Regeneracja wtryskiwaczy (wtrysków) Siedlce

Jeśli jesteś mieszkańcem Siedlec lub okolicy i posiadasz samochód, wykazujący objawy nadmiernej eksploatacji lub uszkodzenia wtrysków– zgłoś się do nas! Wykonujemy fachową, szybką i skuteczną regenerację wtryskiwaczy common rail, piezoelektrycznych Bosch, Denso, Delphi i Siemens. Przeczytaj więcej poniżej i przekonaj się, jak szybko i bezproblemowo możesz wrócić do pełnej sprawności swojego samochodu!

Jak skorzystać z regeneracji wtryskiwaczy w pięciu krokach w Siedlcach?

 • Podstaw samochód do wybranego, lokalnego mechanika, który zdemontuje z samochodu wtryski.
 • Zadzwoń do nas i zamów naszą regenerację wtryskiwaczy.
 • Wysłany przez nas kurier odbierze z warsztatu wtryski i przywiezie do naszej siedziby.
 • Zajmiemy się oceną wtryskiwaczy: sprawdzimy ich parametry ewentualne powstałe uszkodzenia. Stworzymy dla Ciebie indywidualną ofertę i przedstawimy zakres oraz koszty naprawy.
 • Jeśli zaakceptujesz przedstawione warunki – wykonamy profesjonalną regenerację. Zregenerowane wtryski trafią kurierem z powrotem do warsztatu w celu montażu.

Na podzespoły, które w wyniku regeneracji uzyskają niemalże fabryczne parametry, udzielamy gwarancji. Koszty transportu w obie strony to 19 zł.

Regeneracja wtryskiwaczy siedlce

Na czym polega regeneracja wtryskiwaczy?

Naprawę wtrysków rozpoczynamy od identyfikacji problemu i elementów nim objętych, a następnie na wymianie uszkodzonych podzespołów. Po tym konieczna jest regulacja parametrów. Choć brzmi to nieskomplikowanie, w praktyce konieczne jest doświadczenie i wiedza, aby odpowiednio przeprowadzić regenerację. Pierwszym krokiem jest wizualne sprawdzenie elementów, zazwyczaj z wykorzystaniem mikroskopu. Na tej podstawie usuwane są zanieczyszczenia. Kolejny etap to podparta doświadczeniem decyzja, które podzespoły należy wymienić.

Wyspecjalizowane w regeneracji wtryskiwaczy punkty serwisowe zazwyczaj wykonują tzw. próbę przelewową, która pokazuje obszary objęte zanieczyszczeniami i uszkodzeniami. Sprawdzana jest szczelność wtryskiwaczy – objętość paliwa powracającą do układu oraz objętość dawek paliwa podawanych do komory silnika. Ci ciekawe, taką wstępną próbę można wykonać także samodzielnie. Potrzebujemy jedynie zestawu menzurek oraz adapterów, których łączny koszt wynosi kilkadziesiąt złotych.

Sama naprawa wtryskiwaczy wymaga jednak doświadczenia i profesjonalnej wiedzy oraz odpowiedniego sprzętu. Pozwoli to na odzyskanie odpowiednich parametrów wtrysków.

Jak przebiega regeneracja wtryskiwaczy?

Regeneracja wtryskiwaczy pozwala na ponowne przywrócenie niemalże nowych parametrów fabrycznych podzespołu, które pozwolą na bezawaryjną pracę auta przez kolejne co najmniej 200 tys. km! Oczywiście jest to dużo bardziej atrakcyjna finansowo metoda niż zakup nowych wtrysków. Naprawiając wtryskiwacze, stosujemy poniższe kroki:

 • Sprawdzenie parametrów i ogólna ocena stanu wtryskiwaczy
 • Rozłożenie wtryskiwaczy na części i umycie ich w myjce ultradźwiękowej, w celu zyskania lepszej widoczności
 • Ocena i identyfikacja uszkodzonych części
 • Wymiana uszkodzonych i zużytych podzespołów
 • Test parametrów

Świadczymy usługi regeneracji wtryskiwaczy dla kierowców z Siedlec oraz gminach ościennych.

Kiedy należy wykonać regenerację wtryskiwaczy?

Objawy, które powinny Cię zaalarmować, to m.in.:

 • Problemy z odpalaniem silnika po nocnym postoju
 • Dym wydobywający się z wydechu
 • Spadek efektywności pracy silnika
 • Zwiększone spalanie
 • Niespodziewane gaśnięcie silnika
 • Dodatkowo, zazwyczaj komputer pokładowy regularnie zapala kontrolkę „check engine”

W przypadku zaobserwowownia objawów, które świadczą o nieprawidłowej pracy wtrysków, zaleca się skorzystać z diagnostyki i ewentualnej naprawy wtryskiwaczy.

Siedlce - co warto wiedzieć o tym mieście?

Siedlce położone jest we wschodniej części województwa mazowieckiego, nad rzekami Muchawką i Helenką. Ich powierzchnia mierzy 31,86 km2, a liczba mieszkańców wynosi prawie 78 tys. osób. Kod pocztowy: od 08 – 100 do 08 – 110. Tablice rejestracyjne oznaczane są literami WS.
Miasto warto odwiedzić ze względu na zabytki, którymi są: zespół pałacowo ogrodowy z pałacem Ogińskich i parkiem miejskim Aleksandria; Ratusz; budynek Narodowego Banku Polskiego, budynek poczty, odwach, katedra Niepokalanego Poczęcia NMP, kościół Św. Krzyża, a także kościół Św. Stanisława BM.

Regeneracja wtryskiwaczy siedlceSzukasz sposobu na naprawę wtryskiwaczy? Zleć to profesjonalistom!

Wtryski w Twoim aucie nie pracują prawidłowo? Skorzystaj z regeneracji wtryskiwaczy Siedlce

Uszkodzone wtryskiwacze nie tylko powodują utrudniony rozruch silnika. Poruszanie się pojazdem z nieprawidłowo pracującymi wtryskami może prowadzić do poważnych uszkodzeń silnika i konieczności poniesienia wysokich kosztów jego naprawy.

Jeśli pragniesz w skuteczny i profesjonalny sposób przywrócić wtryskiwaczom parametry zbliżone do fabrycznych – skorzystaj z naszej oferty naprawy i regeneracji!

Masz problem z nieprawidłowo działającymi wtryskiwaczami? Zadzwoń!

Zamów profesjonalną regenerację wtryskiwaczy common rail, piezoelektrycznych Bosch, Denso, Delphi i Siemens.
Zapewniamy taniego kuriera w obie strony i udzielamy gwarancji na wykonaną naprawę! 737-310-284

mokced kontakt

Najczęstsze pytania

Dla klientów, którzy nie mają możliwości osobistego dostarczenia wtryskiwaczy do naszej siedziby, zapewniamy tani transport w obie strony.

Regenerację wykonujemy zwykle w ciągu 1-2 dni od dostarczenia do nas wtryskiwaczy.
Prawidłowo wykonana regeneracja przywraca stan wtrysków do stanu zbliżonego do fabrycznego. Jest to najkorzystniejsza metoda naprawy ( oprócz zakupu nowej części, ale tutaj koszt jest znacznie wyższy )