Regeneracja i naprawa wtryskiwaczy Ciechanów

Jeśli mieszkasz w Ciechanowie lub w pobliżu tej miejscowości, zaś Twoje auto wykazuje już zapotrzebowanie na wymianę lub regenerację wtrysków – zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Znajdziesz w niej fachową, skuteczną regenerację wtryskiwaczy common rail, piezoelektrycznych Bosch, Denso, Delphi i Siemens, która szybko pomoże Ci odzyskać w pełni sprawny pojazd! Sprawdź, jak w wygodny, szybki i skuteczny sposób to zrobić w Ciechanowie!

Jak skorzystać z regeneracji wtryskiwaczy w kilku prostych krokach w Ciechanowie?

 • Samochód pozostaw u swojego lokalnego mechanika, który zdemontuje wtryskiwacze.
 • Umów u nas usługę regeneracji wtryskiwaczy.
 • Wysłany przez nas kurier z firmy transportowej odbierze wtryskiwacze od mechanika, i dostarczy do nas.
 • Po otrzymaniu przesyłki sprawdzimy parametry i ewentualne uszkodzenia otrzymanych części. Dzięki temu stworzymy dla Ciebie indywidualną ofertę i przedstawimy Ci zakres i koszty naprawy wtryskiwaczy.
 • Jeśli przystaniesz na naszą ofertę, przeprowadzimy profesjonalną regenerację. Wtryskiwacze odeślemy pod wskazany przez Ciebie adres, w celu wykonania montażu.

Na nasze usługi i zregenerowane podzespoły udzielamy gwarancji. Koszty kuriera w obie strony zaczynają się nawet od 19 zł.

Regeneracja wtryskiwaczy Ciechanów

Na czym polega regeneracja wtryskiwaczy?

Postawienie diagnozy i odpowiednia identyfikacja obszarów wtryskiwaczy, które uległy zanieczyszczeniu oraz uszkodzeniu i rozszczelnieniu, to jeden z najważniejszych punktów regeneracji wtryskiwaczy, jak również w praktyce często najtrudniejszy. Choć dla doświadczonej osoby często wystarczy sprawdzenie wizualne wtrysków, zazwyczaj warsztaty poddają wtryskiwacze tzw. testom przelewu. W ten sposób sprawdzona zostaje ilość paliwa, które powraca do układu, a także dawkowanie paliwa do komory silnika. Nieodpowiednie parametry oznaczają nieszczelność wtryskiwacza. Po identyfikacji elementów są one dokładnie czyszczone ze wszelkich zabrudzeń i osadów, a elementy uszkodzone i nadmiernie wyeksploatowane – podlegają wymianie. Następnie dostosowujemy parametry pracy złożonych w całość wtryskiwaczy.

Do regeneracji wykorzystywany jest profesjonalne oprzyrządowanie, dostępne tylko w warsztatach. Ważne jest również posiadanie fachowej wiedzy w tym zakresie, bowiem każdy przypadek może być inny.

Jeśli chcesz samodzielnie dokonać wstępnego sprawdzenia wtryskiwaczy – jest to możliwe! Próbę przelewową możesz wykonać, jeśli zakupisz zestaw cylindrów miarowych oraz odpowiednich przejściówek. Koszt z pewnością nie jest wysoki – nie powinien przekroczyć kilkudziesięciu złotych.

W jaki sposób przeprowadzamy regenerację wtryskiwaczy?

Regenerując wtryski w sposób fachowy, jesteśmy w stanie przywrócić niemalże fabryczne parametry podzespołu, a jest to zdecydowanie tańsza opcja niż zakup nowych elementów. Regeneracja wtrysków w naszej firmie składa się z kilku etapów:

 • Badamy parametry wtryskiwacza i sprawdzamy, czy i gdzie jest uszkodzony
 • Rozkładamy go na części i bezpieczne czyścimy ultradźwiękami
 • Uszkodzone elementy podlegają identyfikacji i ocenie
 • Wymieniamy podzespoły, które uległy uszkodzeniu bądź powinny już zostać zmienione na nowsze
 • Testujemy, by zyskać pewność skuteczności naszych działań

Profesjonalna naprawa sprawi, że zyskasz bezawaryjną pracę wtryskiwaczy przez co najmniej 200 000 km! Świadczymy usługi regeneracji wtryskiwaczy dla kierowców z Ciechnowa oraz gminach ościennych.

Kiedy powinno się wykonać regenerację wtryskiwaczy?

O uszkodzeniu wtrysków świadczyć mogą poniższe objawy:

 • Gaśnięcie silnika lub problemy z jego odpalaniem
 • Spadek efektywności pracy silnika
 • Biały bądź czarny dym z wydechu
 • Zwiększenie zużycie paliwa
 • Kontrolka „check engine” regularnie się zapala

W przypadku zaobserwowownia objawów, które świadczą o nieprawidłowej pracy wtrysków, zaleca się skorzystać z diagnostyki i ewentualnej naprawy wtryskiwaczy.

Co warto wiedzieć o Ciechanowie?

Ciechanów usytuowany jest w województwie mazowieckim, na północ od stolicy województwa w odległości ok. 100 km, nad rzeką Łydynią. Powierzchnia: 32,78 km2. Liczba ludności: niespełna 43 tys. Tablice rejestracyjne: WCI.
Miasto gości turystów oferując im następujące atrakcje: Zamek Książąt Mazowieckich, Ratusz, kościół Narodzenia NMP, Farska Góra z dzwonnicą, Muzeum Szlachty Mazowieckiej, Trakt Książęcy, Krzywa Hala i wieża ciśnień, czyli Park Nauki Torus. Ponad to we wrześniu odbywają się imprezy cykliczne, a jedną z nich jest „Spotkania ze średniowieczem”.

Regeneracja wtryskiwaczy CiechanówSzukasz sposobu na naprawę wtryskiwaczy? Zleć to profesjonalistom!

Wtryski w Twoim aucie nie pracują prawidłowo? Skorzystaj z regeneracji wtryskiwaczy Ciechanów

Uszkodzone wtryskiwacze nie tylko powodują utrudniony rozruch silnika. Poruszanie się pojazdem z nieprawidłowo pracującymi wtryskami może prowadzić do poważnych uszkodzeń silnika i konieczności poniesienia wysokich kosztów jego naprawy.

Jeśli pragniesz w skuteczny i profesjonalny sposób przywrócić wtryskiwaczom parametry zbliżone do fabrycznych – skorzystaj z naszej oferty naprawy i regeneracji!

Masz problem z nieprawidłowo działającymi wtryskiwaczami? Zadzwoń!

Zamów profesjonalną regenerację wtryskiwaczy common rail, piezoelektrycznych Bosch, Denso, Delphi i Siemens.
Zapewniamy taniego kuriera w obie strony i udzielamy gwarancji na wykonaną naprawę! 737-310-284

mokced kontakt

Najczęstsze pytania

Dla klientów, którzy nie mają możliwości osobistego dostarczenia wtryskiwaczy do naszej siedziby, zapewniamy tani transport w obie strony.

Regenerację wykonujemy zwykle w ciągu 1-2 dni od dostarczenia do nas wtryskiwaczy.
Prawidłowo wykonana regeneracja przywraca stan wtrysków do stanu zbliżonego do fabrycznego. Jest to najkorzystniejsza metoda naprawy ( oprócz zakupu nowej części, ale tutaj koszt jest znacznie wyższy )