Naprawa i regeneracja wtryskiwaczy (wtrysków) Elbląg

Mieszkańcy Elbląga i pobliskich okolic - jeśli Wasz pojazd wykazuje symptomy konieczności regeneracji wtrysków, sprawdź, jak szybko, skutecznie i atrakcyjnie cenowo możesz sobie z tym poradzić! Nasza firma oferuje fachową regenerację wtryskiwaczy common rail, piezoelektrycznych Bosch, Denso, Delphi i Siemens, byś mógł znów cieszyć się w pełni sprawnym samochodem!

Jak zamówić regenerację wtryskiwaczy krok po kroku w Elblągu?

 • W wybranym przez siebie warsztacie zdemontuj wtryskiwacze.
 • Zadzwoń do nas i zamów usługę regeneracji wtryskiwaczy.
 • Zamówiony kurier przetransportuje do naszej siedziby zdemontowane elementy, a my sprawdzimy ich parametry, a także obejrzymy je pod kątem uszkodzeń mechanicznych. Mając gotową analizę sytuacji, przedstawimy Ci naszą ofertę wraz z kosztami.
 • Jeśli przyjmiesz nasze warunki, my zajmiemy się regeneracją, po czym odeślemy zregenerowane wtryskiwacze pod wskazany adres mechanika.

Na nasze usługi oraz zregenerowane podzespoły udzielamy oczywiście gwarancji. Koszt kuriera jest niewielki - 19 zł w obie strony!

Regeneracja wtryskiwaczy Elbląg

Czym jest regeneracja wtryskiwaczy?

W prostym ujęciu, naprawa wtryskiwaczy to nic innego jak zidentyfikowanie wadliwych, uszkodzonych lub zanieczyszczonych elementów, a następnie wymiana ich na nowe oraz regulacja parametrów po naprawie. W praktyce jednak napotykane są różne trudności, dlatego w tym przypadku ważna jest odpowiednia wiedza i poziom doświadczenia. Fachowcom wystarczą czasem jedynie oględziny pod mikroskopom, jednak najczęściej wykonuje się tzw. próbę przelewu, w celu ocenienia szczelności wtryskiwaczy, ilości powracającego paliwa oraz ilości paliwa dawkowanego do komory silnika. Taką próbę, jeśli posiadasz zestaw menzurek oraz przejściówek, możesz także wykonać samodzielnie, by przeprowadzić wstępną ocenę stanu wtryskiwaczy w swoim samochodzie.

Po rozłożeniu wtryskiwaczy na części elementarne, są one gruntownie czyszczone, by pozbyć się wpływających na wadliwą pracę osadów i zanieczyszczeń.

Fachowe określenie wadliwych elementów, oczyszczenie i wymiana części na nowe wymaga profesjonalnego wyposażenia warsztatu, a także doświadczonego pod tym względem pracownika. Pamiętajmy, że warto wykonywać regenerację, ponieważ odpowiednio przeprowadzona przywróci wtryskiwaczom parametry niemalże jak fabryczne!

Jak przebiega regeneracja wtryskiwaczy?

Proces naprawy wtryskiwaczy przebiega u nas w kilku etapach:

 • Ocena parametrów wtryskiwaczy
 • Rozłożenie ich na części, które następnie czyścimy w myjce ultradźwiękowej
 • Oceniamy i analizujemy poszczególne elementy
 • Wymieniamy podzespoły zniszczone lub wyeksploatowane
 • Przeprowadzamy testy

Regeneracja wtryskiwaczy pozwala dużo niższym kosztem niż ich wymiana na nowe przywrócić im pełną sprawność. Profesjonalnie przeprowadzona usługa pozwoli na bezawaryjną pracę wtrysków przez kolejne co najmniej 200 tys.km. Świadczymy usługi regeneracji wtryskiwaczy dla kierowców z Elbląga oraz gminach ościennych.

Kiedy i kto powinien wykonać regenerację wtryskiwaczy?

Pora na regenerację wtryskiwaczy następuje wtedy, gdy właściciel samochodu zauważy jeden lub więcej poniższych symptomów:

 • rano samochód nie chce odpalić
 • z wydechu unosi się dym
 • silnik pracuje mniej dynamicznie i efektywnie
 • samochód spala więcej paliwa
 • regularnie zapala się kontrolka „check engine”
 • silnik po rozgrzaniu nagle gaśnie

Co warto wiedzieć o Elblągu

Elbląg leży w w województwie warmińsko – mazurskim, i jest najstarszym miastem w tymże województwie. Miasto zajmuje powierzchnię 79,82 km2. Liczy sobie ponad 118 tys. mieszkańców. Rejestracje w tym mieście zaczynają się od NE.
Elbląg jest ważnym ośrodkiem przemysłu ciężkiego, spożywczego oraz meblarskiego i turystycznego.
Znane zabytki tego miasta to m.in. Kościół Katedralny św. Mikołaja, Brama Targowa czy Kanał Elbląski.

Regeneracja wtryskiwaczy ElblągSzukasz sposobu na naprawę wtryskiwaczy? Zleć to profesjonalistom!

Wtryski w Twoim aucie nie pracują prawidłowo? Skorzystaj z regeneracji wtryskiwaczy Elbląg

Uszkodzone wtryskiwacze nie tylko powodują utrudniony rozruch silnika. Poruszanie się pojazdem z nieprawidłowo pracującymi wtryskami może prowadzić do poważnych uszkodzeń silnika i konieczności poniesienia wysokich kosztów jego naprawy.

Jeśli pragniesz w skuteczny i profesjonalny sposób przywrócić wtryskiwaczom parametry zbliżone do fabrycznych – skorzystaj z naszej oferty naprawy i regeneracji!

Masz problem z nieprawidłowo działającymi wtryskiwaczami? Zadzwoń!

Zamów profesjonalną regenerację wtryskiwaczy common rail, piezoelektrycznych Bosch, Denso, Delphi i Siemens.
Zapewniamy taniego kuriera w obie strony i udzielamy gwarancji na wykonaną naprawę! 737-310-284

mokced kontakt

Najczęstsze pytania

Dla klientów, którzy nie mają możliwości osobistego dostarczenia wtryskiwaczy do naszej siedziby, zapewniamy tani transport w obie strony.

Regenerację wykonujemy zwykle w ciągu 1-2 dni od dostarczenia do nas wtryskiwaczy.
Prawidłowo wykonana regeneracja przywraca stan wtrysków do stanu zbliżonego do fabrycznego. Jest to najkorzystniejsza metoda naprawy ( oprócz zakupu nowej części, ale tutaj koszt jest znacznie wyższy )

Regeneracja wtryskiwaczy w innych miastach: