Regeneracja i naprawa wtryskiwaczy w mieście Łódź

Mieszkańcu Łodzi - jeśli Twój samochód zacząć wykazywać pierwsze symptomy uszkodzenia lub zużycia wtryskiwaczy, koniecznie zapoznaj się naszą ofertą regeneracji wtryskiwaczy common rail, piezoelektrycznych Bosch, Denso, Delphi i Siemens. Sprawdź, jak szybko i bezproblemowo możemy temu zaradzić.

Szukasz wtryskiwaczy gotowych do montażu?
Posiadamy setki wtryskiwaczy do sprzedaży - nowe, używane oraz regenerowane!
Zadzwoń - 737-310-284, aby sprawdzić dostępność i cenę!

Nie wiesz jakie wtryskiwacze pasują do Twojego auta i czy są u nas dostępne?
Kliknij poniżej i sprawdź po numerze VIN swojego pojazdu.

Jeśli posiadasz jakieś stare, niesprawne wtryski - nie wyrzucaj!
Możemy je odkupić, naprawić i dać im drugie życie:)
Kliknij SKUP WTRYSKIWACZY i sprawdź na czym to polega.


Jak skorzystać z naszej regeneracji wtryskiwaczy w Łodzi?

 • W wybranym lokalnym warsztacie zdemontuj wtryskiwacze.
 • Zgłoś się do nas, by umówić regenerację wtryskiwaczy.
 • Kurier przyjedzie do warsztatu i odbierze od mechanika paczkę, by dostarczyć do nas.
 • Po wstępnej analizie stanu wtryskiwaczy będziemy w stanie przygotować dla Ciebie zakres i wycenę naprawy.
 • Jeśli nasza oferta okaże się dla Ciebie OK, zregenerujemy wtryskiwacze i następnie odeślemy z powrotem w celu montażu.

Koszt kuriera nie wyniesie dużo, a stwarza świetny komfort usług! W obydwie strony usługa transportowa wyniesie Cię już od 19 zł. Zregenerowane przez nas wtryskiwacze objęte są gwarancją.

Dlaczego my?

Wieloletnie doświadczenie

... tysiące naprawionych wtryskiwaczy i setki zadowolonych klientów.

Szybkie terminy realizacji

Posiadamy zaplecze technologiczne, które pozwala nam w krótkim czasie naprawić Twoje wtryski

Działamy na terenie całej Polski

Dzięki sprawnej obsłudze logistycznej jesteśmy w stanie zaoferować nasze usługi w całym kraju

Wiedza, doświadczenie...

... i sprzęt bardzo dobrej jakości to gwarancja wykonania usługi na najwyższym poziomie

Oferujemy każdy rodzaj wtryskiwaczy

U nas możesz kupić wtryski używane, regenerowane oraz nowe - na każdą kieszeń:)

Regeneracja wtryskiwaczy Łódź

Co to jest i na czym polega regeneracja wtryskiwaczy?

Ze względu na swoją precyzję i jednocześnie konieczność pracy pod wysokim ciśnieniem, w przypadku wtryskiwaczy uszkodzeniu ulec może w zasadzie każdy ich element. Do często spotykanych usterek należy np. zużycie gniazda zaworka, zużycie trzpienia zaworka, niedrożność otworów w zaworku czy pęknięcie główki zaworka.

Do elementów, które najmocniej wpływają na szybsze zużycie wtrysków należy przede wszystkim złej jakości paliwo. Nawet niewielka ilość zanieczyszczeń może doprowadzić np. do niedrożności końcówek wtrysków. W efekcie możemy mieć np. do czynienia z usterką, o której potocznie mówi się, że wtryskiwacz „leje” (czyli zamiast z wtryskiwać paliwo do cylindra powoduje jego skapywanie). W dbaniu o stan wtryskiwaczy z pewnością pomoże regularna wymiana filtrów paliwa.

