Regeneracja i naprawa wtryskiwaczy Warszawa

Jeśli mieszkasz w Warszawie lub w regionie, a wtryskiwacze w Twoim aucie wykazują objawy świadczące o nieprawidłowej pracy - czas na ich przywrócenie prawidłowych osiągów auta! Polecamy w tym celu skorzystać ze skutecznej, profesjonalnej naprawy i regeneracji wtryskiwaczy w naszej firmie.

Nie wiesz jakie wtryskiwacze pasują do Twojego auta i czy są u nas dostępne?
Kliknij poniżej i sprawdź po numerze VIN swojego pojazdu.

Jeśli posiadasz jakieś stare, niesprawne wtryski - nie wyrzucaj!
Możemy je odkupić, naprawić i dać im drugie życie:)
Kliknij SKUP WTRYSKIWACZY i sprawdź na czym to polega.

Szukasz wtryskiwaczy gotowych do montażu?
Posiadamy setki wtryskiwaczy do sprzedaży - nowe, używane oraz regenerowane!
Zadzwoń - 737-310-284, aby sprawdzić dostępność i cenę!


Jak zamówić regenerację wtryskiwaczy w Warszawie?

 • Swoje auto odwieź mechanika, który zajmie się demontażem wtrysków.
 • Zamów u nas usługę regeneracji wtrysków – dzwoniąc lub wysyłając emaila.
 • Kurier odbierze wtryski i dostarczy naszym specjalistom. Po weryfikacji stanu prześlemy Ci naszą ofertę.
 • Jeśli ją zaakceptujesz, naprawimy Twoje wtryskiwacze i następnie odeślemy z powrotem kurierem pod wskazany adres.

Na nasze usługi oraz zregenerowane podzespoły udzielamy gwarancji. Koszt kuriera zaczyna się już od 19 zł w obie strony!

Dlaczego my?

Wieloletnie doświadczenie

... tysiące naprawionych wtryskiwaczy i setki zadowolonych klientów.

Szybkie terminy realizacji

Posiadamy zaplecze technologiczne, które pozwala nam w krótkim czasie naprawić Twoje wtryski

Działamy na terenie całej Polski

Dzięki sprawnej obsłudze logistycznej jesteśmy w stanie zaoferować nasze usługi w całym kraju

Wiedza, doświadczenie...

... i sprzęt bardzo dobrej jakości to gwarancja wykonania usługi na najwyższym poziomie

Oferujemy każdy rodzaj wtryskiwaczy

U nas możesz kupić wtryski używane, regenerowane oraz nowe - na każdą kieszeń:)

Regeneracja wtryskiwaczy Warszawa

Na czym polega regeneracja wtryskiwaczy?

Naprawa i regeneracja wtryskiwaczy to procedura, której celem jest przywrócenie pełnej sprawności tego podzespołu. Dzięki niej można uniknąć wymiany wtrysków na nowe. Z punktu widzenia ekonomicznego regeneracja jest rozwiązaniem zdecydowanie korzystniejszym.

Regenerację przeprowadza się po uprzednim wymontowaniu wtrysków z auta. Następnie są one dokładnie oczyszczane, a w kolejnym kroku – ich poszczególne elementy należy obejrzeć pod mikroskopem w celu ustalenie, które z nich kwalifikują się do wymiany. Po ponownym złożeniu wtrysków przywraca się im ustawienia wskazane przez producenta.

Do przeprowadzenia regeneracji wtrysków konieczne jest zarówno posiadanie odpowiedniego sprzętu (np. myjka na ultradźwięki i stół probierczy), jak i kwalifikacji. Zapotrzebowanie na takie usługi jest wysokie, ponieważ wtryskiwacze są najbardziej podatnym na usterki elementem układu paliwowego. W utrzymaniu ich w odpowiednim stanie pomaga m.in. używanie dobrej jakości paliwa oraz regularna wymiana filtrów.

W diagnozowaniu stanu wtryskiwaczy pomocna też może być próba przelewowa, którą w wersji bazowej każdy kierowca może wykonać samodzielnie (wystarczy posiadanie zestawu menzurek i adapterów za ok. 100 zł). Taki test może odpowiedzieć na pytanie, czy któryś z wtryskiwaczy nie leje na przelew, czyli nie przepuszcza zbyt dużej ilości paliwa do z powrotem do układu. To częsta usterka, która dobitnie wskazuje, że wtryski paliwa należy poddać regeneracji.

Jaka jest cena regeneracji wtryskiwaczy?

Cena regeneracji i naprawy wtryskiwaczy uzależniona jest od wielu czynników. Pierwszym etapem pomocnym do jej określenia są wstępne testy na stole probierczym. Ostateczne oszacowanie kosztów naprawy możliwe jest dopiero po rozłożeniu wtryskiwacza i zidentyfikowaniu podzespołów kwalifikujących się do wymiany. To właśnie koszty części oraz nakładu pracy koniecznego do ich wymiany składają się na końcową cenę usługi. W przebliżeniu koszt regeneracji rozpoczyna się od 300 zł, jednak jak wspomnieliśmy powyżej ostateczną cenę możemy podać dopiero po diagnostyce wtryskiwacza.

