Naprawa i regeneracja wtryskiwaczy - Szczecin

Kierowco ze Szczecina - zauważenie niepokojących objawów w funkcjonowaniu silnika jak gaśnięcie, kłopoty z odpalaniem, słabsze działanie, może oznaczać. że masz do czynienia ze zużytymi wtryskami. Nie musisz kosztownie ich wymieniać – możesz oddać je do naprawy. Polecamy skorzystać ze skutecznej, fachowej regeneracji wtryskiwaczy common rail, piezoelektrycznych Bosch, Denso, Delphi i Siemens, dzięki której przywrócisz wtryskiwaczom parametry prawie jak nowe!

Nie wiesz jakie wtryskiwacze pasują do Twojego auta i czy są u nas dostępne?
Kliknij poniżej i sprawdź po numerze VIN swojego pojazdu.

Jeśli posiadasz jakieś stare, niesprawne wtryski - nie wyrzucaj!
Możemy je odkupić, naprawić i dać im drugie życie:)
Kliknij SKUP WTRYSKIWACZY i sprawdź na czym to polega.

Szukasz wtryskiwaczy gotowych do montażu?
Posiadamy setki wtryskiwaczy do sprzedaży - nowe, używane oraz regenerowane!
Zadzwoń - 737-310-284, aby sprawdzić dostępność i cenę!


Jak klienci ze Szczecina mogą skorzystać z regeneracji wtryskiwaczy?

 • Auto podstaw do dowolnie wybranego mechanika, u którego zazwyczaj naprawiasz pojazd, lub który po prostu jest najbliżej. Niech zdemontuje on z auta wtryski.
 • Zadzwoń do naszych specjalistów by zamówić termin regeneracji wtryskiwaczy i podać adres warsztatu.
 • Od mechanika kurier odbierze wtryski i dostarczy naszym specjalistom. Gdy sprawdzimy ich parametry i potrzebny zakres naprawy, prześlemy Ci naszą ofertę z przewidywanymi kosztami.
 • Jeśli ją przyjmiesz, naprawimy Twoje wtryskiwacze, i trafią z powrotem do mechanika w celu montażu. Problem z głowy!

Na zregenerowane podzespoły udzielamy gwarancji. Koszt kuriera zaczyna się już od 19 zł w obie strony!

Dlaczego my?

Wieloletnie doświadczenie

... tysiące naprawionych wtryskiwaczy i setki zadowolonych klientów.

Szybkie terminy realizacji

Posiadamy zaplecze technologiczne, które pozwala nam w krótkim czasie naprawić Twoje wtryski

Działamy na terenie całej Polski

Dzięki sprawnej obsłudze logistycznej jesteśmy w stanie zaoferować nasze usługi w całym kraju

Wiedza, doświadczenie...

... i sprzęt bardzo dobrej jakości to gwarancja wykonania usługi na najwyższym poziomie

Oferujemy każdy rodzaj wtryskiwaczy

U nas możesz kupić wtryski używane, regenerowane oraz nowe - na każdą kieszeń:)

Regeneracja wtryskiwaczy Szczecin

Na czym polega regeneracja wtryskiwaczy?

Przed przystąpieniem do procesu regeneracji wtrysków, po wizualnym sprawdzeniu ich pod mikroskopem, wykonuje się testy przelewu, określające szczelność oraz miejsca wystąpienia uszkodzeń i zanieczyszczeń. Jeśli przed udaniem się do punktu serwisowego chcesz wstępnie ocenić stan swoich wtryskiwaczy, taką uproszczoną próbę przelewową możesz wykonać samodzielnie, wyposażając się w zestaw menzurek oraz adapterów.

Gdy obszary objęte problemem są już zidentyfikowane, należy wymienić niedziałające części i następnie ponownie sprawdzić uzyskane po regeneracji parametry pracy i odpowiednio je dostosować. Konieczne jest także dokładne oczyszczenie podzespołów, ponieważ zanieczyszczenia w głównej mierze wpływają na nieprawidłowe funkcjonowanie wtrysków.

Cały proces regeneracji wtrysków może przywrócić im określone przez producenta prawidłowe parametry pracy, wymaga to jednak doświadczenia i fachowej wiedzy, a także odpowiedniego zaplecza technicznego warsztatu.

Jakie są koszty regeneracji wtryskiwaczy?

Koszty związane z naprawą wtryskiwaczy zależą od wielu elementów. Pierwszym krokiem w kierunku określenia wartości tego rodzaju usług są wstępne badania na stole probierczym, które dają ogólną ocenę kondycji wtryskiwaczy.

Dokładna wycena naprawy jest możliwa dopiero po demontażu wtryskiwacza i rozpoznaniu podzespołów, które wymagają wymiany. To właśnie koszty związane z częściami zamiennymi oraz pracą potrzebną do ich montażu składają się na ostateczną wartość usługi.

