Regeneracja wtryskiwaczy – naprawa wtrysków Kwidzyn

Mieszkańcu Kwidzyna – po zauważeniu objawów świadczących o uszkodzeniu lub zużyciu wtryskiwaczy, zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszej atrakcyjnej cenowo oferty! Sprawdź jak łatwo możesz zażegnać problemy z silnikiem. Regeneracja wtryskiwaczy common rail, piezoelektrycznych Bosch, Denso, Delphi i Siemens pomoże szybko wrócić do pełnej sprawności pojazdu. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami poniżej.

W jaki sposób skorzystać z regeneracji wtryskiwaczy z Kwidzyna?

 • Zawieź swój samochód do lokalnego mechanika i tam poprosić o zdemontowanie z zużytych / uszkodzonych wtryskiwaczy.
 • Zamów naszą usługę naprawy i regeneracji wtryskiwaczy – możesz to zrobić np. telefonicznie.
 • Kurier, którego wyślemy po odbiór wtryskiwaczy, zabierze je z warsztatu i dostarczy nam.
 • Na podstawie ocenionych parametrów wtrysków, stworzymy dla Ciebie wycenę.
 • Jeśli zdecydujesz się przyjąć stworzoną przez nas ofertę, Twoje wtryskiwacze zostaną naprawione i zregenerowane do parametrów zbliżonych do fabrycznych.

Na nasze usługi regeneracji udzielamy gwarancji. Koszt kuriera zaczyna się już od 19zł w obie strony!

Regeneracja wtryskiwaczy Kwidzyn

Na czym polega regeneracja wtryskiwaczy?

Regeneracja wtryskiwaczy polega w skrócie na zidentyfikowaniu problemów i objętych nimi obszarów, gruntownym czyszczeniu, wymianie uszkodzonych części na nowe oraz końcowych testach i regulacji parametrów pracy.

Często w praktyce okazuje się, że regeneracja, choć pozornie prosta, może mieć skomplikowany przebieg. Dlatego wybierając punkt serwisowy na regenerację, sprawdź czy posiada odpowiedni sprzęt, certyfikaty, oraz wykwalifikowanych pracowników.

Aby określić problem i obszar jego występowania, doświadczonym profesjonalistom wystarczą czasem jedynie oględziny pod mikroskopem. Przydatnym testem jest też sprawdzenie szczelności poprzez wykonanie próby przelewu. Jeśli posiadasz zestaw menzurek oraz przejściówek (możesz kupić go za ok. kilkadziesiąt złotych), możesz taką próbę wykonać samodzielnie. To pozwoli Ci określić stan wtryskiwaczy jeszcze przed udaniem się do punktu regeneracji.

Naprawa to równie skuteczna, ale tańsza alternatywa dla wymiany wtrysków. Przeprowadzona w odpowiednim punkcie serwisowym przez fachowców może przywrócić wtryskiwaczom parametry niczym fabryczne, byś mógł przejechać z nimi co najmniej 200tys. kilometrów!

W jaki sposób u nas naprawiane są wtryskiwacze?

Profesjonalna regeneracja jest w stanie przywrócić wtryskiwacze do funkcjonowania jak nowe elementy, dzięki czemu przejedziesz z nimi 200 lub więcej tys. kilometrów. Regenerację wykonujemy następująco:

 • Oceniamy i weryfikujemy stan otrzymanych kurierem wtryskiwaczy
 • Rozmontowujemy je
 • Dokładnie oczyszczamy ultradźwiękami
 • Ocena każdego elementu i wymiana podzespołów nienadających się do ponownego montażu
 • Weryfikacja parametrów wtryskiwacze przez przeprowadzenie specjalnych testów

Świadczymy usługi regeneracji wtryskiwaczy dla kierowców z miasta Kwidzyn oraz gmin ościennych.

Kiedy wtryskiwacze powinny zostać poddane regeneracji?

Najczęstsze objawy zużytych wtryskiwaczy wymieniamy poniżej:

 • wzrost zużycia paliwa
 • pogorszona praca silnika
 • nie zawsze odpalający silnik gdy jest zimny
 • zaświecona kontrolka „check engine”
 • dym z wydechu
 • mniejsza dynamika jazdy
 • gasnący silnik

Kwidzyn - co warto o nim wiedzieć?

Kwidzyn – to miasto położone w województwie pomorskim, nad rzeką Liwą. Zamieszkiwane jest przez 38 553 osoby i ma 21,54 km² powierzchni. Kwidzyn znany jest z takich zabytków, jak: zamek kapituły pomezańskiej (XIV wiek), konkatedra św. Jana Ewangelisty (XIII – XIV wiek), fragmenty murów miejskich (XIV wiek), ruiny wieży ratusza (XIV wiek), pałac Fermora (XVIII wiek), spichlerz szachulcowy (XIX wiek), dawna synagoga (XIX wiek), kaplica metodystów (XIX wiek), kaplica staroluterańska (XIX wiek). Kod pocztowy w Kwidzynie to 82 – 500, tablice rejestracyjne – GKW.

Regeneracja wtryskiwaczy KwidzynSzukasz sposobu na naprawę wtryskiwaczy? Zleć to profesjonalistom!

Wtryski w Twoim aucie nie pracują prawidłowo? Skorzystaj z regeneracji wtryskiwaczy Kwidzyn

Uszkodzone wtryskiwacze nie tylko powodują utrudniony rozruch silnika. Poruszanie się pojazdem z nieprawidłowo pracującymi wtryskami może prowadzić do poważnych uszkodzeń silnika i konieczności poniesienia wysokich kosztów jego naprawy.

Jeśli pragniesz w skuteczny i profesjonalny sposób przywrócić wtryskiwaczom parametry zbliżone do fabrycznych – skorzystaj z naszej oferty naprawy i regeneracji!

Masz problem z nieprawidłowo działającymi wtryskiwaczami? Zadzwoń!

Zamów profesjonalną regenerację wtryskiwaczy common rail, piezoelektrycznych Bosch, Denso, Delphi i Siemens.
Zapewniamy taniego kuriera w obie strony i udzielamy gwarancji na wykonaną naprawę! 737-310-284

mokced kontakt

Najczęstsze pytania

Dla klientów, którzy nie mają możliwości osobistego dostarczenia wtryskiwaczy do naszej siedziby, zapewniamy tani transport w obie strony.

Regenerację wykonujemy zwykle w ciągu 1-2 dni od dostarczenia do nas wtryskiwaczy.
Prawidłowo wykonana regeneracja przywraca stan wtrysków do stanu zbliżonego do fabrycznego. Jest to najkorzystniejsza metoda naprawy ( oprócz zakupu nowej części, ale tutaj koszt jest znacznie wyższy )