Niezależnie jednak od podjętych środków zapobiegawczych (do których należy też używanie dodatków do paliwa minimalizujących ilość zanieczyszczeń czy poprawiających jego właściwości smarne), żywotność wtryskiwaczy obliczona jest na określoną ilość kilometrów (najczęściej na ok. 200 tys.). Dlatego nawet w zadbanym układzie paliwowym po jakimś czasie konieczna jest regeneracja wtrysków. To rozwiązanie jest atrakcyjną alternatywą dla ich wymiany na nowe (chociażby ze względów ekonomicznych).

Regeneracja wtryskiwaczy polega na ich dokładnym oczyszczeniu i wymianie zużytych lub uszkodzonych elementów. Po zakończeniu całego procesu wtryskiwaczom przywraca się parametry określone przez producenta danego modelu. Mało tego, kierowca otrzymuje gwarancję na odnowioną w ten sposób część.

Jaka jest cena regeneracji wtryskiwaczy?

Cena naprawy wtryskiwaczy jest związana z różnymi elementami, które mają wpływ na końcową wycenę usługi. W celu jej określenia pierwszym krokiem są wstępne analizy na stole probierczym, które umożliwiają uzyskanie ogólnej oceny kondycji wtryskiwaczy.

Jednak aby dokładnie obliczyć koszty naprawy wtryskiwaczy, wymagane jest ich zdemontowanie oraz zidentyfikowanie części, które potrzebują wymiany. Na podstawie tych informacji można ustalić wartość części zamiennych oraz nakład pracy potrzebny do ich wymiany, które razem tworzą ostateczną cenę usługi.

Ogólnie rzecz biorąc, koszt regeneracji wtryskiwaczy zaczyna się od około 300 zł. Trzeba jednak zaznaczyć, że dokładna wycena usługi może zostać przedstawiona tylko po przeprowadzeniu szczegółowego badania wtryskiwacza. Taki proces umożliwia uzyskanie precyzyjniejszej oceny stanu urządzenia oraz ustalenie koniecznych napraw.

Jeśli chodzi o koszty diagnostyki, zazwyczaj wynoszą one od 50 do 100 zł za sztukę, a ich wysokość zależy głównie od modelu wtryskiwacza oraz specyfiki konkretnej usługi.

Warto również podkreślić, że jeśli występują objawy wskazujące na niepoprawne działanie wtryskiwaczy, nie należy odkładać ich naprawy. Opóźnienie takie może prowadzić do pogłębiania się problemów i zwiększonej liczby awarii, co z kolei wpływa na wzrost kosztów związanych z eliminacją usterki.

W jaki sposób nasi specjaliści dokonują regeneracji wtryskiwaczy?

Możesz zyskać zbliżone do fabrycznych osiągi i parametry wtryskiwaczy, co pozwoli na jazdę przez kolejne 200 tys. kilometrów lub nawet więcej! To atrakcyjny finansowo sposób na zażegnanie problemów z autem. W naszej firmie naprawiamy wtryskiwacze następująco:

 • Sprawdzamy je, by ocenić stopień zużycia i uszkodzenia
 • Rozkładamy je na części składowe
 • Każda część przeczyszczona jest ultradźwiękami
 • Uszkodzenia identyfikujemy i sprawdzamy pod kątem dalszej przydatności
 • Wymieniamy elementy, które nie nadają się do ponownego montażu
 • Przeprowadzamy testy końcowe wtryskiwaczy i ich parametrów

Świadczymy usługi regeneracji wtryskiwaczy dla kierowców z Łodzi oraz gminach ościennych.

Kiedy powinno się dokonać regeneracji wtryskiwaczy?

Poniższe symptomy wskazują na uszkodzenie lub zużycie wtrysków w Twoim pojeździe. To znak, że wtryskiwacze wymagają już regeneracji:

 • problemy z odpalaniem silnika gdy jest zimny
 • słabsza niż do tej pory praca i dynamika silnika
 • wydobywający się dym z wydechu – biały bądź czarny
 • tzw. „ciężkie odpalanie” silnika
 • wzrost zużycia paliwa
 • świecąca kontrolka „check engine” na komputerze pokładowym

Co warto wiedzieć o Łodzi?

