Regeneracja wtryskiwaczy (wtrysków) Brodnica

Mieszkańcy Brodnicy oraz okolicznych regionów! Jeśli Wasze auto wymaga regeneracji wtrysków, zapraszamy do skorzystania z naszej atrakcyjnej cenowo oferty – profesjonalnej regeneracji wtryskiwaczy common rail, piezoelektrycznych Bosch, Denso, Delphi i Siemens. Pozwoli Ci to na przywrócenie pełnej sprawności samochodu. Zapoznaj się ze szczegółami poniżej!

W jaki sposób naprawić i zregenerować wtryskiwacze w Brodnicy?

 • Samochód zostaw u mechanika. Tego, u którego zwykle wykonujesz naprawy, lub dowolnego. Poproś u niego o demontaż wtryskiwaczy.
 • Zadzwoń do nas i zgłoś zamiar skorzystania z naszych usług regeneracji wtryskiwaczy.
 • Kurier przetransportuje do nas z warsztatu wtryskiwacze, a my je poddamy ocenie parametrów. Wyślemy Ci indywidualną ofertę z zakresem regeneracji.
 • Jeśli wycena będzie Ci odpowiadała - wykonamy dla Ciebie profesjonalną regenerację.

Wtryski kurierem pojadą na montaż z powrotem do warsztatu. Na naprawione podzespoły udzielamy gwarancji. Koszty transportu w obie strony zaczynają się od 19 zł.

Regeneracja wtryskiwaczy Brodnica

Na czym polega regeneracja wtryskiwaczy?

Choć regeneracja wtryskiwaczy opiera się na kilku, pozornie prostych etapach, w zależności od zastanego stopnia eksploatacji wtrysków, może przeobrazić się w dość skomplikowany proces naprawy. Doświadczony mechanik często potrafi zdiagnozować problem poprzez wizualne (mikroskopowe) określenie obszarów uszkodzonych i zanieczyszczonych. Kolejnym krokiem jest czyszczenie wszystkich elementów i wymiana tych z nich, których praca jest wadliwa. Konieczna jest również kalibracja parametrów, by ponownie przystosować je do pracy.

Większość punktów regeneracji w celu zdiagnozowania problemu wykonuje również sprawdzającą szczelność próbę przelewową, by zmierzyć powracająca do układu paliwowego ilość paliwa oraz określić stopień sprawności końcówki.

Aby mieć pewność prawidłowej naprawy i przywrócenia odpowiednich parametrów wtryskiwaczy, wybierz sprawdzony punkt serwisowy, posiadający wszystkie atesty i certyfikaty, doświadczoną kadrę i specjalistyczny sprzęt!

Jak przeprowadzamy regenerację wtryskiwaczy?

Zregenerowane fachowo wtryskiwacze mogą osiągnąć parametry jak fabryczne, dzięki czemu nie będą powodować kłopotów przez co najmniej 200 tys. km. Naprawa przebiega u nas w następujący sposób:

 • Oceniamy stan techniczny wtryskiwaczy
 • Rozkładamy je na części i czyścimy ultradźwiękami
 • Wadliwe i zużyte części, których nie powinno się już montować ponownie, wymieniamy
 • Montujemy wtryskiwacze w całość i weryfikujemy uzyskane w ten sposób parametry i osiągi

Świadczymy usługi regeneracji wtryskiwaczy dla kierowców z Brodnicy oraz gmin ościennych.

Jakie są objawy zużytych wtryskiwaczy?

 • mniejsza efektywność pracy silnika
 • większe spalanie paliwa
 • kłopoty z odpalaniem zimnego silnika
 • dym z układu wydechowego
 • komunikaty na komputerze pokładowym
 • gaśnięcie silnika
 • kontrolka „check engine”

Brodnica - co warto wiedzieć?

Brodnica leży na wschodzie województwa kujawsko – pomorskiego, nad rzeką Drwęcą oraz Jeziorem Niskie Brodno. Powierzchnia miasta wynosi 23,15 km2. Liczbę ludności szacuje się na prawie 29 tys. Kod pocztowy: od 87 – 300 do 87 – 302. Oznaczenia literowe tablic rejestracyjnych: CBR.
Gospodarka miasta to przemysł spożywczy, samochodowy, odzieżowy, drzewny i meblarski, a także opakowaniowy i poligraficzny.
W Brodnicy warto zobaczyć ruiny zamku krzyżackiego, Rynek i Ratusz, pałac Anny Wazówny, fragmenty murów miejskich z Bramą Chełmińską i Bramą Mazurską, spichlerze, wieżę ciśnień, kościół Św. Katarzyny, kościół NMP, a także zwiedzić Muzeum w Brodnicy.

Regeneracja wtryskiwaczy BrodnicaSzukasz sposobu na naprawę wtryskiwaczy? Zleć to profesjonalistom!

Wtryski w Twoim aucie nie pracują prawidłowo? Skorzystaj z regeneracji wtryskiwaczy Brodnica

Uszkodzone wtryskiwacze nie tylko powodują utrudniony rozruch silnika. Poruszanie się pojazdem z nieprawidłowo pracującymi wtryskami może prowadzić do poważnych uszkodzeń silnika i konieczności poniesienia wysokich kosztów jego naprawy.

Jeśli pragniesz w skuteczny i profesjonalny sposób przywrócić wtryskiwaczom parametry zbliżone do fabrycznych – skorzystaj z naszej oferty naprawy i regeneracji!

Masz problem z nieprawidłowo działającymi wtryskiwaczami? Zadzwoń!

Zamów profesjonalną regenerację wtryskiwaczy common rail, piezoelektrycznych Bosch, Denso, Delphi i Siemens.
Zapewniamy taniego kuriera w obie strony i udzielamy gwarancji na wykonaną naprawę! 737-310-284

mokced kontakt

Najczęstsze pytania

Dla klientów, którzy nie mają możliwości osobistego dostarczenia wtryskiwaczy do naszej siedziby, zapewniamy tani transport w obie strony.

Regenerację wykonujemy zwykle w ciągu 1-2 dni od dostarczenia do nas wtryskiwaczy.
Prawidłowo wykonana regeneracja przywraca stan wtrysków do stanu zbliżonego do fabrycznego. Jest to najkorzystniejsza metoda naprawy ( oprócz zakupu nowej części, ale tutaj koszt jest znacznie wyższy )