Regeneracja, naprawa wtryskiwaczy Starogard Gdański

Jeśli zamieszkujesz Starogard Gdański, a Twoje auto zaczęło się niepokojąco zachowywać, wykazując już objawy zużycia wtryskiwaczy, radzimy od razu zadziałać, by nie pogorszyć stanu swojego silnika! Sprawdź naszą ofertę regeneracji wtryskiwaczy common rail, piezoelektrycznych Bosch, Denso, Delphi i Siemens. Znajdziesz w niej profesjonalny sposób na odzyskanie pełnej sprawności samochodu bez znaczącego ubytku w kieszeni!

Jak skorzystać z regeneracji wtrysków w Starogardzie Gdańskim?

 • Zdemontuj wtryskiwacze u mechanika o dogodnej dla Ciebie lokalizacji.
 • Zadzwoń do nas i zamów naprawę wtryskiwaczy, wskazując adres, pod który możemy zgłosić się po wtryskiwacze.
 • Kurier odbierze stamtąd elementy i dostarczy nam.
 • Po otrzymaniu przesyłki określimy stan eksploatacyjny wtryskiwaczy, i przedstawimy Ci naszą ofertę: zakres i koszty regeneracji.
 • Teraz Twoja decyzja – jeśli przyjmiesz nasze warunki, wykonamy profesjonalną naprawę. W pełni sprawne, zregenerowane wtryski trafią kurierem z powrotem do warsztatu.

Na zregenerowane przez nas podzespoły przysługuje gwarancja. Koszty transportu wynoszą od 19 zł w obie strony.

Regeneracja wtryskiwaczy Starogard Gdański

Co to jest regeneracja wtryskiwaczy?

Jednym z kluczowych etapów w regeneracji wtrysków jest znalezienie wadliwych, zanieczyszczonych i rozszczelnionych obszarów oraz odpowiednie zdiagnozowanie problemu. Pracownicy z doświadczeniem w zakresie naprawy wtryskiwaczy często są w stanie rozpoznać te obszary już po mikroskopowych oględzinach wtryskiwaczy, jednak przydatne są zawsze również próby przelewowe, określające szczelność wtryskiwaczy oraz dawki paliwa podawane przez końcówkę.

Następnie wtryski są rozkładane na części elementarne, sprawdzane i oczyszczane ultradźwiękami. Wymianie podlegają podzespoły, których praca nie jest już efektywna. Konieczne są również końcowe testy parametrów oraz ich kalibracja.

Właściciel samochodu, który chce sprawdzić wstępnie swoje wtryskiwacze, może sam dokonać próby przelewu – wystarczy wyposażyć się w cylindry miarowe oraz adaptery, których koszt jest niewielki.

Sama regeneracja i naprawa wymagają jednak fachowców z doświadczeniem oraz odpowiedniego zaplecza technicznego warsztatu. To dlatego, że w przypadku regeneracji każdy przypadek może mieć inny przebieg naprawy, w zależności od zastanego stanu wtryskiwaczy. Odpowiedni proces naprawy może przywrócić wtryskiwaczom im fabryczne parametry.

Jak przebiega regeneracja wtryskiwaczy?

Dzięki odpowiednio wykonanej regeneracji wtryskiwacze są w stanie powrócić do stanu zbliżonego do fabrycznego. Co to daje? Dzięki temu za znacznie niższą kwotę niż zakup nowych podzespołów i ich wymiana, możesz cieszyć się bezawaryjną jazdą przez nawet więcej niż 200 tys. km. U nas regeneracja przeprowadzana jest w następujący sposób:

 • Określenie stanu i parametrów wtrysków
 • Rozłożenie wtrysków na podzespoły i wyczyszczenie każdego elementu osobno w myjce ultradźwiękowej
 • Ocena elementów składowych i wymiana zużytych podzespołów
 • Końcowe testy, weryfikujące parametry

Świadczymy usługi regeneracji wtryskiwaczy dla kierowców ze Starogardu Gdańskiego oraz gminach ościennych.

Jakie objawy wskazują na konieczność regeneracji wtryskiwaczy?

Oddaj wtryski na regenerację po zauważeniu poniższych objawów, by nie pogorszyć stanu silnika i pojazdu:

 • problemy z odpalaniem zimnego silnika
 • gaśnięcie silnika po rozgrzaniu
 • gaśnięcie silnika po rozgrzaniu
 • słabiej pracujący silnik
 • mniejsza dynamika jazdy
 • wzrost średniego spalania paliwa
 • regularnie zapalająca się kontrolka „check engine”

Starogard Gdański - co warto wiedzieć?

Starogard Gdański – miejscowość zlokalizowana w województwie pomorskim, nad rzeką Wierzycą. Zamieszkiwana jest przez 44 470 osób, a jej powierzchnia wynosi 25,28 km². Do zabytków Starogardu Gdańskiego należą: Baszta Gdańska z XIV wieku, Baszta Tczewska z XIV wieku, gotycki kościół farny pw. św. Mateusza z XIV wieku, Kościół św. Katarzyny z XIX wieku, Kościół św. Wojciecha z XX wieku, neogotycka synagoga z XIX wieku, Ratusz Staromiejski z XVIII/XIX wieku, Pałac Wiechertów z XIX wieku. Kod pocztowy w Starogardzie Gdańskim jest następujący – 83 – 200, a tablice rejestracyjne w tym mieście odznaczają się symbolem GST.

Regeneracja wtryskiwaczy Starogard GdańskiSzukasz sposobu na naprawę wtryskiwaczy? Zleć to profesjonalistom!

Zobacz na blogu

Wtryski w Twoim aucie nie pracują prawidłowo? Skorzystaj z regeneracji wtryskiwaczy Starogard Gdański

Uszkodzone wtryskiwacze nie tylko powodują utrudniony rozruch silnika. Poruszanie się pojazdem z nieprawidłowo pracującymi wtryskami może prowadzić do poważnych uszkodzeń silnika i konieczności poniesienia wysokich kosztów jego naprawy.

Jeśli pragniesz w skuteczny i profesjonalny sposób przywrócić wtryskiwaczom parametry zbliżone do fabrycznych – skorzystaj z naszej oferty naprawy i regeneracji!

Masz problem z nieprawidłowo działającymi wtryskiwaczami? Zadzwoń!

Zamów profesjonalną regenerację wtryskiwaczy common rail, piezoelektrycznych Bosch, Denso, Delphi i Siemens.
Zapewniamy taniego kuriera w obie strony i udzielamy gwarancji na wykonaną naprawę! 737-310-284

mokced kontakt

Najczęstsze pytania

Dla klientów, którzy nie mają możliwości osobistego dostarczenia wtryskiwaczy do naszej siedziby, zapewniamy tani transport w obie strony.

Regenerację wykonujemy zwykle w ciągu 1-2 dni od dostarczenia do nas wtryskiwaczy.
Prawidłowo wykonana regeneracja przywraca stan wtrysków do stanu zbliżonego do fabrycznego. Jest to najkorzystniejsza metoda naprawy ( oprócz zakupu nowej części, ale tutaj koszt jest znacznie wyższy )

Regeneracja wtryskiwaczy w innych miastach: