Regeneracja i naprawa wtrysków Gryfice

Dla kierowców z Gryfic, w których samochodzie występują problemy z silnikiem wskazujące na niesprawne wtryskiwacze, mamy ofertę regeneracji wtryskiwaczy common rail, piezoelektrycznych Bosch, Denso, Delphi i Siemens. To profesjonalna i skuteczna metoda na to, by niskim kosztem Twoje auto przestało sprawiać kłopoty!

W jaki sposób oddać wtryskiwacze do regeneracji w Gryficach?

 • U dowolnie wybranego mechanika, blisko miejsca Twojego zamieszkana lub pracy, zleć demontaż uszkodzonych wtryskiwaczy.
 • Zamów naszą usługę regeneracji wtryskiwaczy.
 • Wyślemy kuriera, który odbierze wtryskiwacze z warsztatu. Kolejnego dnia przywiezie je on do nas.
 • Ocenimy uszkodzenia, by przygotować wycenę usługi.
 • Wyślemy do Ciebie – jeśli zaakceptujesz go, naprawimy wtryski, i następnie odeślemy ponownie kurierem pod wskazany przez Ciebie adres.

Już długo nie będziesz musiał martwić się stanem wtryskiwaczy - na nasze usługi udzielamy gwarancji. Koszty usługi kurierskiej wynoszą od 19 zł w obie strony.

Regeneracja wtryskiwaczy Gryfice

Na czym polega regeneracja wtryskiwaczy?

Pełen proces regeneracji wtryskiwaczy to kilka kroków. Rozpoczyna się od diagnozy problemu: oględzin pod mikroskopem oraz próby przelewowej, określającej miejsca ewentualnych rozszczelnień oraz stan dawkującej paliwo końcówki.

Warto wiedzieć, ze posiadając prosty zestaw cylindrów miarowych i przejściówek, możesz taką próbę wykonać sam, by określić ogólny stan swoich wtryskiwaczy. Koszt zestawu do wstępnej próby przelewowej nie powinien przekroczyć kilkudziesięciu złotych!

Następnie wtryskiwacze są czyszczone ultradźwiękami, by dokładnie usunąć wszelkie nagromadzone zanieczyszczenia, często będące powodem rozszczelnień. Części niezdatne do dalszej pracy podlegają wymianie. Końcowe etapy to testy oraz skalibrowanie pracy wtryskiwaczy.

Ponieważ to, jak przeprowadzony będzie proces regeneracji, zależy od zastanych parametrów wtryskiwaczy, może mieć w praktyce różny przebieg. Doświadczenie w zakresie regeneracji jest zatem ważnym czynnikiem podczas wyboru punktu serwisowego: postaw na sprawdzony warsztat, z pracownikami o fachowej wiedzy, odpowiednimi certyfikatami i wymaganym zapleczem sprzętowym!

Jak przebiega u nas naprawa wtryskiwaczy?

 • Weryfikujemy osiągane parametry i stan wtryskiwaczy
 • Rozbieramy je na części składowe, a następnie każdą z nich czyścimy w myjce ultradźwiękowej
 • Oceniamy i identyfikujemy uszkodzone elementy
 • Wymieniamy zużyte lub niesprawnie funkcjonujące części

Zregenerowane w pełni wtryskiwacze pozwolą na przejechanie 200 lub więcej tys. km. Świadczymy usługi regeneracji wtryskiwaczy dla kierowców z Gryfic oraz gmin ościennych.

Jakie objawy wskazują na uszkodzone lub zużyte wtryskiwacze?

Nieprawidłowe działanie wtrysków samochód sygnalizuje w następujący sposób, wskazujący na konieczność regeneracji:

 • zapalona kontrolka „check engine”
 • większe zużycie paliwa
 • bmniej efektywna i mniej dynamiczna praca silnika
 • biały bądź czarny dym z rury wydechowej
 • kłopoty z odpalaniem zimnego silnika
 • gaśnięcie silnika po rozgrzaniu

Gryfice - najważniejsze informacje o mieście

Gryfice leżą w województwie zachodnio – pomorskim, nad rzeka Regą. Jest to miasto powiatowe o powierzchni 12,4 km2. Podział administracyjny to 4 osiedla. Liczba ludności wynosi ponad 16 tys. osób. Pojazdy oznaczane są literami ZGY. Kod pocztowy: 72 – 300.
Ciekawymi miejscami i zabytkami w mieście są: pozostałości murów obronnych z bramami, kaplica Św. Jerzego, kościół Wniebowzięcia NMP, kościół Św. Jana, spichrz, budynek Poczty, zespół zabudowy młyna, zespół dworca kolei wąskotorowej i oczywiście teren Starego Miasta.

Regeneracja wtryskiwaczy GryficeSzukasz sposobu na naprawę wtryskiwaczy? Zleć to profesjonalistom!

Wtryski w Twoim aucie nie pracują prawidłowo? Skorzystaj z regeneracji wtryskiwaczy Gryfice

Uszkodzone wtryskiwacze nie tylko powodują utrudniony rozruch silnika. Poruszanie się pojazdem z nieprawidłowo pracującymi wtryskami może prowadzić do poważnych uszkodzeń silnika i konieczności poniesienia wysokich kosztów jego naprawy.

Jeśli pragniesz w skuteczny i profesjonalny sposób przywrócić wtryskiwaczom parametry zbliżone do fabrycznych – skorzystaj z naszej oferty naprawy i regeneracji!

Masz problem z nieprawidłowo działającymi wtryskiwaczami? Zadzwoń!

Zamów profesjonalną regenerację wtryskiwaczy common rail, piezoelektrycznych Bosch, Denso, Delphi i Siemens.
Zapewniamy taniego kuriera w obie strony i udzielamy gwarancji na wykonaną naprawę! 737-310-284

mokced kontakt

Najczęstsze pytania

Dla klientów, którzy nie mają możliwości osobistego dostarczenia wtryskiwaczy do naszej siedziby, zapewniamy tani transport w obie strony.

Regenerację wykonujemy zwykle w ciągu 1-2 dni od dostarczenia do nas wtryskiwaczy.
Prawidłowo wykonana regeneracja przywraca stan wtrysków do stanu zbliżonego do fabrycznego. Jest to najkorzystniejsza metoda naprawy ( oprócz zakupu nowej części, ale tutaj koszt jest znacznie wyższy )