Naprawa i regeneracja wtrysków / wtryskiwaczy Bydgoszcz

Kierowcy z Bydgoszczy! Są pewne elementy w samochodzie, które przy zużyciu bądź uszkodzeniu koniecznie należy naprawić bądź wymienić, zanim nastąpi pogorszenie sytuacji! Jednymi z takich elementów są wtryskiwacze – dlatego już pierwsze symptomy ich zużycia powinny skłonić Was do naprawy. Nie musisz wymieniać ich na nowe, wystarczy zregenerować! Sprawdź, jak szybko i skutecznie możemy zregenerować wtryskiwacze common rail, piezoelektryczne i Bosch, Denso, Delphi i Siemens, doprowadzając je do stanu prawie fabrycznego!

Jak naprawiamy wtryskiwacze w Bydgoszczy?

 • Zawieź auto do najbliższego mechanika i zleć mu demontaż wtryskiwaczy.
 • Zadzwoń i zamów usługę regeneracji wtryskiwaczy, podając również adres mechanika.
 • Zamówiony przez nas kurier przyjedzie do warsztatu po zdemontowane elementy. Po otrzymaniu przesyłki zweryfikujemy ich stopień zużycia. To pozwoli stworzyć nam dla Ciebie ofertę, w której znajdziesz zakres naprawy i wycenę.
 • Jeśli nie spodoba ci się nasza oferta, możesz poprosić o zwrot części. Jeśli jednak zgodzisz się na nasze warunki, poddamy wtryski regeneracji, byś mógł przejechać bezawaryjnie następnie 200 tysięcy kilometrów. Potem odeślemy je z powrotem do warsztatu.

Na nasze usługi udzielamy gwarancji. Koszt kuriera jest niewielki i zaczyna się nawet od 19 zł w obie strony!

Regeneracja wtryskiwaczy Bydgoszcz

Na czym polega regeneracja wtryskiwaczy?

Na regenerację składa się kilka etapów. Aby przywrócić wtryskiwacze do stanu określonego przez producenta, ze względu na różne zastane uszkodzenia oraz stopień eksploatacji, mogą one jednak przebiegać w różny sposób. Dlatego też konieczne jest doświadczenie w tym zakresie oraz profesjonalny sprzęt! Warto pamiętać o tym, wybierając punkt naprawy.

Czy wiesz, w jaki sposób naprawiamy wtryskiwacze...? Najpierw sprawdzamy wszystkie podzespoły pod mikroskopem. Wykonujemy również próbę przelewu, która określi, czy są one szczelne. Wszystkie elementy wtryskiwaczy podlegają dokładnemu i gruntownemu czyszczeniu w myjce ultradźwiękowej. Części uszkodzone są wymieniane.

Końcowy etap to oczywiście weryfikujące skuteczność regeneracji testy końcowe, oraz dostosowanie parametrów.

Jak wykonujemy regenerację wtryskiwaczy?

Proces naprawy wtrysków wygląda następująco:

 • Ocena parametrów i stanu dostarczonych do nas kurierem wtryskiwaczy
 • Rozłożenie ich na części, przeczyszczenie w myjce ultradźwiękowej, i ocena każdego elementu osobno
 • Naprawa bądź wymiana elementów, które nie spełniają już swojej funkcji
 • Złożenie wtryskiwaczy i przeprowadzenie testów, podczas których sprawdzamy uzyskane regeneracją parametry

Sprawdź, jak łatwo możesz z nami odzyskać pełną sprawność używanych wtryskiwaczy! Po regeneracji pozwolą one na przejechanie kolejnych 200 lub więcej tys. kilometrów! Świadczymy usługi regeneracji wtryskiwaczy dla kierowców z Bydgoszczy oraz gminach ościennych.

Kiedy wykonać regenerację wtryskiwaczy?

Z pewnością szybko zorientujesz się, że wtryskiwacze w Twoim samochodzie nie funkcjonują poprawnie. Oto objawy:

 • zimny silnik rano ciężko odpalić
 • dym z rury wydechowej podczas jazdy
 • silnik słabiej, mniej efektywnie pracuje
 • rozgrzany silnik czasem gaśnie
 • samochód spala więcej paliwa niż zazwyczaj
 • zapalona kontrolka „check engine”

Co warto wiedzieć o Bydgoszczy?

Masz ochotę spróbować chleba z ziemniakami? A może chcesz zobaczyć postać Pana Twardowskiego? W takim razie wybierz się do Bydgoszczy! To piękne miasto z wieloma zabytkami i ciekawymi miejscami położone jest na południu Polski, nad rzekami Wisłą i Brdą, i jest stolicą województwa kujawsko – pomorskiego. Jego powierzchnia wynosi 175,98 km2, co stanowi, że Bydgoszcz jest jednym z największych miast w naszym kraju. Liczba ludności to ponad 344 tys. osób. Pojazdy zarejestrowane w tym mieście oznaczane są literami CB na swoich tablicach.
W Bydgoszczy funkcjonuje wiele uczelni wyższych zarówno publicznych, jak i niepublicznych, a wśród nich wyróżnia się: Uniwersytet Kazimierza Wielkiego, Politechnika Bydgoska im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich, Collegium Medicum, czy też Akademia Muzyczna im. Feliksa Nowowiejskiego.
Owe miasto jest bardzo atrakcyjne turystycznie, chociażby ze względu na architekturę. Nie sposób wyszczególnić wszystkich, ale z pewnością warto zobaczyć Stare Miasto, Śródmieście, Wenecję Bydgoską, Wyspę Młyńską, Kanał Bydgoski z systemem śluz, katedrę Św. Marcina i Mikołaja, kościół pobernardyński NMP Królowej Pokoju, spichlerze, budynek Poczty Głównej, Pałacyk Lloyda, Młyny Kentzera i wiele innych.

Regeneracja wtryskiwaczy BydgoszczSzukasz sposobu na naprawę wtryskiwaczy? Zleć to profesjonalistom!

Wtryski w Twoim aucie nie pracują prawidłowo? Skorzystaj z regeneracji wtryskiwaczy Bydgoszcz

Uszkodzone wtryskiwacze nie tylko powodują utrudniony rozruch silnika. Poruszanie się pojazdem z nieprawidłowo pracującymi wtryskami może prowadzić do poważnych uszkodzeń silnika i konieczności poniesienia wysokich kosztów jego naprawy.

Jeśli pragniesz w skuteczny i profesjonalny sposób przywrócić wtryskiwaczom parametry zbliżone do fabrycznych – skorzystaj z naszej oferty naprawy i regeneracji!

Masz problem z nieprawidłowo działającymi wtryskiwaczami? Zadzwoń!

Zamów profesjonalną regenerację wtryskiwaczy common rail, piezoelektrycznych Bosch, Denso, Delphi i Siemens.
Zapewniamy taniego kuriera w obie strony i udzielamy gwarancji na wykonaną naprawę! 737-310-284

mokced kontakt

Najczęstsze pytania

Dla klientów, którzy nie mają możliwości osobistego dostarczenia wtryskiwaczy do naszej siedziby, zapewniamy tani transport w obie strony.

Regenerację wykonujemy zwykle w ciągu 1-2 dni od dostarczenia do nas wtryskiwaczy.
Prawidłowo wykonana regeneracja przywraca stan wtrysków do stanu zbliżonego do fabrycznego. Jest to najkorzystniejsza metoda naprawy ( oprócz zakupu nowej części, ale tutaj koszt jest znacznie wyższy )