Regeneracja i naprawa wtryskiwaczy (wtrysków) Ełk

Jesteś mieszkańcem Ełku lub okolic? Jeśli jesteś właścicielem samochodu, w którym wtryskiwacze uległy już wyeksploatowaniu lub zniszczeniu, powinieneś oddać je do naprawy. To skuteczny sposób na to, by Twoje auto znów stało się w pełni sprawne – sprawdź regenerację wtryskiwaczy common rail, piezoelektrycznych Bosch, Denso, Delphi i Siemens.

Jak skorzystać z regeneracji wtryskiwaczy krok po kroku w Ełku?

 • Zostaw pojazd u wybranego przez siebie mechanika, który zdemontuje wtryskiwacze.
 • Zadzwoń do nas i zamów regenerację wtryskiwaczy. Nie musisz do nas przyjeżdżać!
 • Wysłany przez nas kurier odbierze z serwisu przesyłkę i kolejnego dnia dostarczy do nas.
 • Zajmiemy się oceną parametrów i stopnia uszkodzeń oraz eksploatacji otrzymanych kurierem wtrysków. Na tej podstawie stworzymy dla Ciebie ofertę naprawy wraz z uwzględnieniem kosztów.
 • Jeżeli zdecydujesz się na naszą ofertę – Twoje wtryskiwacze zostaną zregenerowane do niemalże fabrycznych parametrów. Kurier odwiezie je z powrotem do warsztatu.

Na zregenerowane przez nas elementy przysługuje oczywiście gwarancja. Koszty transportu wynoszą już od 19 zł w obie strony!

Regeneracja wtryskiwaczy Ełk

Co to jest regeneracja wtryskiwaczy?

Kluczowa przy naprawie wtryskiwaczy jest prawidłowa identyfikacja obszarów zanieczyszczonych i uszkodzonych. To one odpowiedzialne są za nieszczelność wtrysków. Obszary te można zidentyfikować wizualnie, za pomocą mikroskopu, jednak nie zawsze jest to oczywiste i możliwe. Często wykonywane są tzw. próby przelewowe, określające miejsca powstania rozszczelnień poprzez sprawdzenie ilości paliwa powracającego do układu. Kolejnymi etapami są usunięcie zanieczyszczeń i osadów, wymiana uszkodzonych elementów, a także dostosowanie i kalibracja zyskanych parametrów.

Jeśli chcesz sam wstępnie ocenić stan Twoich wtryskiwaczy, możesz to zrobić – wystarczy wyposażyć się w zestaw cylindrów miarowych oraz specjalnych adapterów i wykonać samodzielnie próbę przelewu. Jeśli okaże się, że wtryskiwacze są nieszczelne, udaj się na profesjonalną regenerację – tylko specjalistyczny sprzęt oraz doświadczeni pracownicy mogą zapewnić przywrócenie parametrów określonych przez producenta.

Jeśli chcesz samodzielnie dokonać wstępnego sprawdzenia wtryskiwaczy – jest to możliwe! Próbę przelewową możesz wykonać, jeśli zakupisz zestaw cylindrów miarowych oraz odpowiednich przejściówek. Koszt z pewnością nie jest wysoki – nie powinien przekroczyć kilkudziesięciu złotych.

Jak przebiega w naszej firmie regeneracja wtryskiwaczy?

Regeneracja wtryskiwaczy to najskuteczniejszy sposób na korzystne cenowo przywrócenie parametrów fabrycznych podzespołów. Oto, jak przebiega regeneracja w naszej firmie:

 • Sprawdzamy i oceniamy stan i parametry otrzymanych od kuriera wtryskiwaczy
 • Rozkładamy je na części i czyścimy w myjce ultradźwiękowej, by mieć dostęp do każdego elementu
 • Oceniamy i identyfikujemy uszkodzone elementy
 • Wymieniamy uszkodzone / zużyte podzespoły
 • Testujemy uzyskane efekty

Prawidłowo przeprowadzona naprawa umożliwia odzyskanie sprawności wtryskiwaczy na kolejne 200 tys. km lub więcej. Świadczymy usługi regeneracji wtryskiwaczy dla kierowców z Ełku oraz gminach ościennych.

Kiedy powinno się wykonać regenerację wtryskiwaczy?

Symptomami świadczącymi o nieprawidłowej pracy lub uszkodzeniu wtryskiwaczy są te wymienione poniżej:

 • problemy z porannym odpaleniem silnika
 • tzw „ciężkie odpalanie”
 • spadek mocy i efektywności pracy silnika
 • podwyższone spalanie paliwa
 • gaśnięcie silnika po rozgrzaniu
 • powracająca kontrolka „check engine”
 • dym z układu wydechowego

Najważniejsze informacje o Ełku

Ełk leży w północno – wschodniej części Polski, w województwie Warmińsko - Mazurskim. Jest to zarazem największe miasto na Mazurach, jak i najludniejsze. Ma powierzchnię 21,05 km2 i liczy sobie prawie 62 tys. mieszkańców. Pojazdy w mieście rejestrację rozpoczynają od liter NEL.
Jest to główny ośrodek regionu pod względem kultury oraz przemysłu. W Ełku zlokalizowana jest podstrefa Suwalskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.
Do ciekawych zabytków należą m.in. Kościół Najświętszego Serca Pana Jezusa, Wieża ciśnień oraz Park Solidarności.

Regeneracja wtryskiwaczy EłkSzukasz sposobu na naprawę wtryskiwaczy? Zleć to profesjonalistom!

Wtryski w Twoim aucie nie pracują prawidłowo? Skorzystaj z regeneracji wtryskiwaczy Ełk

Uszkodzone wtryskiwacze nie tylko powodują utrudniony rozruch silnika. Poruszanie się pojazdem z nieprawidłowo pracującymi wtryskami może prowadzić do poważnych uszkodzeń silnika i konieczności poniesienia wysokich kosztów jego naprawy.

Jeśli pragniesz w skuteczny i profesjonalny sposób przywrócić wtryskiwaczom parametry zbliżone do fabrycznych – skorzystaj z naszej oferty naprawy i regeneracji!

Masz problem z nieprawidłowo działającymi wtryskiwaczami? Zadzwoń!

Zamów profesjonalną regenerację wtryskiwaczy common rail, piezoelektrycznych Bosch, Denso, Delphi i Siemens.
Zapewniamy taniego kuriera w obie strony i udzielamy gwarancji na wykonaną naprawę! 737-310-284

mokced kontakt

Najczęstsze pytania

Dla klientów, którzy nie mają możliwości osobistego dostarczenia wtryskiwaczy do naszej siedziby, zapewniamy tani transport w obie strony.

Regenerację wykonujemy zwykle w ciągu 1-2 dni od dostarczenia do nas wtryskiwaczy.
Prawidłowo wykonana regeneracja przywraca stan wtrysków do stanu zbliżonego do fabrycznego. Jest to najkorzystniejsza metoda naprawy ( oprócz zakupu nowej części, ale tutaj koszt jest znacznie wyższy )

Regeneracja wtryskiwaczy w innych miastach: