Naprawa i regeneracja wtryskiwaczy Wyszków

Wszyscy kierowcy z Wyszkowa i pobliskich okolic powinni mieć świadomość tego, że pierwsze symptomy zużycia wtryskiwaczy w samochodzie powinny skłonić Was do naprawy. Na szczęście nie trzeba zawsze wymieniać części na nowe! Mamy szybki, skuteczny i tani sposób na zepsute wtryski – regenerację wtryskiwaczy common rail, piezoelektrycznych i pompowtryskiwaczy. Po więcej szczegółów zapraszamy poniżej!

Jak skorzystać z naprawy i regeneracji wtryskiwaczy w Wyszkowie?

 • W lokalnym warsztacie poproś mechanika o zdemontowanie wtryskiwaczy.
 • Dzwoniąc do nas, podaj adres mechanika, pod którym znajdować się będą wtryskiwacze do regeneracji.
 • Kurier przetransportuje zdemontowane elementy do naszej siedziby. Pierwszym etapem będzie ich sprawdzenie. Mając gotowy zarys sytuacji, stworzymy dla Ciebie indywidualnie opracowaną ofertę.
 • Jeśli zgodzisz się na nasze warunki, przeprowadzimy naprawę, po czym odeślemy w pełni sprawne wtryskiwacze do mechanika. Pozostaje już tylko montaż i możesz ruszać w trasę!

Na nasze usługi i wymienione podzespoły przysługuje gwarancja. Koszt kuriera jest niewielki i zaczyna się nawet od 19 zł w obie strony!

Regeneracja wtryskiwaczy Wyszków

Jak przebiega w naszej firmie proces naprawy wtrysków?

 • Ocena parametrów wtryskiwaczy
 • Rozłożenie ich na części
 • Czyszczenie każdego elementu w myjce ultradźwiękowej
 • Sprawdzenie i identyfikacja elementów – stopnia uszkodzenia oraz eksploatacji
 • Wymiana na nowe uszkodzonych elementów
 • Testy końcowe

Regeneracja wtryskiwaczy pozwala przywrócić fabryczną sprawność wtryskiwaczom. Po profesjonalnie wykonanej regeneracji przejedziesz bez problemu z wtryskiwaczami kolejne 200 lub więcej tys. kilometrów! Świadczymy usługi regeneracji wtryskiwaczy dla kierowców z Wyszkowa oraz gmin ościennych.

Kiedy i kto powinien wykonać regenerację wtryskiwaczy?

Na regenerację wtryskiwaczy kierowca powinien umówić się, gdy tylko zauważy jeden lub więcej poniższych symptomów niesprawnych wtrysków:

 • Kłopoty z porannym odpaleniem silnika
 • Biały / czarny dym unoszący się z wydechu
 • Silnik pracuje mniej efektywnie
 • Zaświeciła się kontrolka ‘check engine’
 • Mniejsza dynamika pracy silnika
 • Samochód spala więcej paliwa
 • Silnik czasem po rozgrzaniu gaśnie

W przypadku zauważenia symptomów, które świadczą o nieprawidłowej pracy, zaleca się skorzystać z diagnostyki i ewentualnej naprawy wtryskiwaczy.

Co warto wiedzieć o Wyszkowie?

Wyszków leży nad Bugiem, w okolicy Puszczy Kamienieckiej i Puszczy Białej. Przynależy do województwa mazowieckiego. Wyszków zamieszkiwany jest 27 074 osoby, a powierzchnia miasta zajmuje 20,78 km². Do zabytków Wyszkowa należy Obelisk Wazów, klasycystyczny Kościół św. Idziego z XVIII wieku, neogotycka Stróżówka pałacowa z połowy XIX wieku, Browar z XIX wieku i Willa z okresu międzywojennego. Kod pocztowy miejscowości to 07 – 200, a tablice rejestracyjne rozpoczynają się od WWY.

Regeneracja wtryskiwaczy WyszkówSzukasz sposobu na naprawę wtryskiwaczy? Zleć to profesjonalistom!

Zobacz na blogu

Wtryski w Twoim aucie nie pracują prawidłowo? Skorzystaj z regeneracji wtryskiwaczy Wyszków

Uszkodzone wtryskiwacze nie tylko powodują utrudniony rozruch silnika. Poruszanie się pojazdem z nieprawidłowo pracującymi wtryskami może prowadzić do poważnych uszkodzeń silnika i konieczności poniesienia wysokich kosztów jego naprawy.

Jeśli pragniesz w skuteczny i profesjonalny sposób przywrócić wtryskiwaczom parametry zbliżone do fabrycznych – skorzystaj z naszej oferty naprawy i regeneracji!

Masz problem z nieprawidłowo działającymi wtryskiwaczami? Zadzwoń!

Zamów profesjonalną regenerację wtryskiwaczy common rail, piezoelektrycznych lub pompowtryskiwaczy.
Zapewniamy taniego kuriera w obie strony i udzielamy gwarancji na wykonaną naprawę! 737-310-284

mokced kontakt

Najczęstsze pytania

Dla klientów, którzy nie mają możliwości osobistego dostarczenia wtryskiwaczy do naszej siedziby, zapewniamy tani transport w obie strony.

Regenerację wykonujemy zwykle w ciągu 1-2 dni od dostarczenia do nas wtryskiwaczy.
Prawidłowo wykonana regeneracja przywraca stan wtrysków do stanu zbliżonego do fabrycznego. Jest to najkorzystniejsza metoda naprawy ( oprócz zakupu nowej części, ale tutaj koszt jest znacznie wyższy )