Ogólny koszt regeneracji wtryskiwaczy zaczyna się od około 300 zł, ale jak zaznaczyliśmy wcześniej, dokładna cena może być podana tylko po przeprowadzeniu diagnostyki wtryskiwacza. Jeśli chodzi o cenę diagnostyki, zwykle oscyluje ona między 50 a 100 zł za sztukę i jest uzależniona od modelu wtryskiwacza.

Warto również dodać, że jeżeli występują symptomy wskazujące na niewłaściwe funkcjonowanie wtryskiwaczy, nie należy zwlekać z ich naprawą. Zaniedbanie takiej naprawy zwykle prowadzi do stopniowego wzrostu liczby awarii, co z kolei powoduje wzrost kosztów związanych z eliminacją usterki.

Jak poddajemy regeneracji wtryskiwacze w naszej firmie?

Naprawa i regeneracja wtryskiwaczy przynosi efekty zbliżone do dużo droższej opcji, czyli ich wymiany. Przywróć wtryskiwaczom parametry pozwalające na przejechanie kolejnych 200 lub więcej tysięcy kilometrów – przeczytaj, jak taki proces wygląda u nas!

 • Najpierw oceniamy otrzymane elementy pod kątem ich sprawności
 • Aby mieć klarowny ogląd sytuacji, rozkładamy je na części i czyścimy ultradźwiękami
 • Identyfikujemy elementy wadliwe, uszkodzone i zużyte
 • Wymieniamy te, które nie nadają się do ponownego montażu, gdyż nie spełniałyby swojej roli
 • Przeprowadzamy końcowe testy

Świadczymy usługi regeneracji wtryskiwaczy dla kierowców ze Szczecina oraz gminach ościennych.

Kiedy powinno się wykonać regenerację wtryskiwaczy?

Zużyte wtryskiwacze objawią się wymienionymi poniżej symptomami, które powinny skłonić Cię do rezerwacji terminu na regenerację:

 • zwiększone zużycie paliwa
 • ciężkie odpalanie silnika
 • mniej efektywna praca silnika
 • kontrolka „check engine”
 • silnik nie zawsze ‘zaskakuje’ podczas porannego odpalania samochodu
 • zarny / biały dym wydobywający się z układu wydechowego

Szczecin - co warto wiedzieć?

Szczecin położony jest w północno – zachodniej Polsce i jest 3 co do wielkości miastem tego kraju mierzącym 300,55 km2. Aglomeracja ta jest stolicą województwa zachodnio – pomorskiego, leżącą nad Odrą i Jeziorem Dąbie oraz częścią Międzyodrza. Liczba ludności: ponad 396 tys. Kod pocztowy: od 70 – 001 do 71 – 899. Pojazdy oznaczane są literami ZS i ZZ na swoich tablicach.
Miasto nazywane jest „Paryżem Północy” ze względu na układ urbanistyczny wzorowany na układzie francuskiej stolicy. Na uwagę turystów, których nie brakuje w Szczecinie, zasługuje samo Śródmieście oraz zabytki takie jak: Wały Chrobrego, Zamek Książąt Pomorskich, Ratusz, Brama Królewska, bazylika archikatedralna Św. Jakuba, kościół Św. Jana Ewangelisty, bazylika Św. Jana Chrzciciela, gmachy Urzędu Pocztowego I oraz II, dom Grota, Brama Portowa. Miejsc godnych uwagi w tym mieście jest bardzo wiele.

Regeneracja wtryskiwaczy SzczecinSzukasz sposobu na naprawę wtryskiwaczy? Zleć to profesjonalistom!


Wtryski w Twoim aucie nie pracują prawidłowo? Skorzystaj z regeneracji wtryskiwaczy Szczecin

Uszkodzone wtryskiwacze nie tylko powodują utrudniony rozruch silnika. Poruszanie się pojazdem z nieprawidłowo pracującymi wtryskami może prowadzić do poważnych uszkodzeń silnika i konieczności poniesienia wysokich kosztów jego naprawy.

Jeśli pragniesz w skuteczny i profesjonalny sposób przywrócić wtryskiwaczom parametry zbliżone do fabrycznych – skorzystaj z naszej oferty naprawy i regeneracji!

Masz problem z nieprawidłowo działającymi wtryskiwaczami? Zadzwoń!

Zamów profesjonalną regenerację wtryskiwaczy common rail, piezoelektrycznych Bosch, Denso, Delphi i Siemens.
Zapewniamy taniego kuriera w obie strony i udzielamy gwarancji na wykonaną naprawę! 737-310-284

mokced kontakt

Najczęstsze pytania

Dla klientów, którzy nie mają możliwości osobistego dostarczenia wtryskiwaczy do naszej siedziby, zapewniamy tani transport w obie strony.

Regenerację wykonujemy zwykle w ciągu 1-2 dni od dostarczenia do nas wtryskiwaczy.
Prawidłowo wykonana regeneracja przywraca stan wtrysków do stanu zbliżonego do fabrycznego. Jest to najkorzystniejsza metoda naprawy ( oprócz zakupu nowej części, ale tutaj koszt jest znacznie wyższy )