Regeneracja / naprawa wtryskiwaczy Tczew

Nasza oferta regeneracji wtryskiwaczy common rail, piezoelektrycznych Bosch, Denso, Delphi i Siemens przeznaczona jest dla mieszkańców Tczewa oraz okolic. Zużycie wtryskiwaczy to normalny proces eksploatacyjny, którego jednak nie można bagatelizować. Uszkodzone bądź zużyte wtryskiwacze oddaj do regeneracji, by znów jeździć w pełni sprawnym autem. Poniżej przedstawiamy więcej informacji na temat naszej oferty.

Jak mieszkańcy Tczewa mogą skorzystać z regeneracji wtryskiwaczy?

 • W najbliższym, dowolnym punkcie serwisowym zdemontuj wtryskiwacze.
 • Zadzwoń do nas i zamów regenerację wtryskiwaczy, a my wyślemy do warsztatu kuriera. Przywiezie je on do rąk naszych specjalistów.
 • Na tej podstawie oceny parametrów wtryskiwaczy, stworzymy dla Ciebie ofertę i kosztorys.
 • Jeżeli zdecydujesz się na nasze usługi, podejmiemy się naprawy. Następnie kurier odwiezie wtryskiwacze o pełnej sprawności z powrotem do warsztatu.

Na zregenerowane elementy przysługuje oczywiście gwarancja. Koszty transportu wynoszą już od 19 zł w obie strony!

Regeneracja wtryskiwaczy Tczew

Regeneracja wtryskiwaczy - na czym polega ten zabieg?

Regeneracja wtrysków rozpoczyna się od sprawdzenia ich stanu, by móc stworzyć plan naprawy. Podczas tego etapu sprawdzamy je wizualnie mikroskopem, a następnie wykonujemy tzw. test przelewu, by znaleźć miejsca uszkodzeń oraz rozszczelnień. Taki wstępny test przelewowy możesz wykonać nawet sam – wystarczy do tego zestaw menzurek oraz adapterów!

Następnie, mając już ogląd sytuacji, rozkładamy wtryskiwacze i dokładnie czyścimy ultradźwiękami wszystkie elementy. Części nienadające się do użytku wymieniamy, a całość składamy i wykonujemy szereg testów określających zyskane parametry oraz skuteczność regeneracji.

Warto do regeneracji wybrać sprawdzoną firmę, ponieważ proces ten może przebiegać zupełnie różnie w zależności od zastanego stanu wtrysków. Ważne jest więc doświadczenie mechaników, oraz profesjonalny sprzęt i wyposażenie warsztatu.

Jeśli regeneracja zostanie prawidłowo przeprowadzona, możemy doprowadzić wtryskiwacze do parametrów określanych przez producenta! Dzięki temu posłużą Ci jeszcze przez wiele kilometrów – 200tys. lub nawet więcej.

Jak w naszej firmie przeprowadzamy regenerację wtryskiwaczy?

Szukasz skutecznego, atrakcyjnego cenowo sposobu na przywrócenie wtryskiwaczy do parametrów jak fabrycznych i odzyskanie sprawności silnika? Jest nim regeneracja! Jak przeprowadzamy ją u nas?

 • Analizujemy parametry przywiezionych do nas przez kuriera wtryskiwaczy
 • Rozkładamy je na części składowe i czyścimy każdy element osobno ultradźwiękami
 • Oceniamy, które z elementów należy wymienić
 • Po naprawie i ewentualnej wymianie części składowych, i składamy wtryskiwacze z powrotem
 • Testujemy parametry zyskane przez wtryskiwacze po regeneracji

Prawidłowo przeprowadzona naprawa oznacza, że samochód przejedzie bez problemu kolejne 200 tys. km lub więcej. Świadczymy usługi regeneracji wtryskiwaczy dla kierowców z Tczewa oraz gminach ościennych.

Kiedy powinieneś przeprowadzić regenerację wtryskiwaczy?

Nieprawidłowe funkcjonowanie wtryskiwaczy w samochodzie to nie żarty. Poznasz ją po następujących objawach:

 • spadek mocy silnika
 • silnik nie od razu „zaskakuje” przy odpalaniu ranem
 • większe spalanie
 • zapalona jest kontrolka „check engine”
 • gaśnięcie silnika po rozgrzaniu
 • czarny bądź biały dym z układu wydechowego

Tczew - najważniejsze informacje

Tczew to miasto województwa pomorskiego, oddalone od stolicy województwa o prawie 40km w kierunku południowo – wschodnim. Wzdłuż wschodniej granicy miasta przepływa Wisła. Powierzchnia Tczewa wynosi 22,26 km2. Liczba mieszkańców szacowana jest na ponad 59 tys. osób. Miasto nie ma prawnego podziału administracyjnego, ale przyjęte jest, że dzieli się na dzielnice i osiedla, których jest łącznie 16. Pojazdy zarejestrowane w mieście oznaczane są literami GTC na swoich tablicach.
Tczew nie ma dostępu do Morza Bałtyckiego, ale jest atrakcyjny turystycznie dzięki kościołowi Podwyższenia Krzyża Św., kościołowi Św. Stanisława Kostki, Muzeum Wisły, Fabryce Sztuk, holenderskiemu wiatrakowi, budynkowi Ratusza oraz Centrum Konserwacji Wraków Morskich.

Regeneracja wtryskiwaczy TczewSzukasz sposobu na naprawę wtryskiwaczy? Zleć to profesjonalistom!

Wtryski w Twoim aucie nie pracują prawidłowo? Skorzystaj z regeneracji wtryskiwaczy Tczew

Uszkodzone wtryskiwacze nie tylko powodują utrudniony rozruch silnika. Poruszanie się pojazdem z nieprawidłowo pracującymi wtryskami może prowadzić do poważnych uszkodzeń silnika i konieczności poniesienia wysokich kosztów jego naprawy.

Jeśli pragniesz w skuteczny i profesjonalny sposób przywrócić wtryskiwaczom parametry zbliżone do fabrycznych – skorzystaj z naszej oferty naprawy i regeneracji!

Masz problem z nieprawidłowo działającymi wtryskiwaczami? Zadzwoń!

Zamów profesjonalną regenerację wtryskiwaczy common rail, piezoelektrycznych Bosch, Denso, Delphi i Siemens.
Zapewniamy taniego kuriera w obie strony i udzielamy gwarancji na wykonaną naprawę! 737-310-284

mokced kontakt

Najczęstsze pytania

Dla klientów, którzy nie mają możliwości osobistego dostarczenia wtryskiwaczy do naszej siedziby, zapewniamy tani transport w obie strony.

Regenerację wykonujemy zwykle w ciągu 1-2 dni od dostarczenia do nas wtryskiwaczy.
Prawidłowo wykonana regeneracja przywraca stan wtrysków do stanu zbliżonego do fabrycznego. Jest to najkorzystniejsza metoda naprawy ( oprócz zakupu nowej części, ale tutaj koszt jest znacznie wyższy )