Regeneracja oraz naprawa wtryskiwaczy (wtrysków) Pruszcz Gdański

Dla mieszkańców Pruszcza Gdańskiego i pobliskich okolic, borykających się z problemem zużytych wtrysków, mamy przygotowaną specjalną ofertę. Jest to regeneracja wtryskiwaczy common rail, piezoelektrycznych Bosch, Denso, Delphi i Siemens, czyli skuteczny sposób na to, by auto wróciło do pełni sprawności. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Jak kierowcy z Pruszcza Gdańskiego mogą skorzystać z naprawy wtryskiwaczy?

 • Swój pojazd zawieź do warsztatu o dowolnej lokalizacji – tak by było Ci wygodnie, by zdemontowali wtryski.
 • Poinformuj nas o chęci skorzystania z regeneracji wtryskiwaczy. Podaj również adres warsztatu, z którego można odebrać zdemontowane elementy.
 • Przyślemy po nie kuriera, który dostarczy je do nas w ciągu 1-2 dni roboczych.
 • Ocenimy ich stopień eksploatacji, a bazując na tej ocenie, utworzymy dla Ciebie ofertę wraz z kosztorysem.
 • Jeżeli zdecydujesz się ją przyjąć, już w krótkim czasie otrzymasz z powrotem w pełni zregenerowane wtryskiwacze. Będą działać jak fabrycznie nowe.

Naszym klientom przysługuje gwarancja na usługi naprawy i regeneracji wtrysków. Koszty transportu wynoszą już od 19 zł w obie strony!

Regeneracja wtryskiwaczy Pruszcz Gdański

Co to jest regeneracja wtryskiwaczy?

Kluczowym punktem, jeszcze przed przystąpienia do faktycznego procesu regeneracji, jest odpowiednia diagnoza problemu i zidentyfikowanie wad oraz uszkodzeń, które doprowadziły do nieszczelności układu. Następnie wadliwe części są wymieniane na nowe, zaś uzyskane parametry pracy wtrysków podlegają kalibracji.

Zanim przystąpimy do wymiany niesprawnych elementów, z wykorzystaniem precyzyjnych ultradźwięków czyścimy wtryskiwacze. To właśnie zanieczyszczenia bardzo często są główną przyczyną nieszczelności i uszkodzeń wtryskiwaczy. Doświadczeni fachowcy często są w stanie określić uszkodzenia i problematyczne obszary wtryskiwaczy już po wizualnej ocenie wtryskiwaczy.

Wykonujemy również próbę przelewu, by sprawdzić szczelność (ilość paliwa, które powraca do układu paliwowego). Taki test można wykonać samodzielnie – jeśli zakupisz odpowiedni zestaw menzurek oraz adapterów (koszt to kilkadziesiąt złotych).

Choć może brzmi to łatwo, fachowa naprawa wtrysków nie jest wcale taka prosta, i w przypadku niedoświadczonego punktu serwisowego może dojść do uszkodzenia wtryskiwaczy. Aby mieć pewność skuteczności regeneracji, warto powierzyć ją fachowcom z doświadczeniem, posługującym się profesjonalnym sprzętem.

Jak regenerujemy wtryski dla naszych klientów?

Fachowa regeneracja pozwala na bezawaryjną pracę wtrysków na kolejne 200 tys. km lub więcej. W dużo niższej cenie niż ich wymiana, bez znaczącego ubytku dla Twojej kieszeni. Proces naprawy przebiega w naszej firmie następująco:

 • Oceniamy stan i parametry otrzymanych wtryskiwaczy
 • Rozmontowujemy je i przeczyszczamy
 • Po identyfikacji elementów, te, które są uszkodzone, wymieniamy
 • Przeprowadzamy testy.

Świadczymy usługi regeneracji wtryskiwaczy dla kierowców z Pruszcza Gdańskiego oraz gmin ościennych.

Jak rozpoznać zużyte – uszkodzone wtryskiwacze?

Objawy uszkodzenia lub też nadmiernego zużycia tych elementów, wskazujące na konieczność regeneracji to:

 • mniej efektywnie pracujący silnik
 • problemy z porannym odpalaniem
 • podwyższone spalanie
 • świecąca kontrolka „check engine”
 • silnik gasnący po rozgrzaniu
 • dym unoszący się z układu wydechowego

Pruszcz Gdański - najważniejsze informacje

Pruszcz Gdański – miasto położone w województwie pomorskim, nad rzeką Radunią. Powierzchnia miejscowości to 16,47 km², a liczba ludności wynosi 31 135. Zabytki w Pruszczu Gdańskim to: kościół parafialny pw. Podwyższenia Krzyża Świętego (XIV wiek), Dom Wiedemanna (XVIII/XIX wiek), Kanał Raduni, zespół cukrowni oraz zespół młyna. Pruszcz Gdański ma kod pocztowy 83 – 000. Tablice rejestracyjne pojazdów rejestrowanych w tej miejscowości mają symbol GDA.

Regeneracja wtryskiwaczy Pruszcz GdańskiSzukasz sposobu na naprawę wtryskiwaczy? Zleć to profesjonalistom!

Wtryski w Twoim aucie nie pracują prawidłowo? Skorzystaj z regeneracji wtryskiwaczy Pruszcz Gdański

Uszkodzone wtryskiwacze nie tylko powodują utrudniony rozruch silnika. Poruszanie się pojazdem z nieprawidłowo pracującymi wtryskami może prowadzić do poważnych uszkodzeń silnika i konieczności poniesienia wysokich kosztów jego naprawy.

Jeśli pragniesz w skuteczny i profesjonalny sposób przywrócić wtryskiwaczom parametry zbliżone do fabrycznych – skorzystaj z naszej oferty naprawy i regeneracji!

Masz problem z nieprawidłowo działającymi wtryskiwaczami? Zadzwoń!

Zamów profesjonalną regenerację wtryskiwaczy common rail, piezoelektrycznych Bosch, Denso, Delphi i Siemens.
Zapewniamy taniego kuriera w obie strony i udzielamy gwarancji na wykonaną naprawę! 737-310-284

mokced kontakt

Najczęstsze pytania

Dla klientów, którzy nie mają możliwości osobistego dostarczenia wtryskiwaczy do naszej siedziby, zapewniamy tani transport w obie strony.

Regenerację wykonujemy zwykle w ciągu 1-2 dni od dostarczenia do nas wtryskiwaczy.
Prawidłowo wykonana regeneracja przywraca stan wtrysków do stanu zbliżonego do fabrycznego. Jest to najkorzystniejsza metoda naprawy ( oprócz zakupu nowej części, ale tutaj koszt jest znacznie wyższy )