Regeneracja wtryskiwaczy oraz naprawa wtrysków Włocławek

We Włocławku kierowcy, których samochód wymaga już regeneracji wtryskiwaczy, zamiast drogiej wymiany mają teraz dużo lepszą alternatywę! Jest nią oferowana przez naszą firmę skuteczna regeneracja wtryskiwaczy common rail, piezoelektrycznych Bosch, Denso, Delphi i Siemens, bez konieczności dojeżdżania do naszej siedziby. Zapewni ona sprawność auta i parametry wtryskiwaczy zbliżone do fabrycznych. To się opłaca! Sprawdź więcej szczegółów poniżej.

W jaki sposób skorzystać z oferty regeneracji wtryskiwaczy we Włocławku?

 • Zostaw samochód u mechanika i poproś o zdemontowanie zużytych wtryskiwaczy.
 • Zadzwoń do nas, zamawiając regenerację i podając adres, z którego możemy odebrać wtryskiwacze.
 • Wysłany przez nas kurier przyjedzie po nie i kolejnego dnia zjawi się u nas.
 • Po sprawdzeniu stanu wtryskiwaczy, sporządzimy kosztorys i ofertę – wyślemy ją do Ciebie wraz ze spodziewanym zakresem naprawy.
 • Jeżeli zdecydujesz się na naszą ofertę – Twoje wtryskiwacze zostaną profesjonalnie zregenerowane i odesłane na podany przez Ciebie adres.

Pozostanie już tylko montaż i możesz ruszać w trasę! Na zregenerowane podzespoły udzielamy gwarancji. Koszty transportu wynoszą od 19 zł w obie strony.

Regeneracja wtryskiwaczy Włocławek

Co to jest regeneracja wtryskiwaczy?

Przed regeneracją należy określić wadliwe obszary wtryskiwaczy oraz problemy, jakie powodują ich niesprawną pracę. Następnie wszystkie elementy są gruntownie czyszczone ultradźwiękami. Źle funkcjonujące części wymieniamy na nowe. Choć tych kilka kroków nie wydaje się być skomplikowanymi, w praktyce regeneracja może przebiegać w zupełnie nieoczekiwany sposób. Końcowym etapem jest sprawdzenie wtryskiwaczy w wyniku szeregu testów.

Czasem już po oględzinach wizualnych (mikroskopem) można zidentyfikować części, jednak zawsze wykonywany jest też dla pewności też test przelewowy. Sprawdza on, czy powracająca ilość paliwa nie jest zbyt duża, i czy wtryskiwacz jest szczelny. Taka próba może być również „amatorsko” wykonana we własnym garażu – wystarczy zaopatrzyć się w menzurki oraz odpowiednie przejściówki.

W pełni sprawne wtryskiwacze są na wyciągnięcie Twojej ręki! W większości przypadków, jeśli nie zostały poważnie uszkodzone, wystarczy regeneracja, by przywrócić im odpowiednie parametry. Niezbędny jest do niej odpowiedni poziom wiedzy pracowników, a także doświadczenie i profesjonalny sprzęt. Dlatego wybierz specjalistyczny, sprawdzony punkt.

Jak przebiega w naszej firmie regeneracja wtrysków?

Jak przebiega u nas w firmie doprowadzenie parametrów wtryskiwaczy do stanu jak nowy?

 • Otrzymane kurierem wtryskiwacze weryfikujemy, patrząc na parametry i stan techniczny
 • Każdy element rozkładamy na części i czyścimy w myjce ultradźwiękowej
 • Uszkodzone podzespołu wymieniamy na nowe, jeśli zachodzi taka konieczność
 • Przeprowadzamy testy, weryfikując w ten sposób nasze działania

Po fachowo przeprowadzonej regeneracji i naprawie czeka Cię bezawaryjna jazda przez kolejne co najmniej 200 tys. km! Świadczymy usługi regeneracji wtryskiwaczy dla kierowców z Włocławka oraz gminach ościennych.

Skąd wiedzieć, czy powinieneś zamówić regenerację wtryskiwaczy?

Objawy nadmiernej eksploatacji lub uszkodzeniu wtryskiwaczy są następujące:

 • zapalona kontrolka „check engine”
 • spadek efektywności pracy silnika
 • nieodpalający silnik, zwłaszcza rano, gdy jest zimny
 • zwiększone spalanie
 • mniej dynamiczna jazda
 • gaśnięcie silnika po rozgrzaniu,
 • słabsza moc silnika
 • wydobywający się dym z układu wydechowego

Najważniejsze informacje o Włocławku

Włocławek położony jest w południowo - wschodniej części województwa kujawsko - pomorskiego, nad Wisłą i Zgłowiączką, mającą swoje ujście do Wisły właśnie w tym mieście. Włocławek ma powierzchnię 84,32 km2, przez co zajmuje 3 pozycję w województwie co do wielkości. Liczba ludności: ponad 108 tys. Oznaczenia literowe tablic rejestracyjnych: CW.
Przyjeżdżając do owego miasta warto zobaczyć: bazylikę katedralną Wniebowzięcia NMP, gmach Wyższego Seminarium Duchownego im. Bł. Stefana Wyszyńskiego, Wzorcownię, klasztor franciszkanów z kościołem Wszystkich Św., Czarny Spichrz, Pałac Biskupi, tzw. Pałac Mühsama, gmach Poczty Głównej, dawny Browar Bojańczyka. Miasto zaprasza także spacer Bulwarami oraz po Placu Kopernika, a także do zwiedzenia Muzeum Ziemi Kujawskiej i Dobrzyńskiej wraz z oddziałem - Muzeum Etnograficznym.

Regeneracja wtryskiwaczy WłocławekSzukasz sposobu na naprawę wtryskiwaczy? Zleć to profesjonalistom!

Wtryski w Twoim aucie nie pracują prawidłowo? Skorzystaj z regeneracji wtryskiwaczy Włocławek

Uszkodzone wtryskiwacze nie tylko powodują utrudniony rozruch silnika. Poruszanie się pojazdem z nieprawidłowo pracującymi wtryskami może prowadzić do poważnych uszkodzeń silnika i konieczności poniesienia wysokich kosztów jego naprawy.

Jeśli pragniesz w skuteczny i profesjonalny sposób przywrócić wtryskiwaczom parametry zbliżone do fabrycznych – skorzystaj z naszej oferty naprawy i regeneracji!

Masz problem z nieprawidłowo działającymi wtryskiwaczami? Zadzwoń!

Zamów profesjonalną regenerację wtryskiwaczy common rail, piezoelektrycznych Bosch, Denso, Delphi i Siemens.
Zapewniamy taniego kuriera w obie strony i udzielamy gwarancji na wykonaną naprawę! 737-310-284

mokced kontakt

Najczęstsze pytania

Dla klientów, którzy nie mają możliwości osobistego dostarczenia wtryskiwaczy do naszej siedziby, zapewniamy tani transport w obie strony.

Regenerację wykonujemy zwykle w ciągu 1-2 dni od dostarczenia do nas wtryskiwaczy.
Prawidłowo wykonana regeneracja przywraca stan wtrysków do stanu zbliżonego do fabrycznego. Jest to najkorzystniejsza metoda naprawy ( oprócz zakupu nowej części, ale tutaj koszt jest znacznie wyższy )