniższymi symptomami:

 • silnik pracuje mniej wydajnie, mniej dynamicznie
 • zdarza się tzw. „ciężkie odpalanie”
 • zauważyłeś podwyższone spalanie i unoszący się z wydechu dym
 • kontrolka „check engine” na komputerze pokładowym regularnie się zapala
 • silnik gaśnie czasem nawet po rozgrzaniu

Pabianice - co warto wiedzieć?

Pabianice to miasto w województwie łódzkim o powierzchni prawie 33 km2. Liczba ludności wynosi niespełna 64 tys. Kod pocztowy tego miejsca to 95-200. Samochody zarejestrowane w Pabianicach posiadają tablice rejestracyjne o literach EPA. Z miasta wojewódzkiego można dostać się do Pabianic kierując się na południowy zachód.

Historia tego miasta sięga prawdopodobnie XI wieku, kiedy to stało się ono osadą książęcą. Prawa miejskie otrzymało w 1297 roku.

W czasach powojennych miasto to posiadało silnie rozwinięte gałęzie przemysłu.

W obecnym czasie znaczna większość przedsiębiorstw jest własnością prywatnych przedsiębiorców. W Pabianicach warto zobaczyć: Kościół parafialny pw. Najświętszej Marii Panny Różańcowej – świątynia w stylu neogotyckim; Kościół Św. Mateusza Apostoła Ewangelisty oraz Św. Wawrzyńca Męczennika – najstarszy kościół tego miasta w stylu renesansowym; Kościół Św. Piotra i Pawła – kościół ewangelicko – augsburski na kształt rotundy. Ponadto turystów zaprasza do obejrzenia Cmentarza Żydowskiego, zabudowań fabrycznych zakładów bawełnianych „Krusche – Ender”, Dworu Obronnego Kapituły Krakowskiej, Domu Tkaczy, czy dawnego Pałacu Rodziny Enderów.

Miejscowość ta posiada wiele pomników przyrody, w skład których wchodzi m. in. 30 – kmetrowa lipa drobnolistna i 20 – metrowy dąb szypułkowy zlokalizowane na Cmentarzu ewangelicko – augsburskim, jak również aleja dębowa na terenie Pabianickiego Centrum Medycznego.

Regeneracja wtryskiwaczy PabianiceSzukasz sposobu na naprawę wtryskiwaczy? Zleć to profesjonalistom!

Zobacz na blogu

Wtryski w Twoim aucie nie pracują prawidłowo? Skorzystaj z regeneracji wtryskiwaczy Pabianice

Uszkodzone wtryskiwacze nie tylko powodują utrudniony rozruch silnika. Poruszanie się pojazdem z nieprawidłowo pracującymi wtryskami może prowadzić do poważnych uszkodzeń silnika i konieczności poniesienia wysokich kosztów jego naprawy.

Jeśli pragniesz w skuteczny i profesjonalny sposób przywrócić wtryskiwaczom parametry zbliżone do fabrycznych – skorzystaj z naszej oferty naprawy i regeneracji!

Masz problem z nieprawidłowo działającymi wtryskiwaczami? Zadzwoń!

Zamów profesjonalną regenerację wtryskiwaczy common rail, piezoelektrycznych Bosch, Denso, Delphi i Siemens.
Zapewniamy taniego kuriera w obie strony i udzielamy gwarancji na wykonaną naprawę! 737-310-284

mokced kontakt

Najczęstsze pytania

Dla klientów, którzy nie mają możliwości osobistego dostarczenia wtryskiwaczy do naszej siedziby, zapewniamy tani transport w obie strony.

Regenerację wykonujemy zwykle w ciągu 1-2 dni od dostarczenia do nas wtryskiwaczy.
Prawidłowo wykonana regeneracja przywraca stan wtrysków do stanu zbliżonego do fabrycznego. Jest to najkorzystniejsza metoda naprawy ( oprócz zakupu nowej części, ale tutaj koszt jest znacznie wyższy )