Regeneracja i naprawa wtryskiwaczy / wtrysków Toruń

Mieszkańcy Torunia, którzy w swoim samochodzie zaobserwowali w ostatnim czasie niepokojące objawy świadczące o zużyciu wtryskiwaczy – warto wiedzieć, że możecie sobie z tym problemem poradzić, bez wydawania majątku i wymieniania części na nowe! Nasza firma specjalizuje się w regeneracji wtryskiwaczy common rail, piezoelektrycznych Bosch, Denso, Delphi i Siemens, która pozwala na odzyskanie parametrów jak fabrycznych. Dzięki podpisanej umowie z firmą kurierską, nawet nie musisz do nas przyjeżdżać! Szczegóły oferty sprawdź poniżej.

Jak mieszkańcy Torunia mogą skorzystać z naprawy wtryskiwaczy?

 • Znajdź najbliższy, dowolny warsztat samochodowy i zleć w nim demontaż wtrysków z Twojego samochodu.
 • Zadzwoń do nas lub napisz, że chcesz skorzystać z regeneracji wtryskiwaczy.
 • Po wtryskiwacze wyślemy kuriera. Po otrzymaniu paczki, ocenimy ich stan, i na tej podstawie stworzymy dla Ciebie ofertę i kosztorys.
 • Po akceptacji go przez Ciebie, poddamy wtryskiwacze profesjonalnej naprawie i odeślemy z powrotem do mechanika, by je zamontował.

Na nasze usługi udzielamy gwarancji. Koszty kuriera w obydwie strony rozpoczynają się już od 19 zł.

Regeneracja wtryskiwaczy Toruń

Na czym polega regeneracja wtryskiwaczy?

Regenerację rozpoczynamy od sprawdzenia powstałych uszkodzeń i zanieczyszczeń oraz oceny szczelności wtryskiwaczy. Bardzo przydatna w tym celu jest tzw. próba przelewowa, sprawdzająca szczelność wtryskiwaczy. Jeśli posiadasz zestaw cylindrów miarowych i adapterów, uproszczony test przelewowy możesz wykonać sam!

Wtryskiwacze czyścimy ultradźwiękami, zaś niezdatne do dalszej pracy elementy wymieniamy na nowe części. Po całym procesie wykonywane są odpowiednie testy wtryskiwaczy oraz przeprowadzamy skalibrowanie parametrów ich pracy.

Każdorazowo naprawa wtrysków może wyglądać zupełnie inaczej – zależy to od wykrytych problemów oraz miejsc ich występowania, a także stopnia nasilenia. Dlatego też polecamy wybrać punkt serwisowy z doświadczeniem, posiadający wykwalifikowanych pracowników oraz profesjonalne wyposażenie, konieczne do sprawnej naprawy.

Jak przeprowadzamy regenerację wtryskiwaczy?

Naprawa wtrysków przebiega w kilku etapach:

 • Sprawdzenie parametrów otrzymanych od kuriera wtryskiwaczy
 • Przeczyszczenie każdego podzespołu osobno w myjce ultradźwiękowej
 • Ocena i identyfikacja elementów
 • Wymiana podzespołów uszkodzonych, których nie zamontujemy ponownie
 • Testy weryfikujące skuteczność naprawy

Po wykonaniu regeneracji Twoje auto znów będzie w pełni sprawne i przejedzie bezawaryjnie kolejne co najmniej 200 tysięcy kilometrów! Świadczymy usługi regeneracji wtryskiwaczy dla kierowców z Torunia oraz gminach ościennych.

Kiedy jest czas na regenerację wtryskiwaczy?

Zużyte, uszkodzone, nadmiernie wyeksploatowane wtryskiwacze dadzą o sobie znać w postaci problemów z samochodem i silnikiem:

 • słabsze osiągi silnika
 • spadek dynamiki pracy silnika
 • kontrolka „check engine”
 • problemy z odpalaniem pojazdu i „ciężkie odpalanie”
 • wyższe spalanie paliwa
 • dym z wydechu

Toruń - najważniejsze informacje

W środkowej części województwa kujawsko - pomorskiego, nad rzekami Wisłą i Drwęcą położony jest Toruń. Jego powierzchnia wynosi 115,72 km2, a obszar ten zamieszkuje prawie 200 tys. osób. Pojazdy zarejestrowane w tym mieście oznaczane są literami CT na swoich tablicach.
Toruń jest miastem atrakcyjnym turystycznie, a przoduje na jego terenie Stare i Nowe Miasto, które nazywane są Zespołem Staromiejskim. W Toruniu podziwiać można: bazylikę katedralną Św. Jana Chrzciciela i Św. Jana Ewangelisty, kościół Wniebowzięcia NMP i Bł. Stefana Wincentego Frelichowskiego, kościół Św. Katarzyny, kaplicę Św. Barbary, cerkiew Św. Mikołaja, Twierdzę Toruń z XIX wieku, spichrze, mury obronne z basztami i bramami, Rynek Staromiejski i Nowomiejski, Ratusz Staromiejski, Okrąglak - czyli areszt śledczy, a także wiele zabytkowych domów i kamienic.
Toruń to oczywiście miasto pierników i Mikołaja Kopernika, w związku z czym odwiedzając miasto nie można zapomnieć o zwiedzeniu Domu Kopernika, czyli poświęconego tej postaci Muzeum, a także o skosztowaniu regionalnych przysmaków, jakimi są pierniczki.

Regeneracja wtryskiwaczy ToruńSzukasz sposobu na naprawę wtryskiwaczy? Zleć to profesjonalistom!

Wtryski w Twoim aucie nie pracują prawidłowo? Skorzystaj z regeneracji wtryskiwaczy Toruń

Uszkodzone wtryskiwacze nie tylko powodują utrudniony rozruch silnika. Poruszanie się pojazdem z nieprawidłowo pracującymi wtryskami może prowadzić do poważnych uszkodzeń silnika i konieczności poniesienia wysokich kosztów jego naprawy.

Jeśli pragniesz w skuteczny i profesjonalny sposób przywrócić wtryskiwaczom parametry zbliżone do fabrycznych – skorzystaj z naszej oferty naprawy i regeneracji!

Masz problem z nieprawidłowo działającymi wtryskiwaczami? Zadzwoń!

Zamów profesjonalną regenerację wtryskiwaczy common rail, piezoelektrycznych Bosch, Denso, Delphi i Siemens.
Zapewniamy taniego kuriera w obie strony i udzielamy gwarancji na wykonaną naprawę! 737-310-284

mokced kontakt

Najczęstsze pytania

Dla klientów, którzy nie mają możliwości osobistego dostarczenia wtryskiwaczy do naszej siedziby, zapewniamy tani transport w obie strony.

Regenerację wykonujemy zwykle w ciągu 1-2 dni od dostarczenia do nas wtryskiwaczy.
Prawidłowo wykonana regeneracja przywraca stan wtrysków do stanu zbliżonego do fabrycznego. Jest to najkorzystniejsza metoda naprawy ( oprócz zakupu nowej części, ale tutaj koszt jest znacznie wyższy )