Regeneracja wtryskiwaczy (wtrysków) w Malborku

Jeśli mieszkasz w Malborku, i zaniepokoiło Cię ostatnio dziwne funkcjonowanie Twojego silnika, jeśli są to objawy świadczące prawdopodobnie o uszkodzeniu lub też zużyciu wtrysków, najlepiej zadziałać od razu! Przeczytaj więcej poniżej i sprawdź, w jaki sposób szybko, w atrakcyjnej cenie i bezproblemowo możesz u nas zregenerować swoje wtryskiwacze common rail, piezoelektryczne Bosch, Denso, Delphi i Siemens do stanu jak nowy!

Jak zamówić regenerację i naprawę wtryskiwaczy w Malborku?

Postępuj według poniższych kroków, by juz wkrótce cieszyć się znów sprawnym autem:

 • U lokalnego mechanika zleć demontaż zużytych wtrysków.
 • Poinformuj nas o zamiarze skorzystania z naszej usługi regeneracji wtryskiwaczy.
 • Przesyłkę z uszkodzonymi wtryskami kurier przywiezie do naszych specjalistów.
 • Gdy tylko zweryfikujemy ich stan, sporządzimy dla Ciebie ofertę i wyślemy ją do Twojej akceptacji.
 • Gdy zgodzisz się na te warunki, zregenerujemy wtryskiwacze, dzięki czemu będą sprawnie, bezawaryjnie funkcjonować przez 200 lub nawet więcej tysięcy kilometrów.

Koszt kuriera w obydwie strony wyniesie Cię od 19 zł. Zregenerowane wtryskiwacze objęte są gwarancją.

Regeneracja wtryskiwaczy Malbork

Czym jest regeneracja wtryskiwaczy?

W przypadku niesprawnych wtryskiwaczy w większości przypadków wystarczy profesjonalna regeneracja do przywrócenia im parametrów niczym fabrycznych. Regenerację rozpoczynamy diagnozą problemu. Dokładnie czyścimy wszystkie podzespoły wtryskiwacza myjką ultradźwiękową, a części nienadające się do dalszej eksploatacji podlegają wymianie. Testujemy złożone w całość wtryskiwacze i kalibrujemy ich parametry.

Wtryskiwacze oglądane są pod mikroskopem. Wykonuje się także sprawdzenie szczelności, czyli tzw. test przelewu. Taką ogólną ocenę stanu wtryskiwaczy właściciel pojazdu może przeprowadzić sam, nie potrzebując fachowego sprzętu. Wystarczy za kilkadziesiąt złotych zakupić odpowiednie cylindry miarowe oraz adaptery.

Choć nieszczelne wtryski możesz łatwo zdiagnozować sam, regeneracja to już bardziej skomplikowany proces, wymagający doświadczenia i odpowiedniego sprzętu. Dlatego zwróć uwagę, czy wybrany punkt jest sprawdzony i wykwalifikowany w tym zakresie.

W jaki sposób nasi specjaliści wykonują regenerację wtryskiwaczy?

Profesjonalna naprawa może przywrócić elementom zbliżone do fabrycznych osiągi. Regeneracja u nas odbywa się w następujący sposób:

 • Sprawdzamy otrzymane kurierem wtryskiwacze i ich parametry
 • Rozkładamy je na części, a każdą z nich osobno czyścimy
 • Wymieniamy uszkodzone lub zużyte części
 • Weryfikujemy skuteczność naszych działań poprzez przeprowadzenie końcowych testów

To dużo bardziej opłacalna opcja niż wymiana elementów na nowe. Świadczymy usługi regeneracji wtryskiwaczy dla kierowców z Malborka oraz gmin ościennych.

Jakie są objawy zużycia wtrysków wskazujące na konieczność regeneracji?

Powinieneś zgłosić się do nas, gdy zauważysz poniżej wymienione objawy:

 • większe spalanie paliwa
 • spadek efektywności pracy silnika
 • wydobywający się dym z wydechu
 • gaśnięcie silnika po rozgrzaniu
 • nie zawsze odpalający silnik
 • świecąca kontrolka „check engine”

Najważniejsze informacje o Malborku

Malbork – znajduje się w województwie pomorskim, nad rzeką Nogat. Powierzchnia miejscowości wynosi 17,2 km² , a liczba ludności – 36 884. Będąc z wizytą w Malborku zwrócić uwagę należy na: zamek z XIV/XV wieku, ratusz z XIV wieku, resztki murów obronnych wraz z bramami oraz basztami z XIV wieku, Bramę Mariacką z XIV wieku, Basztę maślankową z XIV wieku, Bramę Garncarską z XIV wieku, Kościół św. Jana z XIV wieku, Kościół pw. Matki Bożej Nieustającej Pomocy z XVIII wieku, Szkołę Łacińską z XIV wieku, Szpital Jerozolimski z XVI wieku, pozostałości twierdzy Malbork z XIX wieku. Kod pocztowy w Malborku to 82 – 200, a tablice rejestracyjne rozpoczynają się od symbolu GMB.

Regeneracja wtryskiwaczy MalborkSzukasz sposobu na naprawę wtryskiwaczy? Zleć to profesjonalistom!

Wtryski w Twoim aucie nie pracują prawidłowo? Skorzystaj z regeneracji wtryskiwaczy Malbork

Uszkodzone wtryskiwacze nie tylko powodują utrudniony rozruch silnika. Poruszanie się pojazdem z nieprawidłowo pracującymi wtryskami może prowadzić do poważnych uszkodzeń silnika i konieczności poniesienia wysokich kosztów jego naprawy.

Jeśli pragniesz w skuteczny i profesjonalny sposób przywrócić wtryskiwaczom parametry zbliżone do fabrycznych – skorzystaj z naszej oferty naprawy i regeneracji!

Masz problem z nieprawidłowo działającymi wtryskiwaczami? Zadzwoń!

Zamów profesjonalną regenerację wtryskiwaczy common rail, piezoelektrycznych Bosch, Denso, Delphi i Siemens.
Zapewniamy taniego kuriera w obie strony i udzielamy gwarancji na wykonaną naprawę! 737-310-284

mokced kontakt

Najczęstsze pytania

Dla klientów, którzy nie mają możliwości osobistego dostarczenia wtryskiwaczy do naszej siedziby, zapewniamy tani transport w obie strony.

Regenerację wykonujemy zwykle w ciągu 1-2 dni od dostarczenia do nas wtryskiwaczy.
Prawidłowo wykonana regeneracja przywraca stan wtrysków do stanu zbliżonego do fabrycznego. Jest to najkorzystniejsza metoda naprawy ( oprócz zakupu nowej części, ale tutaj koszt jest znacznie wyższy )