Co do ceny diagnostyki to oscyluje ona w widełkach 50-100 zł za sztukę i jest zależna od modelu wtryskiwacza. Warto jednak nadmienić, że w przypadku objawów świadczących o nieprawidłowym działaniu wtryskiwaczy, nie warto odwlekać ich naprawy. Zwykle konsekwencją takiego działania jest coraz większy poziom awarii, przez co koszty związane z usuwaniem usterki także wzrosną.

Jak przebiega regeneracja wtryskiwaczy?

Fachowa regeneracja wtryskiwaczy w samochodzie pozwala niższym niż ich wymiana kosztem przywrócić pełną, fabryczną sprawność tych elementów. Proces naprawy w naszej firmie podzielony jest na kilka etapów:

 • Ocena wtryskiwaczy pod kątem sprawności, parametrów, stopnia eksploatacji oraz uszkodzeń
 • Rozłożenie wtryskiwaczy na części i wyczyszczenie ich w myjce ultradźwiękowej
 • Identyfikacja i ocena stanu uszkodzonych elementów
 • Wymiana tych z nich, które uległy zniszczeniu lub zużyciu
 • Przeprowadzenie testów sprawdzających osiągnięte regeneracją efekty

Świadczymy usługi regeneracji wtryskiwaczy dla kierowców z Warszawy oraz gminach ościennych. Profesjonalna regeneracja pozwoli na bezawaryjną pracę wtrysków w Twoim samochodzie przez kolejne co najmniej 200 tys. km.

Kiedy powinieneś wykonać regenerację wtryskiwaczy?

Objawy, które powinny Cię zaalarmować, po których zauważeniu powinieneś sprawdzić stan wtrysków to m.in.:

 • „Ciężkie odpalanie” silnika, zwłaszcza ranem
 • Czarny / biały dym z układu wydechowego
 • Zwiększone zużycie paliwa
 • Świecąca się, nawracająca kontrolka „check engine”
 • Gorsza dynamika pracy silnika
 • Gaśnięcie silnika po rozgrzaniu

Jeśli powyższe objawy występują w Twoim aucie, zaleca się skorzystać z diagnostyki i ewentualnej naprawy wtryskiwaczy.

Co warto wiedzieć o Warszawie?

O Warszawie pisać można bardzo dużo. Każdy wie, dziecko i dorosły, że jest ona stolicą Polski, a jej symbolem jest syrenka. Dlatego tworząc krótki opis warto wspomnieć, że miasto położone jest w centralnej Polsce, nad Wisłą i jest stolicą także województwa mazowieckiego. Jego powierzchnia wynosi 517,24 km2, co stanowi, że Warszawa jest największym miastem naszego kraju. Liczba ludności: prawie 1800000. Oznaczenia literowe tablic rejestracyjnych rozpoczynają się literą W, a ich dalszy człon uzależniony jest od dzielnicy, których miasto liczy 18.
Warszawa jest aglomeracją chętnie wybieraną do egzystencji, edukacji (66 uczelni wyższych), a także w celach turystycznych, ze względu na wiele cennych budowli, którymi są m. in.: Zamek Królewski, katedra Św. Jana, kościół Najświętszego Zbawiciela, Starówka z malowniczymi kamienicami, fragmenty murów obronnych, Trakt Królewski, pałac Jabłonowskich, Zamek Ujazdowski i Łazienki Królewskie i wszystkim znany Pałac Kultury i Nauki. Zabytków i ciekawych miejsc w Warszawie jest bardzo wiele. Odwiedzając miasto każdy znajdzie coś dla siebie i nie będzie się nudził.

Regeneracja wtryskiwaczy WarszawaSzukasz sposobu na naprawę wtryskiwaczy? Zleć to profesjonalistom!


Wtryski w Twoim aucie nie pracują prawidłowo? Skorzystaj z regeneracji wtryskiwaczy Warszawa

Uszkodzone wtryskiwacze nie tylko powodują utrudniony rozruch silnika. Poruszanie się pojazdem z nieprawidłowo pracującymi wtryskami może prowadzić do poważnych uszkodzeń silnika i konieczności poniesienia wysokich kosztów jego naprawy.

Jeśli pragniesz w skuteczny i profesjonalny sposób przywrócić wtryskiwaczom parametry zbliżone do fabrycznych – skorzystaj z naszej oferty naprawy i regeneracji!

Masz problem z nieprawidłowo działającymi wtryskiwaczami? Zadzwoń!

Zamów profesjonalną regenerację wtryskiwaczy common rail, piezoelektrycznych Bosch, Denso, Delphi i Siemens.
Zapewniamy taniego kuriera w obie strony i udzielamy gwarancji na wykonaną naprawę! 737-310-284

mokced kontakt

Najczęstsze pytania

Dla klientów, którzy nie mają możliwości osobistego dostarczenia wtryskiwaczy do naszej siedziby, zapewniamy tani transport w obie strony.

Regenerację wykonujemy zwykle w ciągu 1-2 dni od dostarczenia do nas wtryskiwaczy.
Prawidłowo wykonana regeneracja przywraca stan wtrysków do stanu zbliżonego do fabrycznego. Jest to najkorzystniejsza metoda naprawy ( oprócz zakupu nowej części, ale tutaj koszt jest znacznie wyższy )