Regeneracja i naprawa wtryskiwaczy (wtrysków) Olsztyn

Mieszkańcu Olsztyna i okolic – jeśli jesteś właścicielem samochodu, wymagającego już regeneracji wtryskiwaczy – nasza firma posiada ofertę dla Ciebie. To skuteczna regeneracja wtryskiwaczy common rail, piezoelektrycznych Bosch, Denso, Delphi i Siemens, bez konieczności dojeżdżania do naszej siedziby! Poniżej przeczytaj, jak możesz skorzystać z usługi i zyskać w pełni sprawne auto.

Jak skorzystać z oferty regeneracji wtryskiwaczy krok po kroku w Olsztynie?

 • Zostaw samochód w dowolnym punkcie serwisowym, który zdemontuje wtryskiwacze.
 • Zadzwoń do nas, by zamówić usługę regeneracji wtryskiwaczy.
 • Wysłany przez nas kurier odbierze część z serwisu i kolejnego dnia dostarczy do nas.
 • Sprawdzimy parametry i ewentualne uszkodzenia otrzymanych kurierem wtrysków. Na tej podstawie stworzymy dla Ciebie kosztorys.
 • Jeżeli zdecydujesz się na naszą ofertę – zregenerujemy Twoje wtryskiwacze niemalże do fabrycznych parametrów i odeślemy pod wskazany przez Ciebie adres.

Na zregenerowane podzespoły przysługuje oczywiście gwarancja. Koszty transportu wynoszą 19 zł w obie strony.

Regeneracja wtryskiwaczy Olsztyn

Na czym polega naprawa i regeneracja wtryskiwaczy?

Regeneracja wtryskiwaczy to w największym skrócie identyfikacja i wymiana uszkodzonych elementów wtryskiwacza na nowe części i późniejsza odpowiednia kalibracja parametrów podzespołu. W teorii wydaje się być to zabieg dość prosty, jednak w praktyce już niekoniecznie taki jest. Aby tego dokonać musismy gruntownie wyczyszcić go ze wszelkich zanieczyszczeń powodujących jego niepoprawną pracę. Osoba z doświadczeniem w naprawie wtrysków już na etapie wizualnych oględzin ( przy pomocy mikroskopu ) jest w stanie ocenić, które podzespoły kwlifikują się do wymiany.

Bardzo przydatnym testem okazuje się próba przelewowa. Wskazuje ona, w którym obszarze wystąpiły uszkodzenia. Dzięki temu testowi wiemy, czy wtryskiwacz jest szczelny ( czy ilość paliwa, które powraca do układu paliwowego nie jest zbyt duża ) oraz mówi nam to bardzo wiele o stanie końcówki ( czy nie podaje zbyt dużych/małych dawek paliwa do komory silnika ). Taki wstępny uproszczony test może wykonać każdy właściciel pojazdu. Wystarczy zaopatrzyć się w odpowiedni zestaw menzurek oraz adapterów ( koszt to kilkadziesiąt złotych ). Po takiej próbie już mamy wstępną wiedzę o stanie naszych wtryskiwaczy.

Aby należycie wykonać naprawę, trzeba być jednak wyposażony w profesjonalny sprzęt i wiedzę. Tylko w taki sposób możemy doprowadzić do parametrów ściśle określonych przez producenta.

Jak przebiega regeneracja wtryskiwaczy?

Regeneracja wtryskiwaczy to najkorzystniejsza forma przywrócenia parametrów fabrycznych podzespołu – jest równie skuteczna, a znacznie mniej kosztowna niż zakup nowych elementów. Oto, jak przebiega regeneracja wtrysków w naszej firmie:

 • Sprawdzamy parametry otrzymanych od kuriera wtryskiwaczy
 • Każdy wtryskiwacz rozkładamy na części i czyścimy w myjce ultradźwiękowej
 • Ocena i identyfikacja uszkodzonych elementów
 • Wymiana uszkodzonych / zużytych podzespołów wtryskiwacza
 • Przeprowadzenie testów po regeneracji

Prawidłowo przeprowadzona naprawa pozwoli na bezawaryjną pracę przez kolejne co najmniej 200 tys. km. Świadczymy usługi regeneracji wtryskiwaczy dla kierowców z Olsztyna oraz gminach ościennych.

Kiedy powinno się wykonać regenerację wtryskiwaczy?

Objawy, które świadczą o nieprawidłowej pracy lub uszkodzeniu wtryskiwaczy są:

 • problemy z porannym silnika lub tzw 'ciężkie odpalanie', a także gaśnięcie silnika po rozgrzaniu
 • spadek mocy i efektywności pracy silnika
 • zwiększone spalanie,
 • powracająca, zapalająca się kontrolka „check engine”
 • wydobywający się dym z układu wydechowego

W przypadku zauważenia objawów, które świadczą o nieprawidłowej pracy wtrysków, zaleca się skorzystać z diagnostyki i ewentualnej naprawy wtryskiwaczy.

Olsztyn - co warto wiedzieć o tym mieście?

Olsztyn leży w województwie warmińsko - mazurskim w części środkowej, jest też stolicą tego województwa. Miasto obejmuje 88,33 km2. Miasto ma ponad 171 tys. mieszkańców. Zarejestrowane samochody w tym mieście mają na tablicach NO.
Jest to największe warmińskie miasto, główny ośrodek gospodarczy i kulturowy, siedziba władz oraz węzeł drogowy i kolejowy.
Zabytki, z których słynie miasto to m.in. gotycki zamek kapituły warmińskiej, Brama Wysoka oraz Kaplica Jerozolimska.

Regeneracja wtryskiwaczy OlsztynSzukasz sposobu na naprawę wtryskiwaczy? Zleć to profesjonalistom!

Wtryski w Twoim aucie nie pracują prawidłowo? Skorzystaj z regeneracji wtryskiwaczy Olsztyn

Uszkodzone wtryskiwacze nie tylko powodują utrudniony rozruch silnika. Poruszanie się pojazdem z nieprawidłowo pracującymi wtryskami może prowadzić do poważnych uszkodzeń silnika i konieczności poniesienia wysokich kosztów jego naprawy.

Jeśli pragniesz w skuteczny i profesjonalny sposób przywrócić wtryskiwaczom parametry zbliżone do fabrycznych – skorzystaj z naszej oferty naprawy i regeneracji!

Masz problem z nieprawidłowo działającymi wtryskiwaczami? Zadzwoń!

Zamów profesjonalną regenerację wtryskiwaczy common rail, piezoelektrycznych Bosch, Denso, Delphi i Siemens.
Zapewniamy taniego kuriera w obie strony i udzielamy gwarancji na wykonaną naprawę! 737-310-284

mokced kontakt

Najczęstsze pytania

Dla klientów, którzy nie mają możliwości osobistego dostarczenia wtryskiwaczy do naszej siedziby, zapewniamy tani transport w obie strony.

Regenerację wykonujemy zwykle w ciągu 1-2 dni od dostarczenia do nas wtryskiwaczy.
Prawidłowo wykonana regeneracja przywraca stan wtrysków do stanu zbliżonego do fabrycznego. Jest to najkorzystniejsza metoda naprawy ( oprócz zakupu nowej części, ale tutaj koszt jest znacznie wyższy )

Regeneracja wtryskiwaczy w innych miastach: