Regeneracja i naprawa wtryskiwaczy Płock

Oferta skierowana jest do wszystkich mieszkańców Płocka oraz całego regionu. Jeśli masz do czynienia z objawami uszkodzenia lub nieprawidłowej pracy wtryskiwaczy, pora na ich regenerację i przywrócenie pełnej sprawności! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy w zakresie regeneracji wtryskiwaczy common rail, piezoelektrycznych Bosch, Denso, Delphi i Siemens.

Jak zamówić regenerację wtryskiwaczy w Płocku?

 • W lokalnym warsztacie samochodowym poproś o demontaż wtryskiwaczy.
 • Zadzwoń do nas i zleć regenerację i naprawę wtrysków.
 • Kurier zabierze z warsztatu przesyłkę i dostarczy do naszej siedziby.
 • Po odebraniu przesyłki od kuriera, sprawdzimy dostarczone do nas wtryskiwacze i na tej podstawie wycenimy usługę i przedstawimy Ci jej zakres.
 • Jeśli przyjmiesz ofertę, naprawimy Twoje wtryskiwacze i odeślemy po regeneracji z powrotem do Ciebie.

Problem na długo zniknie – przy profesjonalnej regeneracji wtryskiwaczy przejedziesz nawet 200tys. kilometrów bezawaryjnie! Mamy tego pewność i dlatego na nasze usługi udzielamy gwarancji. Koszt kuriera jest naprawdę znikomy i zaczyna się już od 19zł w obie strony!

Regeneracja wtryskiwaczy Płock

Co to jest i na czym polega regeneracja wtryskiwaczy?

Zanim przejdziemy do naprawy wtryskiwaczy, konieczne jest ich zdiagnozowanie. W tym celu rozkładamy je na podzespoły i identyfikujemy miejsca uszkodzeń oraz zanieczyszczeń. Doświadczonym osobom wystarczą w tym celu oględziny mikroskopem, jednak często wykonywane są próby przelewu, oceniające szczelność wtrysków oraz sprawność dawkującej paliwo końcówki. Gruntowne czyszczenie to jeden z najważniejszych etapów. Po dokładnym oczyszczeniu elementów, do którego wykorzystuje się często ultradźwięki, części uszkodzone oraz zbyt mocno zanieczyszczone podlegają wymianie. Następnie wtryskiwacze montujemy z powrotem w całość, i sprawdzamy osiągane parametry.

Próbę przelewową określającą generalny stan wtryskiwaczy możesz wykonać nawet samodzielnie – nie będzie Cię to kosztować więcej niż kilkadziesiąt złotych. Wystarczy wyposażyć się w zestaw cylindrów miarowych oraz adapterów. Pamiętaj jednak, że naprawa wtryskiwaczy to nie prosta sprawa – aby odpowiednio ją przeprowadzić, należy posiadać wiedzę i fachowy osprzęt. Tylko w ten sposób możemy przywrócić im pełną sprawność.

W jaki sposób przeprowadzana jest u nas regeneracja wtryskiwaczy?

Przy odpowiednio przeprowadzanej regeneracji wtryskiwacze osiągają niemalże fabryczne parametry. W naszej firmie regeneracja wtryskiwaczy przeprowadzana jest w kilku etapach:

 • Przebadanie wtryskiwaczy, sprawdzenie ich ewentualnych uszkodzeń i uzyskiwanych parametrów
 • Rozłożenie wtrysków na części i czyszczenie z wykorzystaniem ultradźwięków
 • Ocena i identyfikacja uszkodzonych elementów
 • Wymiana podzespołów, które zostały uszkodzone lub nadmiernie wyeksploatowane
 • Testy udowadniające skuteczność przeprowadzonej regeneracji

Świadczymy usługi regeneracji wtryskiwaczy dla kierowców z Płocka oraz gminach ościennych.

Jakie objawy świadczą o konieczności regeneracji wtryskiwaczy?

Poniżej wymieniamy objawy, świadczące o konieczności wymiany lub regeneracji wtrysków w Twoim pojeździe:

 • Problemy z odpalaniem silnika
 • Tzw. „ciężkie odpalanie” silnika
 • Wzrost zużycia paliwa
 • Dym uchodzący z wydechu
 • Gasnący silnik po rozgrzaniu
 • Zmniejszona efektywność pracy silnika
 • Świecąca kontrolka „check engine” na komputerze pokładowym, która regularnie się pojawia

W przypadku zaobserwowownia objawów, które świadczą o nieprawidłowej pracy wtrysków, zaleca się skorzystać z diagnostyki i ewentualnej naprawy wtryskiwaczy.

Płock - co warto wiedzieć o tym mieście?

Płock to miasto położone w centralnej Polsce. Ma 88,04 km² powierzchni i 118 tys. mieszkańców. Miasto leży nad Wisłą. Atrakcjami turystycznymi Płocka są: bazylika katedralna wzniesiona została w 1144 roku, zamek książęcy z XIV wieku, amfiteatr płocki. Warto także zobaczyć Stary Rynek i Ratusz w Płocku. Kod pocztowe miasta to: 09-400 do 09-411, 09-417 do 09-419, 09-421. Pojazdy zarejestrowane na terenie miasta mają tablicę WP.

Regeneracja wtryskiwaczy PłockSzukasz sposobu na naprawę wtryskiwaczy? Zleć to profesjonalistom!

Zobacz na blogu

Wtryski w Twoim aucie nie pracują prawidłowo? Skorzystaj z regeneracji wtryskiwaczy miasto

Uszkodzone wtryskiwacze nie tylko powodują utrudniony rozruch silnika. Poruszanie się pojazdem z nieprawidłowo pracującymi wtryskami może prowadzić do poważnych uszkodzeń silnika i konieczności poniesienia wysokich kosztów jego naprawy.

Jeśli pragniesz w skuteczny i profesjonalny sposób przywrócić wtryskiwaczom parametry zbliżone do fabrycznych – skorzystaj z naszej oferty naprawy i regeneracji!

Masz problem z nieprawidłowo działającymi wtryskiwaczami? Zadzwoń!

Zamów profesjonalną regenerację wtryskiwaczy common rail, piezoelektrycznych Bosch, Denso, Delphi i Siemens.
Zapewniamy taniego kuriera w obie strony i udzielamy gwarancji na wykonaną naprawę! 737-310-284

mokced kontakt

Najczęstsze pytania

Dla klientów, którzy nie mają możliwości osobistego dostarczenia wtryskiwaczy do naszej siedziby, zapewniamy tani transport w obie strony.

Regenerację wykonujemy zwykle w ciągu 1-2 dni od dostarczenia do nas wtryskiwaczy.
Prawidłowo wykonana regeneracja przywraca stan wtrysków do stanu zbliżonego do fabrycznego. Jest to najkorzystniejsza metoda naprawy ( oprócz zakupu nowej części, ale tutaj koszt jest znacznie wyższy )