Regeneracja i naprawa wtryskiwaczy w mieście Łódź

Mieszkańcu Łodzi - jeśli Twój samochód zacząć wykazywać pierwsze symptomy uszkodzenia lub zużycia wtryskiwaczy, koniecznie zapoznaj się naszą ofertą regeneracji wtryskiwaczy common rail, piezoelektrycznych i pompowtryskiwaczy. Sprawdź, jak szybko i bezproblemowo możemy temu zaradzić.

Jak skorzystać z naszej regeneracji wtryskiwaczy w Łodzi?

 • W wybranym lokalnym warsztacie zdemontuj wtryskiwacze.
 • Zgłoś się do nas, by umówić regenerację wtryskiwaczy.
 • Kurier przyjedzie do warsztatu i odbierze od mechanika paczkę, by dostarczyć do nas.
 • Po wstępnej analizie stanu wtryskiwaczy będziemy w stanie przygotować dla Ciebie zakres i wycenę naprawy.
 • Jeśli nasza oferta okaże się dla Ciebie OK, zregenerujemy wtryskiwacze i następnie odeślemy z powrotem w celu montażu.

Koszt kuriera nie wyniesie dużo, a stwarza świetny komfort usług! W obydwie strony usługa transportowa wyniesie Cię już od 19 zł. Zregenerowane przez nas wtryskiwacze objęte są gwarancją.

Regeneracja wtryskiwaczy Łódź

W jaki sposób nasi specjaliści dokonują regeneracji wtryskiwaczy?

Możesz zyskać zbliżone do fabrycznych osiągi i parametry wtryskiwaczy, co pozwoli na jazdę przez kolejne 200 tys. kilometrów lub nawet więcej! To atrakcyjny finansowo sposób na zażegnanie problemów z autem. W naszej firmie naprawiamy wtryskiwacze następująco:

 • Sprawdzamy je, by ocenić stopień zużycia i uszkodzenia
 • Rozkładamy je na części składowe
 • Każda część przeczyszczona jest ultradźwiękami
 • Uszkodzenia identyfikujemy i sprawdzamy pod kątem dalszej przydatności
 • Wymieniamy elementy, które nie nadają się do ponownego montażu
 • Przeprowadzamy testy końcowe wtryskiwaczy i ich parametrów

Świadczymy usługi regeneracji wtryskiwaczy dla kierowców z Łodzi oraz gminach ościennych.

Kiedy powinno się dokonać regeneracji wtryskiwaczy?

Poniższe symptomy wskazują na uszkodzenie lub zużycie wtrysków w Twoim pojeździe. To znak, że wtryskiwacze wymagają już regeneracji:

 • problemy z odpalaniem silnika gdy jest zimny
 • słabsza niż do tej pory praca i dynamika silnika
 • wydobywający się dym z wydechu – biały bądź czarny
 • tzw. „ciężkie odpalanie” silnika
 • wzrost zużycia paliwa
 • świecąca kontrolka „check engine” na komputerze pokładowym

Co warto wiedzieć o Łodzi?

Manufaktura? Famuła? Miasto sztuki filmowej? Na myśl przywodzi jedno – Łódź – czyli stolicę województwa łódzkiego, czwartego w Polsce pod względem wielkości (293,25 km2) oraz trzeciego odnośnie liczby ludności (667923). Miasto położone jest w środkowej części województwa łódzkiego na Wzniesieniach Łódzkich a także Wysoczyźnie Łaskiej. Kody pocztowe dla tego regionu oscylują od 90-001 do 94-413. Widząc auto z tablicami rejestracyjnymi EL oraz ED można być pewnym, że przyjechało właśnie z Łodzi.

Łódź nazywana jest miastem przemysłu i fabryk ze względu na działalność wielu przedsiębiorstw. Szczególnie znana jest z już upadłej działalności przemysłu włókienniczego. Obecnie, aby dowiedzieć się czego więcej na ten temat, można odwiedzić Centralne Muzeum Włókiennictwa.Owe miasto może pochwalić się wieloma zabytkami. Jej symbolem jest przede wszystkim ulica Piotrkowska, czyli najdłuższa w naszym kraju, bo ponad 4 kilometrowa, aleja handlowa. Umiejscowione są na niej punkty gastronomiczne, sklepy, banki, galerie sztuki i kino, a wszystko w pięknej architekturze kamienic z XIX i XX wieku.Warte odwiedzenia są takie miejsca jak:

 • Manufaktura, czyli połączenie galerii handlowej z centrum kultury i sztuki, a wszystko na terenie zrewitalizowanej fabryki
 • Muzeum Miasta Łodzi umiejscowione w obficie zdobionym dawnym Pałacu fabrykanta Izraela Poznańskiego
 • Księży Młyn – kompleks fabryczny łączący architekturę fabryk i pobliskich obiektów takich jak „famuły”, czyli wielorodzinne budynki mieszkalne robotników

A także wiele placy w starej części miasta, kościołów i innych budynków o pięknej architekturze.Z czego jeszcze Łódź jest znana? Oczywiście ze sztuki filmowej! Za sprawą Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej im. Leona Schillera, której absolwentami jest wielu znanych polskich artystów, a także Alei Gwiazd upamiętniającej wybitnych polskich przedstawicieli kina.

Regeneracja wtryskiwaczy ŁódźSzukasz sposobu na naprawę wtryskiwaczy? Zleć to profesjonalistom!

Zobacz na blogu

Wtryski w Twoim aucie nie pracują prawidłowo? Skorzystaj z regeneracji wtryskiwaczy Łódź

Uszkodzone wtryskiwacze nie tylko powodują utrudniony rozruch silnika. Poruszanie się pojazdem z nieprawidłowo pracującymi wtryskami może prowadzić do poważnych uszkodzeń silnika i konieczności poniesienia wysokich kosztów jego naprawy.

Jeśli pragniesz w skuteczny i profesjonalny sposób przywrócić wtryskiwaczom parametry zbliżone do fabrycznych – skorzystaj z naszej oferty naprawy i regeneracji!

Masz problem z nieprawidłowo działającymi wtryskiwaczami? Zadzwoń!

Zamów profesjonalną regenerację wtryskiwaczy common rail, piezoelektrycznych lub pompowtryskiwaczy.
Zapewniamy taniego kuriera w obie strony i udzielamy gwarancji na wykonaną naprawę! 737-310-284

mokced kontakt

Najczęstsze pytania

Dla klientów, którzy nie mają możliwości osobistego dostarczenia wtryskiwaczy do naszej siedziby, zapewniamy tani transport w obie strony.

Regenerację wykonujemy zwykle w ciągu 1-2 dni od dostarczenia do nas wtryskiwaczy.
Prawidłowo wykonana regeneracja przywraca stan wtrysków do stanu zbliżonego do fabrycznego. Jest to najkorzystniejsza metoda naprawy ( oprócz zakupu nowej części, ale tutaj koszt jest znacznie wyższy )