Manufaktura? Famuła? Miasto sztuki filmowej? Na myśl przywodzi jedno – Łódź – czyli stolicę województwa łódzkiego, czwartego w Polsce pod względem wielkości (293,25 km2) oraz trzeciego odnośnie liczby ludności (667923). Miasto położone jest w środkowej części województwa łódzkiego na Wzniesieniach Łódzkich a także Wysoczyźnie Łaskiej. Kody pocztowe dla tego regionu oscylują od 90-001 do 94-413. Widząc auto z tablicami rejestracyjnymi EL oraz ED można być pewnym, że przyjechało właśnie z Łodzi.

Łódź nazywana jest miastem przemysłu i fabryk ze względu na działalność wielu przedsiębiorstw. Szczególnie znana jest z już upadłej działalności przemysłu włókienniczego. Obecnie, aby dowiedzieć się czego więcej na ten temat, można odwiedzić Centralne Muzeum Włókiennictwa.Owe miasto może pochwalić się wieloma zabytkami. Jej symbolem jest przede wszystkim ulica Piotrkowska, czyli najdłuższa w naszym kraju, bo ponad 4 kilometrowa, aleja handlowa. Umiejscowione są na niej punkty gastronomiczne, sklepy, banki, galerie sztuki i kino, a wszystko w pięknej architekturze kamienic z XIX i XX wieku.Warte odwiedzenia są takie miejsca jak:

 • Manufaktura, czyli połączenie galerii handlowej z centrum kultury i sztuki, a wszystko na terenie zrewitalizowanej fabryki
 • Muzeum Miasta Łodzi umiejscowione w obficie zdobionym dawnym Pałacu fabrykanta Izraela Poznańskiego
 • Księży Młyn – kompleks fabryczny łączący architekturę fabryk i pobliskich obiektów takich jak „famuły”, czyli wielorodzinne budynki mieszkalne robotników

A także wiele placy w starej części miasta, kościołów i innych budynków o pięknej architekturze.Z czego jeszcze Łódź jest znana? Oczywiście ze sztuki filmowej! Za sprawą Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej im. Leona Schillera, której absolwentami jest wielu znanych polskich artystów, a także Alei Gwiazd upamiętniającej wybitnych polskich przedstawicieli kina.

Regeneracja wtryskiwaczy ŁódźSzukasz sposobu na naprawę wtryskiwaczy? Zleć to profesjonalistom!


Wtryski w Twoim aucie nie pracują prawidłowo? Skorzystaj z regeneracji wtryskiwaczy Łódź

Uszkodzone wtryskiwacze nie tylko powodują utrudniony rozruch silnika. Poruszanie się pojazdem z nieprawidłowo pracującymi wtryskami może prowadzić do poważnych uszkodzeń silnika i konieczności poniesienia wysokich kosztów jego naprawy.

Jeśli pragniesz w skuteczny i profesjonalny sposób przywrócić wtryskiwaczom parametry zbliżone do fabrycznych – skorzystaj z naszej oferty naprawy i regeneracji!

Masz problem z nieprawidłowo działającymi wtryskiwaczami? Zadzwoń!

Zamów profesjonalną regenerację wtryskiwaczy common rail, piezoelektrycznych Bosch, Denso, Delphi i Siemens.
Zapewniamy taniego kuriera w obie strony i udzielamy gwarancji na wykonaną naprawę! 737-310-284

mokced kontakt

Najczęstsze pytania

Dla klientów, którzy nie mają możliwości osobistego dostarczenia wtryskiwaczy do naszej siedziby, zapewniamy tani transport w obie strony.

Regenerację wykonujemy zwykle w ciągu 1-2 dni od dostarczenia do nas wtryskiwaczy.
Prawidłowo wykonana regeneracja przywraca stan wtrysków do stanu zbliżonego do fabrycznego. Jest to najkorzystniejsza metoda naprawy ( oprócz zakupu nowej części, ale tutaj koszt jest znacznie wyższy )