Regeneracja wtryskiwaczy (wtrysków) Słupsk

Mieszkańcy Słupska i okolic, jeśli zauważyliście ostatnio problemy z funkcjonowaniem silnika, jak kłopoty z odpalaniem, spadek dynamiki jazdy czy też zwiększone zużycie paliwa – są to objawy uszkodzenia lub zużycia wtrysków. Nasza firma zajmuje się regeneracją wtryskiwaczy common rail, piezoelektrycznych Bosch, Denso, Delphi i Siemens, która pozwala na przywrócenie parametrów zbliżonych do fabrycznych, bez konieczności przepłacania czy tracenia czasu i dojeżdżania do nas! Zapoznaj się ze szczegółami poniżej.

Jak skorzystać z naszej oferty naprawy i regeneracji wtryskiwaczy w Słupsku?

 • Samochód odwieź do dowolnego punktu serwisowego, gdzie zdemontują wtryski z Twojego samochodu.
 • Skontaktuj się z nami, by skorzystać z regeneracji wtryskiwaczy.
 • Do warsztatu przyjedzie zamówiony przez nas kurier i odbierze stamtąd zdemontowane wtryskiwacze.
 • Bazując na oględzinach i analizie stanu wtryskiwaczy, prześlemy do Ciebie ofertę z zakresem i kosztami naprawy.
 • Jeżeli ją przyjmiesz, wtryski poddamy regeneracji. Potem, w pełni sprawne – kurier odwiezie z powrotem pod adres warsztatu.

Na zregenerowane podzespoły przysługuje gwarancja. Koszty transportu wynoszą od 19 zł w obie strony.

Regeneracja wtryskiwaczy Słupsk

Na czym polega regeneracja wtryskiwaczy?

Przed poddaniem wtrysków naprawie oraz regeneracji, należy sprawdzić ich sprawność, oceniając wtryskiwacze z wykorzystaniem mikroskopu, a także wykonując przydatne testy przelewowe. W ten sposób badana jest ilość paliwa, powracająca do układu paliwowego. Jeśli będzie zbyt duża, oznacza to że wtryskiwacz nie jest szczelny. Taką próbę wykonasz w punkcie oferującym regenerację, jednak zakupując prosty sprzęt za ok. kilkadziesiąt złotych – menzurki oraz adaptery, poradzisz sobie z takim testem nawet samodzielnie.

Po sprawdzeniu parametrów wtryskiwania, następuje regeneracja. Konieczne jest zidentyfikowanie wadliwych, nieszczelnych obszarów i wyczyszczenie wszelkich zalegających zanieczyszczeń, a następnie wymieniane są nieprawidłowo funkcjonuje części na nowe. Ostatnim etapem jest szereg testów oraz skalibrowanie parametrów.

Aby mieć pewność skuteczności regeneracji, wybierz punkt z doświadczeniem oraz odpowiednim, profesjonalnym sprzętem. W ten sposób wtryski mogą zyskać parametry określone przez producenta i prawidłowo pracować przez 200 tys. kilometrów, a nawet więcej!

Jak przeprowadzamy regenerację wtryskiwaczy?

Profesjonalna regeneracja wtryskiwaczy jest to najkorzystniejsza i finansowo, i pod względem skuteczności, forma poprawy funkcjonowania Twojego silnika. Przywraca wtryskiwaczom parametry zbliżone do fabrycznych, które pozwolą na przejechanie kolejnych 200 tys. kilometrów. W naszej firmie robimy to następująco:

 • Sprawdzamy wtryskiwacze oceniając ich stan eksploatacyjny
 • Każdy wtryskiwacz rozkładamy na części, i osobno przeczyszczamy je ultradźwiękami
 • Identyfikujemy i sprawdzamy wszystkie podzespoły po czyszczeniu
 • Wymieniamy te z nich, które nie spełniałyby już poprawnie swojej funkcji
 • Przeprowadzamy testy zyskanych parametrów

Świadczymy usługi regeneracji wtryskiwaczy dla kierowców ze Słupska oraz gminach ościennych.

Jakie symptomy wskazują na konieczność naprawy wtryskiwaczy?

Objawy wskazujące na niewłaściwe funkcjonowanie wtrysków w Twoim samochodzie to:

 • zwiększone spalanie
 • świecąca kontrolka „check engine”
 • mniejsza sprawność silnika, mniejsza dynamika jazdy
 • ciężkie odpalanie zimnego silnika
 • zauważalnie pogorszenie mocy silnika
 • dym z układu wydechowego

Najważniejsze informacje o Słupsku

Słupsk – miasto leżące w województwie pomorskim, nad rzeką Słupią. Jego powierzchnia zajmuje 43,15 km², a liczba mieszkańców wynosi 89 780. Zabytki znajdujące się w Słupsku to: Nowa Brama z XIV wieku, Brama Młyńska z XIV wieku, Baszta Czarownic z XV wieku, Zamek Książąt Pomorskich z XVI wieku, Młyn Zamkowy z XIV wieku, Spichlerz Richtera z XVIII wieku, Kościół podominikański pw. św. Jacka z XV wieku, kaplica św. Jerzego z XV wieku, Kościół Mariacki pw. Najświętszej Marii Panny z XIV wieku, Kościół pw. Najświętszego Serca Jezusowego z XIX wieku, Kościół św. Ottona z XIX wieku. Kod pocztowy Słupska to 76 – 200. Tablice rejestracyjne natomiast charakteryzują się symbolem GS.

Regeneracja wtryskiwaczy SłupskSzukasz sposobu na naprawę wtryskiwaczy? Zleć to profesjonalistom!

Zobacz na blogu

Wtryski w Twoim aucie nie pracują prawidłowo? Skorzystaj z regeneracji wtryskiwaczy Słupsk

Uszkodzone wtryskiwacze nie tylko powodują utrudniony rozruch silnika. Poruszanie się pojazdem z nieprawidłowo pracującymi wtryskami może prowadzić do poważnych uszkodzeń silnika i konieczności poniesienia wysokich kosztów jego naprawy.

Jeśli pragniesz w skuteczny i profesjonalny sposób przywrócić wtryskiwaczom parametry zbliżone do fabrycznych – skorzystaj z naszej oferty naprawy i regeneracji!

Masz problem z nieprawidłowo działającymi wtryskiwaczami? Zadzwoń!

Zamów profesjonalną regenerację wtryskiwaczy common rail, piezoelektrycznych Bosch, Denso, Delphi i Siemens.
Zapewniamy taniego kuriera w obie strony i udzielamy gwarancji na wykonaną naprawę! 737-310-284

mokced kontakt

Najczęstsze pytania

Dla klientów, którzy nie mają możliwości osobistego dostarczenia wtryskiwaczy do naszej siedziby, zapewniamy tani transport w obie strony.

Regenerację wykonujemy zwykle w ciągu 1-2 dni od dostarczenia do nas wtryskiwaczy.
Prawidłowo wykonana regeneracja przywraca stan wtrysków do stanu zbliżonego do fabrycznego. Jest to najkorzystniejsza metoda naprawy ( oprócz zakupu nowej części, ale tutaj koszt jest znacznie wyższy )