Naprawa i regeneracja wtryskiwaczy Giżycko

Mieszkańcy Giżycka i pobliskich okolic – warto wiedzieć, że pierwsze symptomy zużycia wtryskiwaczy w Waszym samochodzie powinny skłonić Was do naprawy. Wbrew pozorom nie musi to być bardzo drogie, czasochłonne ani wymagać sporo jeżdżenia i załatwiania! Sprawdź, jak szybko i skutecznie możesz sobie z tym poradzić! W naszej firmie możesz zamówić fachową regenerację wtryskiwaczy common rail, piezoelektrycznych Bosch, Denso, Delphi i Siemens, byś mógł znów cieszyć się pełną sprawnością auta!

Jak skorzystać z regeneracji wtryskiwaczy w Giżycku?

 • W lokalnym warsztacie zleć mechanikowi demontaż wtryskiwaczy, by móc przysłać je do nas.
 • Zadzwoń i zamów usługę regeneracji wtryskiwaczy.
 • Po stworzeniu zlecenia, zamówiony przez nas kurier przetransportuje zdemontowane elementy do naszych specjalistów, a my sprawdzimy ich stopień zużycia oraz uszkodzenia. Mając gotowy zarys sytuacji, stworzymy dla Ciebie ofertę, zawierając w niej zakres naprawy i koszty.
 • Jeśli zgodzisz się na nasze warunki, przeprowadzimy fachową naprawę, po czym odeślemy zregenerowane wtryskiwacze z powrotem do wybranego przez Ciebie warsztatu. Pozostaje już tylko montaż i możesz ruszać w trasę!

Na nasze usługi oraz zregenerowane podzespoły przysługuje gwarancja. Koszt kuriera jest niewielki i wynosi 19 zł w obie strony!

Regeneracja wtryskiwaczy Giżycko

Na czym polega regeneracja wtryskiwaczy?

W pierwszym kroku regeneracji wykonujemy różne próby, by określić stan wtryskiwaczy. Uszkodzenia i miejsca awarii sprawdzamy pod mikroskopem, miejsca nieszczelności weryfikowane są zaś poprzez test przelewu. Jeśli jesteś „złotą rączką” i lubisz samodzielnie sprawdzać swoje auto, polecamy również wykonanie uproszczonego testu przelewu. Zakup prosty sprzęt za ok. kilkadziesiąt złotych i działaj – sprawdź stan wtryskiwaczy samodzielnie!

Regeneracja to proces różnorodny, który może mieć różny przebieg w zależności od stanu wtryskiwaczy. Aby był bezpieczny, wybierz serwis posiadający fachowców z doświadczeniem, ważne certyfikaty oraz atesty i fachowe wyposażenie do regeneracji.

Po określeniu wadliwych obszarów oraz przyczyn awarii wtryskiwaczy, zajmujemy się dokładnym czyszczeniem części w bezpieczny sposób, z wykorzystaniem myjki ultradźwiękowej. Następnie niesprawne części wymieniamy, i wykonujemy testy końcowe oraz kalibrację pracy wtrysków.

Jak przebiega w naszej firmie naprawa i regeneracja wtryskiwaczy?

Proces naprawy dzielimy na kilka etapów:

 • Ocena parametrów wtryskiwaczy
 • Rozłożenie ich na części, które zostają przeczyszczone ultradźwiękami
 • Sprawdzenie i identyfikacja poszczególnych elementów
 • Wymiana na nowe bądź naprawa uszkodzonych elementów
 • Testy końcowe, podczas których sprawdzamy efekty naprawy

Regeneracja wtryskiwaczy to sposób na przywrócenie pełnej sprawności używanym dotychczas wtryskiwaczom, co jest znacznie bardziej opłacalne finansowo niż wymiana ich na nowe. Profesjonalnie przeprowadzona usługa oznacza, że wtryski pozwolą na przejechanie kolejnych 200 lub więcej tys. kilometrów! Świadczymy usługi regeneracji wtryskiwaczy dla kierowców z Giżycka oraz gminach ościennych.

Kiedy i kto powinien wykonać regenerację wtryskiwaczy?

Regenerację wtryskiwaczy powinno zlecić się wtedy, gdy właściciel samochodu zauważy jeden lub więcej poniższych symptomów uszkodzenia bądź zużycia tych elementów:

 • rano lub po dłuższym postoju, samochód nie chce odpalić bądź też mamy do czynienia z tzw. ciężkim odpalaniem
 • z wydechu unosi się dym o kolorze białym bądź czarnym
 • silnik pracuje mniej dynamicznie i efektywnie
 • nie gaśnie kontrolka „check engine”
 • zdarza się, że silnik po rozgrzaniu nagle gaśnie

Zauważasz w swoim pojeździe objawy, które świadczą o nieprawidłowej pracy wtrysków? Zaleca się skorzystać z diagnostyki i ewentualnej naprawy wtryskiwaczy.

Co warto wiedzieć o Giżycku?

Giżycko to znane pod względem turystycznym miasto powiatowe położone w województwie warmińsko – mazurskim. Zamieszkuje je niemalże 30 tys. osób. Giżycko zajmuje powierzchnię 13,72 km2. Rejestracje giżyckich pojazdów rozpoczynają się od liter NGI.
Miasto jest nazywane stolicą żeglarstwa w Polsce. Leży pomiędzy jeziorami Kisajno oraz Niegocin. To jeden z ważniejszych portów na szlaku turystycznym wielkich jezior mazurskich.
Atrakcyjnymi miejscami w okolicy, oprócz malowniczych jezior, są również znane zabytki, m.in. zamek krzyżacki oraz Kościół Ewangelicki i Twierdza Boyen.

Regeneracja wtryskiwaczy GiżyckoSzukasz sposobu na naprawę wtryskiwaczy? Zleć to profesjonalistom!

Wtryski w Twoim aucie nie pracują prawidłowo? Skorzystaj z regeneracji wtryskiwaczy Giżycko

Uszkodzone wtryskiwacze nie tylko powodują utrudniony rozruch silnika. Poruszanie się pojazdem z nieprawidłowo pracującymi wtryskami może prowadzić do poważnych uszkodzeń silnika i konieczności poniesienia wysokich kosztów jego naprawy.

Jeśli pragniesz w skuteczny i profesjonalny sposób przywrócić wtryskiwaczom parametry zbliżone do fabrycznych – skorzystaj z naszej oferty naprawy i regeneracji!

Masz problem z nieprawidłowo działającymi wtryskiwaczami? Zadzwoń!

Zamów profesjonalną regenerację wtryskiwaczy common rail, piezoelektrycznych Bosch, Denso, Delphi i Siemens.
Zapewniamy taniego kuriera w obie strony i udzielamy gwarancji na wykonaną naprawę! 737-310-284

mokced kontakt

Najczęstsze pytania

Dla klientów, którzy nie mają możliwości osobistego dostarczenia wtryskiwaczy do naszej siedziby, zapewniamy tani transport w obie strony.

Regenerację wykonujemy zwykle w ciągu 1-2 dni od dostarczenia do nas wtryskiwaczy.
Prawidłowo wykonana regeneracja przywraca stan wtrysków do stanu zbliżonego do fabrycznego. Jest to najkorzystniejsza metoda naprawy ( oprócz zakupu nowej części, ale tutaj koszt jest znacznie wyższy )