Regeneracja wtryskiwaczy (wtrysków) Szczytno

Jeśli Szczytno jest miastem Twojego zamieszkania, a Twój samochód właśnie okazuje pierwsze symptomy uszkodzenia lub zużycia wtryskiwaczy, zapoznaj się naszą ofertą regeneracji wtryskiwaczy common rail, piezoelektrycznych Bosch, Denso, Delphi i Siemens. Przeczytaj więcej i sprawdź, jakie to bezproblemowe!

Jak skorzystać z naszej regeneracji wtryskiwaczy w 5 krokach w Szczytnie?

 • W wybranym warsztacie zdemontuj wtryskiwacze.
 • Zgłoś nam chęć skorzystania z regeneracji wtryskiwaczy, i to w zasadzie tyle! Resztę bierzemy na siebie.
 • Kurier odbierze od mechanika i przywiezie do nas wtryskiwacze.
 • Przeprowadzimy wstępną analizę stanu wtryskiwaczy, oraz sprawdzimy je pod kątem uszkodzeń. Wyślemy do Ciebie naszą ofertę.
 • Jeśli ją zaakceptujesz, zregenerujemy wtryskiwacze i następnie odeślemy z powrotem.

Koszt kuriera w obydwie strony wyniesie Cię 19 zł. Zregenerowane wtryskiwacze objęte są gwarancją.

Regeneracja wtryskiwaczy Szczytno

Na czym polega i co to jest regeneracja wtryskiwaczy?

Jednym z najważniejszych etapów procesu regeneracji jest właściwa diagnoza i zidentyfikowanie wadliwych elementów wtrysków. Należy zastąpić te części nowymi i skalibrować parametry działania wtryskiwaczy. Równie ważne jest odpowiednie wyczyszczenie wtryskiwaczy, co w praktyce często okazuje się bardzo problematyczne. To właśnie zanieczyszczenia w głównej mierze powodują niewłaściwe funkcjonowanie wtrysków. Osoby doświadczone często potrafią zidentyfikować zanieczyszczone obszary już na podstawie wizualnego sprawdzenia wtrysków.

Bardzo przydatnym testem okazuje się próba przelewowa. Wskazuje ona, w którym obszarze wystąpiły uszkodzenia. Dzięki temu testowi wiemy, czy wtryskiwacz jest szczelny ( czy ilość paliwa, które powraca do układu paliwowego nie jest zbyt duża ) oraz mówi nam to bardzo wiele o stanie końcówki ( czy nie podaje zbyt dużych/małych dawek paliwa do komory silnika ). Taki wstępny uproszczony test może wykonać każdy właściciel pojazdu. Wystarczy zaopatrzyć się w odpowiedni zestaw menzurek oraz adapterów ( koszt to kilkadziesiąt złotych ). Po takiej próbie już mamy wstępną wiedzę o stanie naszych wtryskiwaczy.

Aby należycie wykonać naprawę, trzeba być jednak wyposażony w profesjonalny sprzęt i wiedzę. Tylko w taki sposób możemy doprowadzić do parametrów ściśle określonych przez producenta.

W jaki sposób przeprowadzana jest regeneracja wtryskiwaczy?

Po profesjonalnej regeneracji wtryskiwacze mogą osiągnąć zbliżone do fabrycznych osiągi i parametry. Taki sposób zażegnania problemu jest zdecydowanie bardziej opłacalny finansowo niż zakup nowych wtrysków. W naszej firmie proces naprawy przebiega w kilku krokach:

 • Sprawdzamy wtryskiwacze pod kątem osiągów i uszkodzeń
 • Rozkładamy je na części składowe i bezpiecznie czyścimy każdą z nich ultradźwiękami
 • Uszkodzone elementy identyfikujemy i oceniamy pod względem przydatności
 • Wymieniamy uszkodzone lub zużyte elementy
 • Przeprowadzamy testy udowadniające skuteczność naprawy

Prawidłowa regeneracja pozwala na 200 lub więcej tys. kilometrów bezawaryjnej jazdy. Świadczymy usługi regeneracji wtryskiwaczy dla kierowców ze Szczytna oraz gminach ościennych.

Kiedy jest czas na wykonanie regeneracji wtryskiwaczy?

Kiedy zauważysz w swoim samochodzie poniższe symptomy to znak, że wtryskiwacze wymagają już regeneracji:

 • problemy z odpalaniem silnika ranem
 • wydobywający się dym z wydechu – biały bądź czarny
 • tzw. „ciężkie odpalanie” silnika
 • wzrost zużycia paliwa
 • pogorszenie efektywności działania silnika
 • gaśnięcie silnika po rozgrzaniu
 • świecąca kontrolka „check engine” regularnie pojawiająca się na komputerze pokładowym

Szczytno - najważniejsze informacje

Szczytno położone jest w południowej części województwa warmińsko – mazurskiego, nad Jeziorem Długim i Jeziorem Domowym Małym. Swoją powierzchnią obejmuje obszar 9,96 km2 i liczy ponad 23 tys. mieszkańców. Pojazdy zarejestrowane w mieście na tablicach mają oznaczenia literowe NSZ.
Atrakcjami turystycznymi Szczytna są: Ratusz z wieżą widokową i mieszczącym się w nim Muzeum Mazurskim, kościół ewangelicko – augsburski, ruiny zamku krzyżackiego, zabudowa browaru, kościół Chrześcijan Baptystów, kościół Św. Stanisława Kostki, budynek poczty, budynek dawnego starostwa – obecnie Urząd Skarbowy, wieża ciśnień, budynek Sądu Rejonowego, kościół Wniebowzięcia NMP, średniowieczna pompa ssąca, a także budynek dworca kolejowego i chata mazurska z XIX wieku.

Regeneracja wtryskiwaczy SzczytnoSzukasz sposobu na naprawę wtryskiwaczy? Zleć to profesjonalistom!

Wtryski w Twoim aucie nie pracują prawidłowo? Skorzystaj z regeneracji wtryskiwaczy Szczytno

Uszkodzone wtryskiwacze nie tylko powodują utrudniony rozruch silnika. Poruszanie się pojazdem z nieprawidłowo pracującymi wtryskami może prowadzić do poważnych uszkodzeń silnika i konieczności poniesienia wysokich kosztów jego naprawy.

Jeśli pragniesz w skuteczny i profesjonalny sposób przywrócić wtryskiwaczom parametry zbliżone do fabrycznych – skorzystaj z naszej oferty naprawy i regeneracji!

Masz problem z nieprawidłowo działającymi wtryskiwaczami? Zadzwoń!

Zamów profesjonalną regenerację wtryskiwaczy common rail, piezoelektrycznych Bosch, Denso, Delphi i Siemens.
Zapewniamy taniego kuriera w obie strony i udzielamy gwarancji na wykonaną naprawę! 737-310-284

mokced kontakt

Najczęstsze pytania

Dla klientów, którzy nie mają możliwości osobistego dostarczenia wtryskiwaczy do naszej siedziby, zapewniamy tani transport w obie strony.

Regenerację wykonujemy zwykle w ciągu 1-2 dni od dostarczenia do nas wtryskiwaczy.
Prawidłowo wykonana regeneracja przywraca stan wtrysków do stanu zbliżonego do fabrycznego. Jest to najkorzystniejsza metoda naprawy ( oprócz zakupu nowej części, ale tutaj koszt jest znacznie wyższy )