Regeneracja i naprawa wtryskiwaczy (wtrysków) Iława

Zamieszkujesz w Iławie lub okolicy, zaś Twoje auto wymaga naprawy wtryskiwaczy? Sprawdź naszą ofertę i dowiedz się, jak w profesjonalny, skuteczny i szybki wykonujemy regenerację wtryskiwaczy common rail, piezoelektrycznych Bosch, Denso, Delphi i Siemens, byś ponownie cieszył się w pełni sprawnym samochodem!

Jak skorzystać z regeneracji wtryskiwaczy w Iławie?

 • Zdemontuj wtryskiwacze z samochodu w dowolnie wybranym warsztacie.
 • Zadzwoń do nas i zamów regenerację wtryskiwaczy.
 • My wyślemy kuriera, który odbierze część z warsztatu i już następnego dnia dostarczy do naszych specjalistów.
 • Po otrzymaniu przesyłki, od razu sprawdzimy parametry wtrysków, oraz czy nie są uszkodzone. Przedstawimy Ci naszą ofertę: zakres i koszty naprawy wtryskiwaczy.
 • Jeżeli oferta będzie dla Ciebie OK, wykonamy profesjonalną regenerację i odeślemy naprawione wtryski pod wskazany przez Ciebie adres. Pozostał tylko montaż i gotowe!

Na zregenerowane podzespoły przysługuje gwarancja. Koszty transportu wynoszą 19 zł w obie strony.

Regeneracja wtryskiwaczy Iława

Regeneracja wtryskiwaczy - co to jest i na czym polega?

Regeneracja wtrysków rozpoczynana jest od oceny parametrów ich pracy. Następnie należy odnaleźć miejsca, w których wtryski zostały uszkodzone i zanieczyszczone, i niezbędne do wymiany elementy zastąpić nowymi. Następnie ponownie testowana jest praca wtrysków, a ich parametry, w razie potrzeby, kalibrowane. Niezbędne jest także wyczyszczenie układu i wszystkich podzespołów, by usunąć przyczyny niewłaściwego funkcjonowania wtryskiwaczy.

W jaki sposób sprawdzane są wtryskiwacze? Fachowcy potrafią ocenić konieczne do wymiany części już nawet na podstawie mikroskopowego obejrzenia elementów, ale zazwyczaj wykonuje się testy przelewowe, pozwalające określić szczelność układu oraz podawane dawki paliwa. Takie testy wykonywane są w warsztatach, ale wykorzystując zestaw menzurek oraz odpowiednich adapterów, można wykonać go nawet we własnym garażu, w cenie kilkudziesięciu złotych!

Do naprawy konieczne jest już jednak doświadczenie, oraz profesjonalny osprzęt. Odpowiednio przeprowadzona, pozwala na przywrócenie parametrom pracy niczym fabrycznie nowym elementom.

Jak wykonujemy regenerację wtryskiwaczy?

Fachowa regeneracja wtryskiwaczy pozwala na przywrócenie im parametrów zbliżonych do fabrycznych, dzięki czemu za znacznie mniejszą kwotę niż zakup nowych podzespołów, możesz zyskać jednakowy efekt i przejechać bezawaryjnie co najmniej 200 tys. km. U nas odbywa się to w kilku etapach:

 • Sprawdzenie parametrów i uszkodzeń wtryskiwacza
 • Rozłożenie wtryskiwaczy na części pierwsze i wyczyszczenie każdego elementu w myjce ultradźwiękowej
 • Ocena uszkodzonych części
 • Wymiana uszkodzonych lub zużytych podzespołów
 • Przeprowadzenie sprawdzających testów

Świadczymy usługi regeneracji wtryskiwaczy dla kierowców z Iławy oraz gminach ościennych.

Kiedy powinno się wykonać regenerację wtryskiwaczy?

Objawy, wskazujące na konieczność regeneracji wtryskiwaczy to m.in.:

 • nieoczekiwane gaśnięcie silnika po rozgrzaniu
 • mniejsza moc silnika
 • zauważalny, nieuzasadniony wzrost zużycia paliwa
 • kłopoty z odpalaniem silnika, zwłaszcza rano
 • dym wydobywający się z wydechu
 • regularnie zapalająca się kontrolka „check engine”

Co należy wiedzieć o Iławie?

Iława to miasto położone w województwie warmińsko - mazurskim. Położona jest na Pojezierzu Iławskim, nad Jeziorakiem. Powierzchnia miasta to 21,88 km2. Miasto zamieszkuje ok. 33 128 mieszkańców. Litery widniejące na rejestracjach pojazdów z Iławy to NIL.
Iława jest ośrodkiem turystycznym, a tajże wypoczynkowym oraz paraolimpijskim. Odbywa się tutaj najstarszy festiwal jazzu tradycyjnego w Europie, „Złota Tarka”.
Zabytki, z których słynie miasto to m.in. jego układ urbanistyczny, pozostałości murów obronnych oraz ratusz, a także Kościół Niepokalanego Poczęcia NMP.

Regeneracja wtryskiwaczy IławaSzukasz sposobu na naprawę wtryskiwaczy? Zleć to profesjonalistom!

Wtryski w Twoim aucie nie pracują prawidłowo? Skorzystaj z regeneracji wtryskiwaczy Iława

Uszkodzone wtryskiwacze nie tylko powodują utrudniony rozruch silnika. Poruszanie się pojazdem z nieprawidłowo pracującymi wtryskami może prowadzić do poważnych uszkodzeń silnika i konieczności poniesienia wysokich kosztów jego naprawy.

Jeśli pragniesz w skuteczny i profesjonalny sposób przywrócić wtryskiwaczom parametry zbliżone do fabrycznych – skorzystaj z naszej oferty naprawy i regeneracji!

Masz problem z nieprawidłowo działającymi wtryskiwaczami? Zadzwoń!

Zamów profesjonalną regenerację wtryskiwaczy common rail, piezoelektrycznych Bosch, Denso, Delphi i Siemens.
Zapewniamy taniego kuriera w obie strony i udzielamy gwarancji na wykonaną naprawę! 737-310-284

mokced kontakt

Najczęstsze pytania

Dla klientów, którzy nie mają możliwości osobistego dostarczenia wtryskiwaczy do naszej siedziby, zapewniamy tani transport w obie strony.

Regenerację wykonujemy zwykle w ciągu 1-2 dni od dostarczenia do nas wtryskiwaczy.
Prawidłowo wykonana regeneracja przywraca stan wtrysków do stanu zbliżonego do fabrycznego. Jest to najkorzystniejsza metoda naprawy ( oprócz zakupu nowej części, ale tutaj koszt jest znacznie wyższy )

Regeneracja wtryskiwaczy w innych miastach: