Regeneracja wtryskiwaczy (wtrysków) Pisz

Jeśli mieszkasz w Piszu lub niedaleko tej miejscowości, a Twoje auto wysyła już sygnały świadczące o rychłej konieczności wymiany wtryskiwaczy, sprawdź jak możesz sobie z tym poradzić w atrakcyjnej cenie! W naszej ofercie znajdziesz szybką, profesjonalną i skuteczną regenerację wtryskiwaczy common rail, piezoelektrycznych Bosch, Denso, Delphi i Siemens. Nawet nie musisz do nas przyjeżdżać! Zapoznaj się z poniższymi informacjami i wykonaj regenerację, by zażegnać kłopoty z pojazdem na wiele tysięcy kilometrów.

Jak skorzystać z regeneracji wtryskiwaczy w Piszu?

 • Zostaw samochód u swojego mechanika i zleć mu demontaż wtrysków.
 • Zamów regenerację wtryskiwaczy - telefonicznie lub wysyłając wiadomość email.
 • My wyślemy kuriera, by odebrał część z warsztatu. Kolejnego dnia Twoje wtryskiwacze będą w naszych rękach.
 • Pierwszym krokiem będzie sprawdzenie ich parametrów i uszkodzeń, na tej podstawie stworzymy dla Ciebie kosztorys.
 • Jeśli go zaakceptujesz, wykonamy profesjonalną regenerację i odeślemy wtryski z doskonałymi parametrami pod wskazany przez Ciebie adres.

Na nasze usługi udzielamy gwarancji. Koszty usługi kurierskiej wynoszą od 19 zł w obie strony.

Regeneracja wtryskiwaczy Pisz

Regeneracja wtryskiwaczy - na czym polega ten proces?

Przystępując do regeneracji wtryskiwaczy otrzymanych od klienta, najpierw przeprowadzamy sprawdzenie i diagnozę awarii. Pod mikroskopem weryfikujemy stan wtryskiwaczy, zwracając uwagę na zanieczyszczenia oraz uszkodzenia. W kolejnym kroku poprzez próbę przelewu identyfikujemy miejsca powstania nieszczelności oraz stan dawkującej paliwo końcówki.

Samodzielne określenie ogólnego stanu wtryskiwaczy również jest możliwe! Wykonaj próbę przelewu, wykorzystując łatwo dostępne w sklepach zestawy cylindrów miarowych i przejściówek, których koszt nie powinien przekroczyć kilkudziesięciu złotych.

Po rozpoznaniu problemów i miejsc awarii, wtryskiwacze są czyszczone ultradźwiękami. Podzespoły zużyte i uszkodzone wymieniamy. Następnie przeprowadzamy testy końcowe oraz kalibrację.

To, jak przebiegnie regeneracja, zależy od różnych czynników, w tym od parametrów wtryskiwaczy, wad i uszkodzeń. Aby nie ryzykować błędów popełnionych w trakcie procesu, konieczna jest wiedza i doświadczenie. Warto także sprawdzić, czy punkt regeneracji posiada fachowe wyposażenie do regeneracji i odpowiednie certyfikaty.

Jak przeprowadzana jest u nas naprawa wtrysków?

Regeneracja wtryskiwaczy w naszej firmie składa się z kilku etapów:

 • Sprawdzenie parametrów jaki uzyskują wtryskiwacze
 • Po rozłożeniu na części, przeczyszczenie poszczególnych elementów w myjce ultradźwiękowej
 • Ocena i identyfikacja elementów uszkodzonych
 • Wymiana podzespołów wtryskiwacza, które nie nadają się już do ponownego złożenia i eksploatowania
 • Przeprowadzenie testów końcowych, które wskażą efekty regeneracji

Po wykonaniu regeneracji Twoje auto będzie mogło przejechać co najmniej 200 tysięcy kilometrów bez nawrotu problemu! To dlatego, że przywrócone zostaną parametry zbliżone do fabrycznych! Świadczymy usługi regeneracji wtryskiwaczy dla kierowców z Pisza oraz gminach ościennych.

Kiedy powinieneś zgłosić się na regenerację wtryskiwaczy?

Uszkodzone czy też zużyte wtryski dadzą o sobie znać w postaci problemów z samochodem, wymienionych poniżej:

 • zwiększone spalanie
 • spadek dynamiki pracy silnika
 • świecąca i nawracająca kontrolka „check engine”
 • problemy z odpalaniem pojazdu
 • tzw. „ciężkie odpalanie”
 • wydobywający się czarny lub biały dym z rury wydechowej
 • gasnący silnik

Jeżeli obserwujesz powyższe symptomy uszkodzonych wtrysków- warto skorzystać z diagnostyki i ewentualnej naprawy wtryskiwaczy.

Co warto wiedzieć o Piszu?

Pisz jest miastem leżącym w województwie warmińsko – mazurskim. Leży nad jeziorem Roś, w Krainie Wielkich Jezior Mazurskich i otoczone jest przez malowniczą Puszczę Piską. Pisz liczy niecałe 20 tys. mieszkańców, a swoją powierzchnią obejmuje 10 km2. Numery rejestracyjne samochodów z tego miasta rozpoczynają się od liter NPI.W Piszu znajduje się sporo wartych zobaczenia zabytków, m.in. Kościół Św. Jana Chrzciciela, Ratusz oraz baszta i pozostałości piskiego zamku.

Regeneracja wtryskiwaczy PiszSzukasz sposobu na naprawę wtryskiwaczy? Zleć to profesjonalistom!

Wtryski w Twoim aucie nie pracują prawidłowo? Skorzystaj z regeneracji wtryskiwaczy Pisz

Uszkodzone wtryskiwacze nie tylko powodują utrudniony rozruch silnika. Poruszanie się pojazdem z nieprawidłowo pracującymi wtryskami może prowadzić do poważnych uszkodzeń silnika i konieczności poniesienia wysokich kosztów jego naprawy.

Jeśli pragniesz w skuteczny i profesjonalny sposób przywrócić wtryskiwaczom parametry zbliżone do fabrycznych – skorzystaj z naszej oferty naprawy i regeneracji!

Masz problem z nieprawidłowo działającymi wtryskiwaczami? Zadzwoń!

Zamów profesjonalną regenerację wtryskiwaczy common rail, piezoelektrycznych Bosch, Denso, Delphi i Siemens.
Zapewniamy taniego kuriera w obie strony i udzielamy gwarancji na wykonaną naprawę! 737-310-284

mokced kontakt

Najczęstsze pytania

Dla klientów, którzy nie mają możliwości osobistego dostarczenia wtryskiwaczy do naszej siedziby, zapewniamy tani transport w obie strony.

Regenerację wykonujemy zwykle w ciągu 1-2 dni od dostarczenia do nas wtryskiwaczy.
Prawidłowo wykonana regeneracja przywraca stan wtrysków do stanu zbliżonego do fabrycznego. Jest to najkorzystniejsza metoda naprawy ( oprócz zakupu nowej części, ale tutaj koszt jest znacznie wyższy )