Regeneracja wtryskiwaczy (wtrysków) Ostrołęka

Nasza oferta skierowana jest do wszystkich mieszkańców Ostrołęki oraz całego pobliskiego regionu. Wszyscy kierowcy, którzy mają do czynienia z objawami uszkodzenia lub zużycia wtryskiwaczy. Aby przywrócić pojazdom pełną sprawność, powinni rozważyć regenerację wtryskiwaczy. Sprawdź, jak wykonać to u nas w sposób szybki, komfortowy, fachowy i bez zbędnego jeżdżenia!

Jak skorzystać z regeneracji wtryskiwaczy w Ostrołęce?

 • W wybranym przez siebie, lokalnym warsztacie poproś o demontaż zużytych wtryskiwaczy z samochodu.
 • Zadzwoń do nas, by dać nam znać o chęci wykonania regeneracji wtryskiwaczy.
 • Zlecenie od Ciebie rozpoczniemy zamówieniem kuriera, który zabierze z warsztatu przesyłkę i dostarczy do nas.
 • Najpierw sprawdzimy dostarczone do nas wtryskiwacze – w jakim stopniu są zużyte, jakie mają parametry, czy uległy uszkodzeniu itp. Wycenimy naprawę w zależności od stanu technicznego elementów i przedstawimy Ci jej zakres.
 • Jeśli przyjmiesz ofertę, profesjonalnie naprawimy Twoje wtryskiwacze i odeślemy po regeneracji z powrotem do Ciebie, w celu montażu.

Korzystając z profesjonalnej regeneracji, po naprawie przejedziesz nawet 200tys. kilometrów lub więcej bezawaryjnie! Udzielamy gwarancji na wykonaną przez nas usługę. Koszt kuriera to 19zł w obie strony!

Regeneracja wtryskiwaczy Ostrołęka

Co to jest regeneracja wtryskiwaczy?

Często najtrudniejszym punktem w regeneracji wtrysków jest postawienie odpowiedniej diagnozy i zidentyfikowanie uszkodzonych i zanieczyszczonych obszarów. Fachowy mechanik często posługuje się w tym celu mikroskopem, i wizualne określenie obszarów okazuje się być wystarczające, przy odpowiednim poziomie wiedzy i doświadczenia. Kolejnym krokiem jest oczyszczanie wtrysków z zanieczyszczeń, wpływających na ich nieprawidłowe funkcjonowanie. Następnie wymieniane są elementy, których praca nie jest już efektywna. Konieczna jest również kalibracja parametrów.

Przed regeneracją wtrysków punkt serwisowy wykonuje najczęściej próbę przelewową, by określić problem oraz jego skalę. Sprawdzana jest powracająca do układu paliwowego ilość paliwa, a tym samym – szczelność wtryskiwacza. Można w ten sposób także określić stopień sprawności końcówki, Pozwoli to określić ilość paliwa, kierowaną z powrotem do układu paliwowego. Jeśli jest ona zbyt duża, wtryskiwacz nie jest szczelny. W ten sposób sprawdzona jest również końcówka, dostarczająca paliwo do komory silnika. Właściciel pojazdu również może sprawdzić w ten sposób wtryskiwacze, wyposażając się w cylindry miarowe oraz adaptery, których koszt jest niewielki.

Aby wtryskiwaczom przywrócone zostały prawidłowe parametry pracy, potrzebny jest fachowy sprzęt oraz doświadczeni pracownicy. Dzięki temu można doprowadzić je do parametrów jak fabrycznie nowych części.

W jaki sposób przeprowadzana jest u nas regeneracja wtryskiwaczy?

Przy odpowiednio przeprowadzanej regeneracji wtryskiwacze mogą osiągnąć parametry jak nowe elementy. Poniżej przedstawiamy, jak przeprowadzamy naprawę:

 • Wtryskiwacze są analizowane pod kątem uszkodzeń, stopnia zużycia oraz osiąganych parametrów
 • Następnie rozkładamy je na części w celu dokładnego umycia
 • Uszkodzone podzespoły podlegają ocenie
 • Wymieniamy wszystkie podzespoły, które nie powinny zostać już wykorzystywane ze względu na zużycie bądź uszkodzenie
 • Testujemy wtryskiwacze po regeneracji

Świadczymy usługi regeneracji wtryskiwaczy dla kierowców z Ostrołęki oraz gminach ościennych.

Jakie objawy świadczą o konieczności regeneracji wtryskiwaczy?

Poniżej wskazujemy symptomy uszkodzenia / zużycia wtryskiwaczy w aucie:

 • częste problemy z odpalaniem silnika
 • tzw. „ciężkie odpalanie” silnika
 • dym – czarny bądź biały - uchodzący z wydechu
 • gasnący silnik
 • zmniejszona moc i dynamika pracy silnika
 • świecąca kontrolka „check engine” na komputerze pokładowym, która regularnie się pojawia
 • podwyższone zużycie paliwa

Zauważasz w swoim aucie powyższe symptomy nieprawidłowej pracy wtrysków? Zalecamy skorzystać z diagnostyki i ewentualnej naprawy wtryskiwaczy.

Najważniejsze informacje o Ostrołęce

Ostrołęka to miasto w południowo – wschodniej części województwa mazowieckiego, położone nad rzeką Narew. Swoją powierzchnią obejmuje teren 28,63 km2. Miasto podzielone jest na 17 osiedli. Obszar ten zamieszkuje prawie 52 tys. osób. Kod pocztowy: 07 – 400 do 07 – 417. Symbole literowe tablic rejestracyjnych: WO.
W Ostrołęce znajdują się następujące zabytki: grodzisko wczesnośredniowieczne, zespół budynków pokoszarowych, Ratusz, budynek dawnej poczty – aktualnie Muzeum Kultury Kurpiowskiej, kościół Św. Wojciecha, kościół Nawiedzenia NMP i Św. Mikołaja, a także kościół Św. Antoniego Padewskiego.

Regeneracja wtryskiwaczy OstrołękaSzukasz sposobu na naprawę wtryskiwaczy? Zleć to profesjonalistom!

Wtryski w Twoim aucie nie pracują prawidłowo? Skorzystaj z regeneracji wtryskiwaczy Ostrołęka

Uszkodzone wtryskiwacze nie tylko powodują utrudniony rozruch silnika. Poruszanie się pojazdem z nieprawidłowo pracującymi wtryskami może prowadzić do poważnych uszkodzeń silnika i konieczności poniesienia wysokich kosztów jego naprawy.

Jeśli pragniesz w skuteczny i profesjonalny sposób przywrócić wtryskiwaczom parametry zbliżone do fabrycznych – skorzystaj z naszej oferty naprawy i regeneracji!

Masz problem z nieprawidłowo działającymi wtryskiwaczami? Zadzwoń!

Zamów profesjonalną regenerację wtryskiwaczy common rail, piezoelektrycznych Bosch, Denso, Delphi i Siemens.
Zapewniamy taniego kuriera w obie strony i udzielamy gwarancji na wykonaną naprawę! 737-310-284

mokced kontakt

Najczęstsze pytania

Dla klientów, którzy nie mają możliwości osobistego dostarczenia wtryskiwaczy do naszej siedziby, zapewniamy tani transport w obie strony.

Regenerację wykonujemy zwykle w ciągu 1-2 dni od dostarczenia do nas wtryskiwaczy.
Prawidłowo wykonana regeneracja przywraca stan wtrysków do stanu zbliżonego do fabrycznego. Jest to najkorzystniejsza metoda naprawy ( oprócz zakupu nowej części, ale tutaj koszt jest znacznie wyższy )