Regeneracja i naprawa wtryskiwaczy (wtrysków) Kętrzyn

Jeśli mieszkasz w Kętrzynie lub jego okolicach, a właśnie zauważyłeś symptomy uszkodzenia bądź nadmiernej eksploatacji wtryskiwaczy w swoim aucie, zapoznaj się z naszą ofertą. Znajdziesz w niej regenerację wtryskiwaczy common rail, piezoelektrycznych Bosch, Denso, Delphi i Siemens, która pomoże Ci znów wrócić do pełnej sprawności pojazdu. Jeśli myślisz, że to skomplikowane, zajmie mnóstwo czasu i zapłacisz krocie – z nami przekonasz się, że to nieprawda!

Jak skorzystać z naprawy i regeneracji wtryskiwaczy w Kętrzynie?

 • Po pierwsze, u wybranego mechanika zdemontuj wtryskiwacze z samochodu.
 • Po drugie, zadzwoń do nas, aby umówić regenerację wtryskiwaczy.
 • Po trzecie, firma kurierska odbierze z warsztatu paczkę i dostarczy do nas.
 • Po czwarte przeanalizujemy parametry i stan wtryskiwaczy i przygotujemy dla Ciebie ofertę z zakresem prac i wyceną.
 • Po piąte, czas na Twoją decyzję! Jeśli przyjmiesz ofertę, zregenerujemy wtryski i po testach odeślemy z powrotem do Ciebie.

Problem na długo zniknie! Mamy tego pewność i dlatego na nasze usługi regeneracji udzielamy gwarancji. Koszt kuriera jest naprawdę znikomy i wynosi 19zł w obie strony!

Regeneracja wtryskiwaczy Kętrzyn

Na czym polega regeneracja wtryskiwaczy?

Bardzo ważnym etapem w naprawie wtryskiwaczy jest fachowa i dokładna diagnoza problemu. W wyniku sprawdzenia wtryskiwaczy pod mikroskopem możemy sprawdzić stopień eksploatacji i uszkodzenia, natomiast poprzez próbę przelewu weryfikujemy miejsca rozszczelnień oraz stan dawkującej paliwo końcówki.

Możesz również sam określić wstępny stan wtryskiwaczy, wykonując samodzielną próbę przelewu, jeśli posiadasz prosty zestaw cylindrów miarowych i przejściówek. Koszt takiego zestawu nie powinien przekroczyć kilkudziesięciu złotych. Po poznaniu obszarów objętych problemem, wtryskiwacze są czyszczone ultradźwiękami, a podzespoły które nie nadają się do dalszej eksploatacji, wymieniamy.

Po skończeniu regeneracji musimy oczywiście sprawdzić skuteczność przeprowadzonych zabiegów! Wykonujemy testy oraz kalibrujemy parametry pracy wtrysków.

Nigdy nie można mieć pewności co do finalnego przebiegu regeneracji, ponieważ zależy ona od początkowego stanu wtrysków oraz napotkanych podczas regeneracji wad czy dodatkowych, ukrytych uszkodzeń. Ważne jest więc, by posiadać doświadczenie w tym zakresie oraz specjalistyczny sprzęt. By nie ryzykować uszkodzeniem wtryskiwaczy, wybierz sprawdzony, polecany punkt!

W jaki sposób wykonujemy regenerację wtryskiwaczy?

Po skutecznie przeprowadzonej regeneracji wtrysków jesteśmy w stanie przywrócić fabryczne parametry wtryskiwaczom, dzięki czemu bez problemu przejedziesz 200 lub więcej tys. kilometrów. Regenerację w naszej firmie przeprowadzamy w kilku etapach:

 • Przebadanie wtryskiwaczy pod kątem ewentualnych uszkodzeń i ocena ich parametrów
 • Rozłożenie wtryskiwaczy na części
 • Przeczyszczenie elementów ultradźwiękami
 • Ocena uszkodzonych elementów
 • Wymiana podzespołów, które są zużyte lub zepsute
 • Testy sprawdzające skuteczność regeneracji

Świadczymy usługi regeneracji wtryskiwaczy dla kierowców z Kętrzyna oraz gminach ościennych.

Kiedy powinieneś wykonać regenerację wtryskiwaczy?

Poniżej znajdziesz objawy, świadczące o konieczności wymiany lub regeneracji wtrysków:

 • problemy z odpalaniem silnika i gaśnięcie silnika nawet po rozgrzaniu
 • tzw. „ciężkie odpalanie” silnika
 • wzrost zużycia paliwa
 • zmniejszona efektywność pracy silnika
 • dym wydobywający się z wydechu
 • świecąca kontrolka „check engine” na komputerze pokładowym

W przypadku występowania powyższych symptomów, warto skorzystać z diagnostyki i ewentualnej naprawy wtryskiwaczy.

Co warto wiedzieć o Kętrzynie?

Kętrzyn to powiatowe miasto położone w województwie warmińsko – mazurskim, w historycznych Prusach Dolnych. Ma powierzchnię ponad 10km2, i zamieszkuje je prawie 28 tysięcy mieszkańców. Pojazdy zarejestrowane w Kętrzynie mają rejestracje rozpoczynające się od liter NKE.
W Kętrzynie znajdują się firmy należące do przemysłu spożywczego, a także elektrotechnicznego i odzieżowego. Znajduje się tutaj także Centrum Szkolenia oraz Komenda wojewódzkiego Oddziału Straży Granicznej RP.
Najważniejsze zabytki Kętrzyna to Bazylika Mniejsza Św. Jerzego oraz Kościół Św. Jana i Szkoła Wielka.

Regeneracja wtryskiwaczy KętrzynSzukasz sposobu na naprawę wtryskiwaczy? Zleć to profesjonalistom!

Wtryski w Twoim aucie nie pracują prawidłowo? Skorzystaj z regeneracji wtryskiwaczy Kętrzyn

Uszkodzone wtryskiwacze nie tylko powodują utrudniony rozruch silnika. Poruszanie się pojazdem z nieprawidłowo pracującymi wtryskami może prowadzić do poważnych uszkodzeń silnika i konieczności poniesienia wysokich kosztów jego naprawy.

Jeśli pragniesz w skuteczny i profesjonalny sposób przywrócić wtryskiwaczom parametry zbliżone do fabrycznych – skorzystaj z naszej oferty naprawy i regeneracji!

Masz problem z nieprawidłowo działającymi wtryskiwaczami? Zadzwoń!

Zamów profesjonalną regenerację wtryskiwaczy common rail, piezoelektrycznych Bosch, Denso, Delphi i Siemens.
Zapewniamy taniego kuriera w obie strony i udzielamy gwarancji na wykonaną naprawę! 737-310-284

mokced kontakt

Najczęstsze pytania

Dla klientów, którzy nie mają możliwości osobistego dostarczenia wtryskiwaczy do naszej siedziby, zapewniamy tani transport w obie strony.

Regenerację wykonujemy zwykle w ciągu 1-2 dni od dostarczenia do nas wtryskiwaczy.
Prawidłowo wykonana regeneracja przywraca stan wtrysków do stanu zbliżonego do fabrycznego. Jest to najkorzystniejsza metoda naprawy ( oprócz zakupu nowej części, ale tutaj koszt jest znacznie wyższy )