Regeneracja wtryskiwaczy Ostróda

Właściciele samochodów z Ostródy i okolic, jeśli zauważycie pierwsze objawy uszkodzenia bądź zużycia wtrysków w Waszym pojeździe, warto od razu zadziałać! Nasza firma posiada ofertę dla Ciebie, w której znajduje się profesjonalna regeneracja wtryskiwaczy common rail, piezoelektrycznych Bosch, Denso, Delphi i Siemens, którą przeprowadzamy w komfortowy dla klientów sposób - bez konieczności dojeżdżania do naszej siedziby! Poniżej zapoznaj się ze szczegółami i dowiedz się, jak skorzystać z usługi i szybko zyskać w pełni sprawne auto.

Jak w kilku krokach skorzystać z regeneracji wtryskiwaczy w Ostródzie?

 • Podstaw swój samochód do swojego mechanika, u którego wykonujesz zazwyczaj naprawy, by zdemontował wtryski.
 • Zadzwoń do nas, by zamówić u nas regenerację wtryskiwaczy.
 • Wysłany przez nas kurier przyjedzie do mechanika odebrać część z serwisu i już następnego dnia dostarczy ją do nas.
 • Zajmiemy się oceną otrzymanych kurierem wtrysków – ich parametrów oraz stopnia uszkodzenia / zużycia. Na tej podstawie stworzymy dla Ciebie ofertę i kosztorys.
 • Jeżeli zdecydujesz się ją przyjąć – zregenerujemy Twoje wtryskiwacze by działały jak nowe (jesteśmy w stanie zyskać niemalże fabryczne parametry) i odeślemy kurierem do mechanika.

Na zregenerowane podzespoły udzielamy gwarancji. Koszty transportu wynoszą 19 zł w obie strony.

Regeneracja wtryskiwaczy Ostróda

Regeneracja wtryskiwaczy - na czym to polega?

Naprawa wtryskiwaczy zawsze rozpoczyna się rozpoznaniem problemów i objętych nim obszarów. Sprawdzamy części pod mikroskopem, oraz przeprowadzamy tzw. test przelewu wskazujący na miejsca wycieków. Możesz taki wstępny test przeprowadzić sam – jeśli posiadasz lub zakupisz zestaw adapterów oraz cylindrów miarowych.

Gdy określimy już wady, rozkładamy wtryskiwacze i metodą ultradźwiękową z wykorzystaniem ultradźwięków czyścimy wszystkie elementy. Części zniszczone, rozszczelnione oraz wadliwe wymieniamy, a na koniec sprawdzamy parametry pracy.

Wtryskiwacze oddaj do naprawy do zweryfikowanego punktu serwisowego, posiadającego ważne certyfikaty i atesty w tym zakresie. Ze względu na często niespodziewany przebieg procesu regeneracji (mamy w końcu do czynienia z częściami używanymi), odpowiedni sprzęt oraz serwisanci z doświadczeniem to konieczność!

Jak przebiega u nas regeneracja wtryskiwaczy?

Jest to najkorzystniejsza forma, by wtryskiwacze zyskały parametry zbliżone do fabrycznych, i stanowi zaledwie ułamek kosztów wymiany wtryskiwaczy na noawe. Jak przebiega naprawa i regeneracja wtrysków u nas?

 • Sprawdzamy otrzymane wtryskiwacze – ich parametry, stopień zużycia, widoczne uszkodzenia
 • Wtryskiwacze zostają rozłożone na części, a każda z nich osobno przeczyszczona w myjce ultradźwiękowej, by mieć dokładną widoczność
 • Uszkodzone elementy podlegają identyfikacji, a także ocenie pod kątem ich dalszej przydatności
 • Te, które nie nadają się do dalszego użytku, zostają wymienione bądź naprawione
 • Na koniec przeprowadzamy testy po wykonanej regeneracji

Fachowa naprawa i regeneracja wtryskiwaczy pozwoli na jazdę przez kolejne co najmniej 200 tys km. Świadczymy usługi regeneracji wtryskiwaczy dla kierowców z Ostródy oraz gminach ościennych.

Kiedy powinieneś zgłosić się na regenerację wtryskiwaczy?

Objawy wskazujące na nieprawidłową pracę wtryskiwaczy przedstawiamy poniżej:

 • spadek dynamiki pracy oraz mocy silnika
 • zwiększone spalanie
 • zdarzające się kłopoty z odpaleniem silnika ranem lub po dłuższej przerwie od jazdy
 • kontrolka „check engine”
 • wydobywający się dym z układu wydechowego

Zauważasz w swoim pojeździe objawy, które świadczą o nieprawidłowej pracy wtrysków? Zaleca się skorzystać z diagnostyki i ewentualnej naprawy wtryskiwaczy.

Co warto wiedzieć o Ostródzie?

Ostróda to powiatowe miasto położone w województwie warmińsko – mazurskim, na pięknym Pojezierzu Iławskim. Powierzchnia tego miasta wynosi 14,15km2. Ostróda liczy ponad 33 tys. mieszkańców. Pojazdy zarejestrowane w tym powiatowym mieście swoje numery rejestracyjne rozpoczynają od liter NOS.
W mieście rozwinięty jest szeroko rozumiany przemysł, a także budownictwo oraz rolnictwo. Ostróda to również miasto turystyczne.
Ostróda bogata jest w zabytki sakralne, a także budowle obronne oraz zespoły koszarowe. Do miejsc wartych zobaczenia należą m.in. Kościół gotycki Św. Dominika Savio, zamek krzyżacki oraz Białe Koszary.

Regeneracja wtryskiwaczy OstródaSzukasz sposobu na naprawę wtryskiwaczy? Zleć to profesjonalistom!

Wtryski w Twoim aucie nie pracują prawidłowo? Skorzystaj z regeneracji wtryskiwaczy Ostróda

Uszkodzone wtryskiwacze nie tylko powodują utrudniony rozruch silnika. Poruszanie się pojazdem z nieprawidłowo pracującymi wtryskami może prowadzić do poważnych uszkodzeń silnika i konieczności poniesienia wysokich kosztów jego naprawy.

Jeśli pragniesz w skuteczny i profesjonalny sposób przywrócić wtryskiwaczom parametry zbliżone do fabrycznych – skorzystaj z naszej oferty naprawy i regeneracji!

Masz problem z nieprawidłowo działającymi wtryskiwaczami? Zadzwoń!

Zamów profesjonalną regenerację wtryskiwaczy common rail, piezoelektrycznych Bosch, Denso, Delphi i Siemens.
Zapewniamy taniego kuriera w obie strony i udzielamy gwarancji na wykonaną naprawę! 737-310-284

mokced kontakt

Najczęstsze pytania

Dla klientów, którzy nie mają możliwości osobistego dostarczenia wtryskiwaczy do naszej siedziby, zapewniamy tani transport w obie strony.

Regenerację wykonujemy zwykle w ciągu 1-2 dni od dostarczenia do nas wtryskiwaczy.
Prawidłowo wykonana regeneracja przywraca stan wtrysków do stanu zbliżonego do fabrycznego. Jest to najkorzystniejsza metoda naprawy ( oprócz zakupu nowej części, ale tutaj koszt jest znacznie wyższy )